קונה תכולת בית

שואלים מי קונה תכולת דירה? אנחנו קונים תכולת בית! שואלים למה אנחנו? התשובה פשוטה: אם תבדקו תמצאו שאנו נותנים את ההצעה הטובה ביותר. בכל הקשור לירושות ותכולות מלאות. הגעתם למקום הנכון.
צרו קשר עכשיו לקבלת הצעה שלא תוכלו לסרב לה!

יכולות להיות הרבה סיטואציות בחיים שבהם תהיו מעוניינים למכור את כל תכולת הבית שברשותכם.

קונה תכולת בית

להלן מספר דוגמאות:

  • קיבלתם בירושה דירה מקרובי משפחה קשישים, שהלכו לעולמם. יש בדירה חפצים רבים, חלקם ישנים ומאובקים, אך חלקם חדשים יחסית ובמצב טוב
  • אתם יוצאים לשליחות לחו”ל למספר שנים ואין ברצנוכם להשאיר את הרהיטים והאביזרים בביתכם לעמוד ללא צורך ושימוש במשך כל הזמן הזה
  • רכשתם דירה מלאה בחפצים מן המוכרים, שלא היה להם הזמן או הרצון לדאוג לפינוי הדירה מחפציה, ובתמורה לביצוע המטלה על ידכם, קיבלתם הנחה במחיר הדירה

בכל המקרים הללו, ובמקרים רבים נוספים, שלא פירטנו לעיל, אתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם מעוניינים שהדירה תפונה מכל החפצים שבה, אך אינכם מעוניינים להשליכם לאתרי פסולת או להעבירם לאדם אחר מבלי לקבל תמורה עבורם.

אם אינכם מקושרים עם סוחרים בחפצים מיד שנייה או עם חנויות שמתעסקות בתחום זה, רק המחשבה על מכירת החפצים כל אחד בנפרד מטרידה את מנוחתכם ובצדק.

אפילו בעידן האינטרנט, הפותח בפני אנשים פרטיים אפשרויות רבות, שאולי לא היו להם בעבר, מלאכת המכירה של חפצים משומשים כרוכה בטירחה רבה, בעיקר כשמדובר בתכולה של דירה שלמה.

כמובן, כדאי לקחת בחשבון גם את העובדה, שכאשר מעוניינים בפינוי דירה שלמה מתכולתה, לא כל החפצים שבה הם בעלי ערך. יש הרבה חפצים, שנאספו במהלך השנים, שמצבם אינו טוב: רהיטים שבורים, צעצועים חסרי חלקים, בגדים אחוזי עש, מכשירים ישנים, שלא ברור אפילו מה היה ייעודם המקורי, ארגזי פסלות וכד’.

אף אם תמכרו בהצלחה ובסבלנות כל אחד מהחפצים שבדירה, עדיין תישארו עם כל הדברים, שלא הצלחתם למכור ותצטרכו לפנות אותם. פינוי כזה עלול לעלות לכם כסף אף הוא.

בקיצור – נדמה לכם שהמצב מסובך, מורכב, בודאי ידרוש זמן רב ואולי אפילו השקעה כספית.

לא בהכרח!

פנייה לחברת “דרור פינויים” תפתור לכם את הבעיה מכל צדדיה:

חברת “דרור פינויים” קונה תכולת בית:

החברה קונה תכולת דירה יד שניה הכוללת חפצים בעלי הערך. החברה תקנה מכם חברת “דרור פינויים” בסכומי כסף מתאימים, ובאופן הוגן וישר.
את החפצים, שאינם בעלי ערך, תפנה החברה מהדירה במקצועיות ובזריזות. עלות פינוי חפצים אלה תקוזז מהסכום, שתשלם חברת “דרור פינויים” עבור החפצים שתמכרו לה.

עם חברת “דרור פינויים” תוכלו לבצע עיסקה רווחית במיוחד:

  • גם תרוויחו ממכירת החפצים בעלי הערך,
  • וגם כל יתר החפצים יפונו מדירתכם ללא עלות

כך תקבלו דירה נקייה ומסודרת, ריקה מן התכולה, שממנה רציתם להיפטר, ועוד עם סכום כסף בידיכם.

עוד פרטים על תהליך פינוי שישתלם לכם תמצאו
בדפים: קונה ירושות וכן פינוי תכולת בית.
נשמח לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.
דרור 054-303-8263

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד