איפה ניתן לאחסן תכולת בתים למכירה

את תכולת הבתים שפונתה מדירות ישנות ומיועדת למכירה, יש לאחסן במקום מסויים כשלב ביניים עד ביצוע תהליך המכירה עצמו.

גם אם מדובר במספר קטן של פריטים, או פריטים רבים, יש למצוא לכך את המקום המתאים וקיימות לכך כמה אופציות.

מכירת פריטים מידיים

כדי להקטין את נפח האחסון, אפשר בשלב הראשון למכור פריטים מסוימים לסוחרים שידוע שהם סוחרים בסוג זה של מוצרים . לדוגמה, כלי בית כמו צלחות, כוסות וקערות, סירים, שטיחים, מוצרים ישנים כמו קומקומים, טוסטרים וכו’, כמובן אם הם משלמים סכום נאות בגינם.

לרוב הסוחרים הללו יש דוכנים או חנויות לממכר מוצרים ישנים בשווקים ואם הם מעוניינים בהם, הם ירכשו את המוצרים הללו עבור לקוחותיהם.

סוחרים נוספים הם סוחרי העתיקות הרוכשים פריטים כמו קונסולות עץ, ארונות, מזנונים, שידות, מוצרי נוי ועוד. אוהבי העתיקות מגיעים אליהם מעת לעת ורוכשים מהם מוצרים עתיקים במצבם as is  או לאחר שעברו הליך של חידוש, תיקון פגמים וצביעה מחדש.

אחסון המלאי שנותר

אפשר לשכור מחסנים ולאחסן בהם את כל הציוד שנותר. חשוב לחפש מחסנים מוגנים ככל האפשר מפני גניבות ומכרסמים כדי שהציוד כולו יישמר ולא ייפגם, יירטב או ייגנב. אחסון ציוד עולה גם סכום כספי לא מבוטל ובעל הציוד מבצע את החשבון הכלכלי שלו אם התהליך כדאי לו או לא, על פי שווים של הפריטים כולם.

אחסון במכולות בחצר הבית

מה לגבי תכולת בתים למכירה של בעלי חצרות או גינות רחבות ידיים? הם יכולים לשכור מכולות קטנות או גדולות שעלותן זולה יחסית ולאחסן בהן את כל הציוד. לנוחות המשתמשים חשוב שהפריטים יונחו באופן מסודר ונגיש, עם שביל מעבר לאורך המכולה מתחילתה ועד סופה, וכך אפשר יהיה לשלוף בכל עת את הפריטים הרצויים ללא צורך בפינוי כל התכולה, כדי להגיע לפריט הממוקם בחלק האחורי אם לא קיימת גישה נוחה.

כניסה למקלט

פרסום באינטרנט

שיטה מצויינת היא פרסום הפריטים כולל צילום כל אחד מהם באינטרנט באתרים שונים ישראליים ובין לאומיים המתמחים במכירת פריטים ישנים, עתיקים ובסגנון ווינטג’. אפשר לאחסן את הציוד במחסן ועם ביצועה של כל מכירה וקבלת התשלום, להעביר אותה לרוכש וכך להקטין את המלאי.

עריכת יריד מכירה

אפשר לבצע יריד תכולת בתים למכירה, לפרסם את דבר המכירה באזור שבו תתבצע המכירה וגם באתרי המכירה של אספנים וסוחרי עתיקות.

בימי המכירה, מפזרים את כל הפריטים ברחבי הבית, המחסן או החצר, רושמים על כל פריט את עלותו ומקווים למכור כמה שיותר מוצרים. גם כדי לייצר הכנסה וגם כדי להיפטר מהמלאים שעלות אחסנתם היא גבוהה לאורך זמן.

מכירה פומבית

במכירה פומבית מתמחרים כל פריט בסכום ראשוני. בעלי עניין מציעים סכום גבוה יותר ואם קיימים כמה קונים פוטנציאליים, מתקיימת התמחרות ביניהם. האדם שהציע את הסכום הגבוה ביותר ירכוש את החפץ וישלם את התמורה למוכר.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם