פינוי מקלטים עם דרור פינויים

הצעת מחיר הוגנת אנא השאירו פרטים או התקשרו אליי
054-3038263

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

להיות בטוחים בשעת צרה

ישנם שני סוגי מקלטים:

  1. מקלט נקי מצוחצח ונעול כל ימות השנה פרט לשעת חרום. עליהם אין מה להוסיף, תענוג.
  2. מקלט שמשמש כמחסן של דיירי הבניין.

אם איתרע מזלכם והמקלט בבניין שלכם משתייך לסוג השני, אתם חייבים להזמין בדחיפות פינוי מקלטים. וזה לא משנה אם אתם גרים בדרום הארץ או בתל-אביב. הרקטות היום, לצערנו, הרי מגיעות לכל מקום.
הבעיה מתחילה כאשר אחד הדיירים מחליט לשמור פריט כלשהו: ארון, ספה, פינת אוכל, ואפילו מיטה זוגית.
כמובן שבבית אין לו מקום לכן הדייר מחליט להעביר אותו למקלט של הבניין. לעתים אחד הדיירים מוחה. במקרה הטוב, הוא יקבל תשובה של: “עוד כמה ימים אני מפנה את הריהוט”. במקרה הגרוע, יש כאן פוטנציאל לסכסוך שכנים…
אחרי שהדייר הראשון הפך את המקלט למחסן הדרך כבר קלה לכולם להכניס ציוד משלהם: “אם לו מותר, לי אסור”. כך המקלט הופך ממקלט למחסן של הבניין.
מכיוון שהמקום של המקלט מצומצם וצרכי הדיירים רבים, המקלט מתמלא לאט, אבל בטוח. הדייר הראשון עזב כבר מזמן, אבל הריהוט שלו נשאר. הדייר שכח ממנו ובכלל אף אחד כבר לא זוכר מי ולמה השאיר את הריהוט. מתי נזכרים לעשות סדר? כאשר מונה ועד חדש ופעלתני או שחלילה שעת חרום מתקרבת.
הבעיה מתחילה כאשר אחד הדיירים מחליט לשמור פריט כלשהו: ארון, ספה, פינת אוכל, ואפילו מיטה זוגית. כמובן שבבית אין לו מקום לכן הדייר מחליט להעביר אותו למקלט של הבניין. לעתים אחד הדיירים מוחה. במקרה הטוב, הוא יקבל תשובה של: “עוד כמה ימים אני מפנה את הריהוט”. במקרה הגרוע, יש כאן פוטנציאל לסכסוך שכנים…

כיצד מקלט הופך למחסן

יש בניינים בהם כאשר מחליטים על פינוי מקלט, קובעים יום, בד”כ שישי, ובו נקראים כל הדיירים להתייצב ולתת שכם למבצע פינוי מקלטים. הבעיה נוצרת כאשר חלק מהדיירים לא מופיע ביום המיועד, כל אחד וסיבותיו: “לא הייתי בעיר”, “הייתי בתורנות בעבודה”, “כואב לי הגב”, “אין לי כלום במקלט ולכן אני לא צריך להשתתף בפינוי”.

כמובן שזהו פתח לסכסוכים וויכוחים. אם כן מה עושים?

יש פתרון פשוט קל ואלגנטי: חברה המתמחה בנושא של פינוי מקלטים. חברה כזו יודעת לפנות ביעילות את הציוד שממלא את המקלט.
העבודה עם חברה מסודרת בכלל ועם דרור פינויים בפרט, חוסכת לכם הרבה מאוד בעיות:

  • פינוי ציוד כבד – אדם שאיננו מנוסה בפינוי ציוד כבד יכול לגרום נזק לעצמו
  • סכנת פציעה מחפצים חדים וחלודים – אנחנו עובדים עם כפפות מיוחדות המגינות על כפות הידיים
  • ללא סכסוכי שכנים – אף שכן לא מרגיש מנוצל. כולם פנויים לעסוק בעיסוקיהם
  • ראש שקט – אתם לא צריכים להתחבט בשאלה לאן לפנות את הציוד. אנחנו דואגים להעביר את הציוד לאתרי מחזור/פסולת המתאימים. דרך אגב אם חשבתם לפנות את הציוד לרחוב, קחו בחשבון שהרשות המקומית לא רואה זאת בעין יפה ופקחים נשלחים לרשום קנס.
  • אין בעיות של: למה זרקתם לי את ה….? לא ידעתם שאני משתמש בזה? אתם רק צריכים להקפיד לתלות שלט גדול וברור על יום הפינוי ולהכריז שכל מה שלא יפונה עד אז, ייזרק.

מדוע קיים צורך במקלטים בישראל?

כידוע לכל, ישראל נמצאת במצב בטחוני רגיש. לא רק האיום האיראני, בו מדובר הרבה בכלי התקשורת, מאיים על שלום האזרחים. גם בצפון המדינה קיים איום בטחוני בדמות החזבאללה, בדרום המדינה- איום מצד החמאס שבעזה ולאורך הגבול עם מצריים- איום מצד מחבלים, המסתננים דרך הגבול. במצב כזה, חייב כל אזרח לדאוג למקלט תקין וזמין, היכול לאכלס אותו ולהגן עליו, למשך תקופה שיכולה להיות לא קצרה.
הבטיחות שלכם חשובה לנו!
במידה והמקלט שלכם מלא בתכולה רבה חשוב לפנותו ובמהרה.
פנו אלינו עוד היום לקבלת ההצעה הטובה ביותר.
דרור פינויים מבצע פינוי מקלטים רבים, בכל רחבי הארץ ודואגת להשאירם נקיים לקראת הכנתם לשעת חרום.

פינוי מקלטים כערובה לבטיחות אישית

מקלט שאינו נקי, פנוי מגרוטאות ומצויד היטב- אינו כשיר להגן על הנמצאים בו. רק שוו בנפשכם כאשר נצטרך להיכנס למקלטים בגלל מצב חרום בטחוני: מקלט המלא בגרוטאות, פסולת, לכלוך, שורץ מכרסמים וללא כל תשתית חשמל או סניטציה- יגרום לשוהים בו סבל בל יתואר. הם אפילו עשויים להימנע מלהיכנס בכלל למקלט כזה ולהסתכן בשהייה במרחב בלתי מוגן. על כן, אם ביכולתכם לבצע זאת בעצמכם, פנו לבד את המקלט. מאידך, אם אתם רואים כי המצב במקלט כבר “יצא מכדי שליטה” ויש צורך בעזרה חיצונית, שכרו את שירותיה של חברה לפנוי מקלטים. זוהי הדרך היעילה ביותר לקבל מקלט נקי ומחוטא, שיוכל לשמש את דיירי הבית בעיתות חרום.

התועלת הבטיחותית בפינוי המקלט

פינוי מקלטים (כזה המבוצע באופן אישי, או על ידי חברה מקצועית) טומן בחובו את היתרונות הבטיחותיים הבאים:

סילוק הגרוטאות יוצר מרחב שהייה למספר גדול יותר של אנשים

במהלך הפינוי מבוצע סילוק של חומרים כימיים או אלמנטים מסוכנים אחרים, העלולים לסכן את בטיחותם של היושבים במקלט. כך למשל, פעמים רבות ניראה במקלטים מוזנחים מדללי צבע, דליי צבע, כלי עבודה ישנים (כגון אזמלים, מעדרים, מגרפות חלודות), לוחות אזבסט שבורים, רהיטים שבורים עם קצוות חדים וכדומה. מגע כלשהו עם אלמנטים אלו (על ידי נשימה או מגע פיזי) עלול לסכן את היושבים במקלט, במיוחד אם מדובר בפעוטות או קשישים

פינוי מקלטים מבריח מהמקום מזיקים. מקקים, עכברים, חולדות ונחשים מעדיפים להתמקם במקום בו שוררת עזובה רבה ואין שם פעילות. על ידי ניקוי המקלט באופן יסודי, ניצור מצב בו לא יתקיימו במקום זה התנאים הנחוצים להתרבות המזיקים. בהקשר זה, רצוי מאוד להזמין שירותי הדברה, אם במהלך פינוי המקלט מצאנו אינדיקציות לנוכחותם של מזיקים במקום

דרור פינויים מתמחה בכל סוגי הפינויים: פינוי דירות, מחסנים ומקלטים. החברה פעילה בתחום הפינויים מעל 10 שנים. אנחנו ניתן לכם הצעת מחיר מסודרת, ביחד נקבע תאריך שנוח לכם. בתאריך המיועד נגיע לבניין ונפנה עבורכם את המקלט ביעילות ובזריזות. אתם מוזמנים להיכנס לדף הבית, ולהתרשם מההמלצות.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת אנא השאירו פרטים או התקשרו אליי 054-3038263