פינוי דירה בחינם עם דרור פינויים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

כל הסיבות הטובות לבחור את דרור בין ספקי פינוי דירה בחינם

קיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים, כמובן, להשכיר אותה או לגור בה בעצמכם. ברוב המקרים אנשים לא מעוניינים לגור בדירה עם ריהוט מיושן, כלי מטבח ישנים ועוד.
או שמשפצים ועוברים לדירה מחודשת עם ריהוט חדש, או שמרוקנים את הדירה ומכינים אותה להשכרה או מכירה.  שהרי כל יום שהתכולה נמצאת בדירה אתם מפסידים כסף. מכאן שהפתרון הנוח הפשוט והמשתלם הוא להזמין חברת פינוי דירה שתפנה לכם את הבית על תכולתו ואם אפשר, אז כמובן… פינוי דירה בחינם.

 

שימו לב- גם פינוי דירות בחינם חייב להיות בעל ערך לחברת הפינוי!

 

במידה והדירה שאנחנו רוצים לבצע בה פינוי דירה, מלאה בתכולה מירושה ויש בה פריטי וינטאז’ או עתיקות בעלות ערך, זה עשוי להצדיק פינוי דירה בחינם, כלומר בתמורה לתכולה.

שימו לב רק, ששירות פינוי דירה בחינם זה מיועד לדירות מלאות ולא לפינוי פריטים בודדים.

מטבע הדברים אתם לא מעוניינים לשלם על פינוי ומחפשים פינוי דירה בחינם. בשלב זה אתם מתקשרים אליי, מסבירים לי (ואולי אף שולחים תמונות) של כל הפריטים בדירה.

ברוב המקרים, כאשר מדובר בתכולות מלאות ולא משנה היכן אתם בארץ, תל אביב, בת ים או חיפה, מגיע לכם לקבל פינוי דירה חינם.

כלומר, לא תוציאו אגורה מכיסכם ואנחנו מפנים בתמורה לתכולה

ישנם מקרים (לא רבים) בהם התכולה לא מצדיקה את עלות הפינוי. במקרים אלו נגבה תשלום עבור פינוי תכולת דירה.
ברוב המקרים פינוי תכולת דירות מתבצע תמורת התכולה – פינוי דירות בחינם. במקרה הזה ודווקא כאשר מדובר בדירות עמוסות תכולה ישנה הרווח שלכם מושלם:
לא שילמתם וקבלתם דירה ריקה מוכנה למגורים.
וודאי אתם שואלים את עצמכם: אבל אם יש בדירה ציוד בעל ערך, למה שלא אפנה את הדירה בעצמי ואחסוך את עלות הפינוי ובדרך אולי אפילו ארוויח ממכירת התכולה?

אני שמח ששאלתם, הנה קבלו כמה סיבות מדוע  זה לא משתלם:

פינוי דירה בחינם
  • ניסיתם פעם לפנות תכולה שלמה של בית? שמתם לב מה יש בה? מזנון? מיטה זוגית? ארונות, מקרר, מכונת כביסה ישנה? הכל כל כך כ ב ד… לא חבל על הגב שלכם?
  • יש מעלית בבניין? הכל נכנס בה? איך לפרק את הארון? אולי כדאי לשבור אותו?איך יגיבו שאר הדיירים? נזק למעלית יכול לעלות לכם הרבה יותר מהרווח (אם בכלל יהיה) של הפינוי העצמאי
  • מתי בפעם האחרונה ניסיתם להתמקח עם סוחר ציוד יד שנייה ממולח? אם אתה לא “חיי ונושם” את התחום רוב הסיכויים שתקבל מחיר מצחיק עבור הפריטים שעמלת כל כך להוציא מהדירה.
  • מה תעשו עם הפריטים שאין להם דורש? לאיפה תפנו את הציוד הישן שאין לו דורש? לרחוב? אתם יודעים כמה קנס מוטל על מי שמשליך פסולת שלא במקום המיועד? וגם אם תפנו למקום המיועד, הרי מקום לתכולת דירה שלמה, וודאי שאין שם- מה עושים? מתרוצצים בניסיון לחפש עוד מקומות לפינוי?
  • החלטתם לפנות את התכולה שלא נמכרה למגרש גרוטאות? מי ייקח לשם את התכולה? טנדר? גם זה כרוך בעלות לא מבוטלת.
  • הפינוי לא מתבצע בשעות ספורות, לידיים לא מיומנות… קחו בחשבון את עלות ימי העבודה שתפסידו.
  • מה לגבי חניה? פינוי בתל אביב או פינוי בערים הצפופות במרכז הינה אופרציה לא קלה בכלל עבור המוביל של הציוד או הרכב שאמור לפנות את האשפה (ללא מנוסים – כמעט בגדר הבלתי אפשרי)
  • אחרון חביב שאצלי הוא ראשון: איכות הסביבה. אתם יודעים כמה נזק נגרם לסביבה שלנו מהשלכת פסולת ואפילו זו המושלכת באתרים מורשים?

לסיכום, לבדוק ספקי שירותי פינוי דירות בחינם עבור פינוי הדירה שלכם חינם תהיה עסקה כדאית מאוד עבורכם, אם רק תבחרו נכון…

למה לקחת אותנו לצורך פינוי דירה בחינם?

הרבה סיבות. בדקו והחליטו בעצמכם:

וחשוב גם נושא איכות הסביבה. בתהליך הפינוי אני מקפיד לבצע מיון קפדני של התכולה של הדירה שלכם וחשוב גם נושא איכות הסביבה. בתהליך הפינוי אני מקפיד לבצע מיון קפדני של התכולה של הדירה שלכם

אני מבטח את העובדים שלי כך שבמקרה של פציעה חלילה אתם מכוסים מבחינתכם. כמו כן אני מתחייב בחוזה לשאת בנזק, אם ייגרם, לחדר המדרגות או למעלית.

אני תמיד מקפיד לחתום על הסכם עבודה מסודר מיד אחרי שסוכמו העניינים. בהסכם אני מתחייב לתאריך פינוי ולזמן הפינוי. (לרוב יום אחד) – מבחינתכם זה אומר ביטחון; לא הפסקה בלתי צפויה ולא הוספת יום לפינוי. אצלי בכל מקרה הפינוי יתבצע בזמן ויגמר בדיוק כפי שסוכם.

בנוסף לפעמים הירושה היא של מישהו קרוב ואז ישנו קושי נפשי בלזרוק חפצים של מישהו אהוב. אנחנו מודעים לקושי הזה לכן אנחנו תמיד דואגים למצוא את השימוש המתאים. ל-כ-ל חפץ מדירתכם, גם אם לפעמים היה לנו יותר קל ומשתלם לזרוק אותו למגרש הגרוטאות
חפצים במצב שמיש אני מוכר כיד שנייה
חפצים שלא ניתן למוכרם אני מעביר לעמותות שעוסקות בצדקה
ישנם חפצים שניתן למחזר. חפצים אלו אני מעביר לאתרים המיועדים למחזור
חפצים שלא ניתן לעשות אתם כלום אני מעביר לאתרי הגרוטאות המיועדים.
בכל מקרה אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל מצב ולמצוא פתרון לכל בעיה שצצה.

למרות שתהליך הפינוי שלי מעט יותר מורכב, עדיין המחירים שאני מציע עבור פינוי דירה אטרקטיביים לא פחות ולפעמים אפילו יותר מחברות אחרות שעוסקות בתחום. כאמור, לתכולות מלאות מדובר בפינוי דירה בחינם ברוב המקרים.

כל זה בתוספת ביצוע מושלם מהיר ואחראי. הביטחונות שהפכו את דרור פינויים לחברה הידועה בתחום – העובדות מדברות בעד עצמן. תוכלו להתרשם מההמלצות של לקוחות רבים בווידאו.
לסיכום, אם באמת אתם רוצים ראש שקט,

לקבלת הצעת מחיר הוגנת אנא השאירו פרטים או התקשרו אליי 072-397-6777