6 טיפים חיוניים לפני שפונים לחברת פינוי ירושות

מעת לעת אנו עשויים להזדקק לשירותיה של חברת פינוי ירושות. אנו נזמין חברה כזו רק כאשר כמות התכולה בבית רבה ואיננו מסוגלים להתמודד לבד עם סילוקה מהדירה. אם נפטר קרוב משפחה שלכם וקיבלתם בירושה דירה עם תכולה רבה, קראו בעיון את הטיפים להלן, עוד טרם שאתם מזמינים את נציגי החברה כדי להתחיל בפרויקט.

  1. סינון תכולה ראשוני– עברו על הירושה בעיון, עד כמה שהזמן מתיר לכם. אספחדר שירות מבולגן לפני פינויו לתוך שקיות גדולות או ארגזי קרטון כל פריט שנראה לכם שהוא יקר ערך (כמו עבודות אמנות, ענתיקות וכד’) וכן כל פריט שנראה כי היה בעל משמעות עבור המנוח. ישנם פריטים שנראים לכאורה כאשפה בלבד, כמו למשל צרורות מכתבים, אך ייתכן כי המנוח שמר תכתובות עם אנשים מפורסמים או עם אנשים היקרים לליבו. ולו בשל סיבה נוסטלגית זו ובשל כיבוד זכרו של הנפטר- ראוי לשמור מכתבים אלו ולא להשליכם לאשפה.
  2. ברור מועדי פינוי אשפה חריגה– בררו מראש עם מוקד הרשות העירונית מהם המועדים המדויקים להשלכת פסולת חריגה. תוך כדי תהליך פינוי ירושות עשויה להצטבר אשפה רבה וחריגה בגודלה (רהיטים ישנים, כלי אוכל, כמויות גדולות של בגדים וכד’). השלכת אשפה כזו סתם כך לפח הזבל, עשויה לגרור קנס מטעם הפיקוח העירוני בגין השלכת פסולת חריגה. מאידך, אם תדעו מראש מתי אוספת העירייה את הפסולת החריגה, תוכלו לתאם את תהליך הפינוי סמוך ככל האפשר למועד זה ובכך להימנע מקנס.
  3. ריכוז תכולה במקום אחד– אם ניתן, רכזו את הירושה בחדר אחד או שניים. הדבר יחסוך הרבה זמן וככל הנראה גם כסף, שכן נציגי החברה לא יצטרכו להתרוצץ בכל רחבי הבית ולפשפש בו, כדי לאתר את הירושה.
  4. עדכון מוקדם של השכנים– גלו יחסי שכנות ראויה ועדכנו מראש את השכנים, בדבר היום בו יבוצע פרויקט פינוי הירושה. מודעה על לוח המודעות של הבניין תעשה את העבודה. זכרו- לא כל השכנים יגלו הבנה לפרויקט כזה, העלול לייצר רעש, לכלוך ולהשאיר את דלת הכניסה פתוחה לזמן ממושך. עדכון מראש יפתור את הבעיה.
  5. הרחקת פעוטות ובעלי חיים מן הדירה– רצוי מאוד להרחיק מהדירה, עוד טרם הגעת המפנים, פעוטות ובעלי חיים. אלו עשויים להפריע למהלך הפינוי או, חלילה, גם להינזק בשוגג תוך כדי העבודה. על כן, דאגו מראש לבייבי סיטר ולחילופין- למישהו שישמור על חיות המחמד שלכם למשך זמן העבודה.
  6. תאמו עם חבר או מכר שישגיח על מהלך העבודה– גם אם אתם מזמינים חברה אמינה לבצע את העבודה, רצוי להשגיח אישית על התהליך. אם אתם אינכם יכולים להיות בדירה בזמן העבודה, תאמו מראש עם קרוב, חבר או מכר שיעשה זאת עבורכם.

לאחר שדאגתם לתנאים הבסיסיים במקום הפינוי נותר לפנות אל חברת פינוי דירות מירושות.

אצלנו, בדרור פינויים תמצאו שמעבר לעצם השירות שכולם נותנים, המחיר שתקבלו בעבור התכולה יהיה הגבוה ביותר. אנו מזמינים אתכם לקבל הצעות מחיר ולראות שאנו עומדים מאחורי המילה שלנו.

במקרים בהם תרצו שהפינוי יהיה חינם נשמח להענות לבקשתכם ולפנות תוך קיזוז משווי התכולה אותה נקנה מכם.
לפרטים נוספים עברו לדף הסבר על שירות פינוי ירושות מבית דרור פינויים.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם