האם פינוי דירה הוא באמת חינם?

גם אתם שמעתם על שירותי פינוי דירה בחינם אבל חשדתם איפה כאן המלכוד? אתם לא היחידים ואנו מבינים שבמציאות כמו בישראל באמת קשה להאמין שבאמת אפשר לקבל שירות יעיל ומקצועי בלי לשלם על כך שקל. אבל האמינו לנו בתור מקצוענים ותיקים בתחום, בהחלט יש דבר כזה פינוי דירה בחינם ומיד תגלו איך ולמה זה עובד. יתרה מזו, לא רק שתוכלו ליהנות משירות פינוי בתים ודירות בחינם, אתם אפילו יכולים להרוויח כסף מפינוי ביתכם מחפצים ופריטים למיניהם.

דירה לפינוי בארגזים

מתי מפנים דירות ובתים בכלל?

בפעם האחרונה שעברתם דירה, סביר להניח שלקחתם איתכם את רוב הציוד שלכם לדירה החדשה, זה הגיוני כמובן. אז מתי בכלל אנשים שונים זקוקים לשירותי פינוי דירות, בתים ונכסים אחרים – וכנראה שהם זקוקים להם מדי פעם אחרת לא היינו כאן… פינוי דירה, בית, מחסן וגם נכסים מסחריים שונים נדרש במקרים הבאים בתור דוגמאות מרכזיות: כאשר מקבלים בית או דירה בירושה על כל התכולה של הנכס, כאשר צריך או רוצים לפנות מחסן או מקלט המשמש כמחסן, כאשר רוכשים נכס למגורים עם כל החפצים הישנים שבו, במקרים של שיפוץ או סידור מחדש של הבית ורצון להיפטר מחפצים ישנים, פינוי בתים של אגרנים כפייתיים, מפעלים שנסגרו או פשטו רגל, חנויות שנסגרו, משרדים שפונו, עיזבונות שיש לפנות ועוד.

במקרים אלו ובמקרים נוספים יש צורך לפנות את הציוד והחפצים השונים – את הכל או רק חלק גדול – ולא להעביר אותם למקום אחר. שירות פינוי מקצועי נותן לכך מענה מדויק ואופטימאלי, עם טיפול מתאים בכל פריט ובכל סוגי הציוד, עם עבודה מדויקת וזהירה, התאמה אישית לכל פרויקט ופיתרון כל אתגר שעשוי לצוץ בדרך.

פינוי בחינם – האמנם? כן בהחלט!

במאמר זה אנו דנים בפינוי דירות ובתים בחינם והאם קיים בפועל דבר כזה, לכן בואו נהיה מעשיים ונסביר איך זה בדיוק עובד. חשוב להבין כי בשירות הפינוי של חברת דרור פינויים אין מלכוד ואין אותיות קטנות או הפתעות בשטח, אנו באמת ובתמים מציעים במקרים מסוימים פינוי בתים בחינם. לא בכל מקרה אנו מציעים פינוי בחינם, אך כאשר זה מתאפשר מדובר על אינטרס משותף שלנו ושל הלקוח, אין אינטרסים סמויים והכל שקוף לחלוטין.

פינוי חינם בתמורה לחפצים הישנים בנכס

המודל שבמסגרתו אנו מציעים לכם פינוי דירה או בית בחינם הוא כזה: כאשר המצב מאפשר זאת, אנו מפנים את החפצים הישנים והשונים מהנכס ובתמורה לחפצים אלו לא מחייבים אתכם בשקל על הפינוי עצמו וכל העבודה ההיקפית שלו. לכם אין צורך בחפצים אלו ואתם צריכים/רוצים להיפטר מהם, אנחנו רוצים את החפצים ויודעים להפיק מהם ערך כלכלי, כך שזהו מצב של WIN-WIN לשני הצדדים.

פינוי דירה בחינם יכול לכלול את כל החפצים בדירה שאתם לא צריכים ורוצים להיפטר מהם או רק חלק מהחפצים, בהתאם לשווי הפינוי עצמו ושווי החפצים הרלבנטיים. לאחר הפינוי, אנו מוכרים חפצים מתאימים בשוק היד שניה, חלק אנו מעבירים לשחזור ושיפוץ ובהמשך מוכרים – כך אנו מכסים את עלויות הפינוי ומייצרים ערך מחפצים שלכם לא היה יותר צורך בהם.

איך אתם יכולים להרוויח מפינוי כסף?

לסיום, חשוב להדגיש כי לא רק שאנחנו מציעים אפשרות אמיתית של פינוי דירה, בית או מחסן בחינם אלא שבמקרים מסוימים אתם אפילו יכולים להרוויח מכך כסף. מעבר לאפשרות שלכם למכור חלק מהחפצים שלכם בשוק היד שניה, כאשר מדובר על פריטים איכותיים ובעלי ערך כספי גבוה יחסית והם במצב מעולה, אנו משלמים לכם על האפשרות לפנות את הציוד ובהמשך אנו מוכרים אותו בעצמנו כמוצר יד שניה (מוצרי חשמל, ריהוט וכו’).

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם