מחפשים אלטיזכן? שירות מקצועי של פינוי תכולה בחינם. בזמן שנוח לכם.

שימו לב! רק תכולות מלאות! לא פריט אחד ולא שניים אך ורק קונים את כל תכולות הדירה

 

כולם מכירים את צמד המילים האלה שהיו נאמרות בדרך כלל בצעקות, כאשר העגלון עם הסוס והעגלה הישנה היה עובר ברחובות תמיד באותם ימים ובאותן שעות.

למי שלא יודע, פרוש המילים “אלטע זאכן” הוא: “דברים ישנים” ביידיש. מניסיוננו, מרבית הישראלים יאמרו אלטיזכן אולם "אלטעזאכן" זו המילה המקורית מיידיש.

החידוש הוא שעם התפתחות הטכנולוגיה, גם התחום הזה השתדרג. היום כבר לא צריך להמתין לקריאות “אלטעזאכן”, אין צורך לרוץ לחלון בתקווה שנצליח

לקרוא לו לפני שימשיך הלאה. כיום החיים שלנו הרבה יותר קלים.

חשוב לציין כי במסגרת פינויי הדירות שאנחנו מבצעים, אנו מפנים רק תכולות שלמות של דירות. כלומר במקרה אלטיזכןוקיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים לגור בה או להשכיר אותה, אבל הריהוט והתכולה הישנה לא לטעמכם, ואתם זקוקים לפינוי תכולה מלא. כלומר שאנחנו מפנים את כל התכולה. אנחנו נפנה את הפריטים שבדירה לפי האפשרויות: פריטים שניתן למכור יימכרו, פריטים שלא ראויים לשימוש יועברו למחזור – למען הסביבה שלנו ושאר הפריטים יועברו להטמנה או למגרשי גרוטאות. 

קבלו כמה סיבות למה להשתמש בשרותנו:

בימים אלו אינכם יכולים להיות בטוחים את מי הכנסתם הביתה, לכן נדרשת מכם זהירות יתרה:

  • אתם מכניסים כל אחד הביתה?
  • אתם מכירים את האיש הזה?
  • איפה הוא יהיה מחר?

לכן כדי להיות בטוחים שהכנסתם רק את האנשים הנכונים. אנחנו ממליצים שתבדקו באינטרנט ותזמינו מחברות מוכרות שיש להם אתר וכמובן יש עליהם המלצות.

דרור פינויים מספקת שירותי אלטיזכן לפינוי תכולות דירות מלאות מעל 10 שנים ובמשך הזמן הזה ביצענו מאות פינויים של תכולת דירה, רכשנו לנו קהל לקוחות נאמן שנהנה משרותנו וממליץ עלינו בכל הזדמנות.

אנחנו זמינים תמיד, אתם יכולים להיות בטוחים שנמשיך להיות בסביבה לא רק מחר אלא עוד שנים ארוכות.
נשמח לעמוד לשירותכם לכל פינוי.

כבר אין צורך לחכות להגעה של אלטעזאכן היום אתם יכולים פשוט להזמין אותו 054-3038263