פינוי תכולת דירה מוזנחת – מתי עושים ולמה לבחור בדרור פינוי דירה

האם קיבלתם בירושה דירה מוזנחת ועמוסה בחפצים ישנים? האם רכשתם דירה לצרכי מגורים או להשקעה והנכס מוזנח ועמוס בתכולה ישנה שיש להשליך לאשפה? ובכן, אם זה המקרה, כדאי לכם להזמין שירותי פינוי תכולת דירות מוזנחות.

השירות ניתן על ידי חברת פינוי מקצועית ובעלת ניסיון עשיר. חשוב לזכור כי פינוי תכולת דירה מוזנחת אינו דבר של מה בכך, יש להיזהר מחרקים, ממכרסמים ומשאר מיני מזיקים, מרעלים העלולים להצטבר באוויר, מחפצים חדים עם מסמרים חלודים ומפריטים מוזנחים אשר עלולים לסכן את בריאותכם.

כדי לפנות דירה מוזנחת יש להזמין חברה מקצועית השולחת צוות מוכשר ומנוסה. הצוות של חברת הפינוי מגיע על ציוד מקצועי וכלי עבודה מתקדמים, לרבות מכולה גדולה להשלכת כל הפסולת, שקים עמידים, קופסאות קשיחות לפינוי פסולת רעילה וסוגי אשפה אחרים, וציוד מקצועי נוסף. מיון ראשוני לפני הפינוי מהדירה כדי לפנות דירה מוזנחת מכל התכולה הישנה והבלויה, יש לבצע מיון מהיר אך קפדני של כל הפריטים בבית. יש להפריד בין סוגי מתכות שונות שניתן לשלוח למפעלי המחזור, כמתחייב בחוק ובהתאם להנחיות של המשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, במהלך מיון התכולה מפרידים בין בגדים, מוצרי דפוס ונייר, מוצרים מסוגי עץ שונים, מוצרי פלסטיק, כלי זכוכית, מוצרי וציוד אלקטרוניקה, פסולת רעילה כמו סוללות, שמנים, כימיקלים ודלקים ועוד.

לאחר המיון מתחילים במלאכת פינוי תכולת הדירה המוזנחת. הצוות המקצועי של החברה מפנה בזהירות ובמיומנות גבוהה את כל הפסולת ואת החפצים למכולה אותה מציבים ברחוב בבוקר יום הפינוי. חשוב להדגיש כי תקנו

ת העזר של מרבית הרשויות המקומיות בארץ אינן מאפשרות לכם להשליך את הפסולת לרחוב או לפחי האשפה, אלא יש להזמין מכולה ולפנות את הפסולת לאתרי אשפה מורשים, כמתחייב בחוק.

פינוי תכולת דירה אחראי ומקצועי כאמור, פינוי מדירה מוזנחת, ובמיוחד מדירות בהן גרו או גרים אגרנים ואספנים כפייתיים, אינו משימה של מה בכך. לאחר מיון החפצים הצוות מפרק פריטים גדולים כמו ספות, ארונות ישנים ופריטים גדולים אחרים שלא ניתן להוציא דרך הדלת או לפנות באמצעות מעלי

ת או גרם המדרגות. ישנם מקרים בהם הפינוי יתבצע דרך חלון או מרפסת באמצעות מנוף ייעודי, על מנת לחסוך זמן ועבודה וכדי לא לגרום נזק לרכוש השכנים במהלך הפינוי.

סיבה נוספת מדוע תרצו להשאיר את מלאכת פינוי תכולת דירה מוזנחת רק לבעלי מקצוע מנוסים היא שלעתים, קיימת סכנה מוחשית לחייכם מבלי שאתם מודעים אליה. בדירה מוזנחת עלולים להסתתר מזיקים שונים, ובכל דירה מוזנחת יש רעלים מסוכנים, פטריות, עובש ונגיפים. לכן, חשוב לבצע את הפינוי בזהירות ובאחריות, יש לאטום בשקים מיוחדים כימיקלים, בטריות ופריטים

רעילים אחרים. כמו כן, חפצים רבים עלולים להישבר במהלך הפינוי, לכן יש לתכנן את הפינוי היטב כדי להימנע מנזקי רכוש לצד שלישי. אז למה דרור פינויים? כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית לפינוי תכולת דירה מוזנחת אתם מקבלים אחריות וביטוחים, וזוכים לשקט נפשי ולעבודה ברמה הגבוהה ביותר. אחרי פינוי תכולת הדירה רצוי ומומלץ לבצע ניקוי יסודי, לתקן נזקים שונים בדירה, לצבוע אותה מחדש לאחר חיטוי יסודי של כל הדירה, בדגש על כלים סניטריים, שירותים, מטבח וארונות. כמו כן, חשוב לבצע הדברה מקצועית. אם חשוב לכם לקבל את השירותים האלו, ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר אז טוב שבחרתם בנו. אנו עובדים עם קולגות המקצוענים בתחומם ואתם זוכים לעבודה הטובה ביותר, במחיר ששמור רק ללקוחות שלנו.

את כל הפסולת מפנים למכולה אחת או יותר, בסיום העבודה מגיעה משאית כדי לקחת את המכולה ומפנים את הפסולת הישנה לאתרי אשפה מורשים, בהתאם לחוק ועל פי הנחיות הרשות המקומית לפינוי זבל ופסולת וכללי המשרד לאיכות הסביבה. אם יש פריטים במצב שימושי בדירה המוזנחת, חברת הפינוי תתרום חלק מהחפצים וחלק מהם היא תמכור לשווקי יד שנייה ולסוחרים העוסקים בכך.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד שם מלא

טלפון

ההבטחה שלנו בדבר אחד אתם יכולים להיות בטוחים. אצלנו שתקבלו הערכה הוגנת לתכולה, עמידה בזמנים ופינוי מקצועי. כי כשבוחרים חברה, זכרו. רק הלקוחות מעידים

פרטי קשר פינוי דירה – דרור פינויים – ירושות ועזבונות הכתובת: חיים וייצמן 18 בת ים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד