מחיר פינוי דירה: כמה עולה פינוי דירה ומהן האופציות שיש לנו

מחיר פינוי דירה או שירות אחר יהיה מושפע מהרבה פרמטרים, עליהם תוכלו לקרוא בהמשך.

כשאנחנו מעוניינים לפנות דירה, בין אם זו דירה שקיבלנו בירושה ובין אם זו דירה שעומדת לרשותנו עם פריטים וחפצים שאין לנו צורך בהם, אז עומדת בפנינו אופציה להזמין חברה שמתמחה בפינוי דירות באופן מקצועי. 

זאת במקום שנפנה את הדירה בעצמנו, נוכל לאפשר לאנשים שיש להם ידע וניסיון לעשות זאת עבורנו. 

לפני שאנחנו מזמינים שירות פינוי דירה מקצועי, עלינו להבין כיצד השירות מתבצע ובפרט כיצד נקבע מחיר של פינוי דירה. 

במאמר זה אנחנו נסקור בקצרה את אופי השירותים שניתנים על ידי החברה אשר מבצעת את הפינוי, ויחד עם זה, אנחנו נציג גם את האופן בו נקבע מחיר פינוי דירה בתחום. 

חשוב להבהיר, חברות יכולות לקבוע בצורות שונות את האופן בו הן יגבו עלות עבור השירות. בתור לקוחות, אנחנו יכולים להחליט מה נכון עבורנו, בין אם זה מבחינת עלויות ובין אם זה מבחינת שיטת עבודה. באופן טבעי אנחנו נצטרך לחפש חברה שמספקת שירות בצורה מקצועית, מהירה וזמינה. 

פינוי דירה מקצועי

כיצד ניתנים שירותי פינוי דירה?

שירות פינוי דירה מתבצעים באופן הבא: אנחנו מזמינים צוות של החברה אל הדירה אותה אנחנו רוצים. הם מאבחנים את הפריטים השונים, בוחנים מה עומד לרשותנו וכיצד ניתן לבצע את הפינוי, בהתאם הם מציגים בפנינו את האופציות השונות שעומדות לרשותנו. 

חשוב לציין, הצוות שאמור לספק עבורנו את השירות, יצטרך לפנות את הפריטים והחפצים השונים, ולהשאיר את המקום נקי ומסודר אחרי הפינוי. ישנן חברות שגם מבצעות תיקונים קלים במקום במידת הצורך, בהתאם ליכולות המקצועיות של אנשיה. זאת על מנת שאנחנו נוכל להשתמש בדירה כפי שאנחנו רוצים אחרי פינוי החפצים השונים. 

לפני סיום חלק זה נציין, החברה אשר מפנה את החפצים תחליט מה בדיוק לעשות איתם. האם למכור או לתרום אותם. ברגע שהחפצים עוברים אליהם כפי שסיכמנו איתם, הרי שהם נמצאים באחריותם ולנו אין שליטה מה הם יעשו איתם. 

כמה עולה השרות ומה הן האופציות שעומדות לרשותנו?

חברות פינוי דירה, מציעות לנו שלוש אופציות שונות לדרכי תשלום עבור תהליכי פינוי. כל חברה בוחרת את האופן בו היא גובה תשלום ואנחנו בתור לקוחות, יכולים להחליט איזו שיטה מתאימה לנו. צריך להדגיש, כל אחת מהשיטות משתלמת לנו וכמובן גם לחברה. 

פינוי דירה בחינם

אחת האופציות הנפוצות לתשלום עבור פינוי דירה הוא בחינם. על פניו, פינוי דירה בחינם נראה מוזר, אך הרעיון הוא כזה. אנחנו לא משלמים כלום עבור הפינוי, והחברה מקבלת את הפריטים והרכוש שהיא מפנה מהמקום. כל מה שעובר אליה, היא יכולה למכור אותו, וכך היא מייצרת לעצמה רווח. 

מה חשוב לדעת על שיטה זו: לא בכל מצב אפשר ליהנות מאופציה זו. צוות החברה יבדוק את איכות התכולה, את האופן בו הם יצטרכו לבצע את הפינוי (הקומה בה הדירה נמצאת, המרחק בין הבניין לרכב הפינוי, אילו פריטים צריך לפרק ועוד). 

מחיר פינוי דירת ירושה

אופציה נוספת שנחשבת פופולארית מאוד, היא קניית ירושה. נניח ואנחנו רוצים לפנות דירת ירושה, אז יש לנו אופציה למכור את כל התכולה לחברה המפנה. כך אנחנו משלמים עבור הפינוי. לאחר מכן החברה תחליט מה לעשות עם החפצים השונים. 

מה חשוב לדעת על שיטה זו:  חברות פינוי דירה יסכימו לבצע שיטה זו, אך ורק אחרי אבחון של הפריטים, רק במידה ויש ערך אמיתי לתכולה והאם באמת זה מצדיק את הרכישה. אחרת אין סיבה שהם יסכימו לבצע את התהליך. 

מעבר לכך, יש את הפרמטרים הסטנדרטיים, למשל, מרחק בין הבניין לרכב, הקומה בה נמצאת הדירה, אילו פריטים צריך לפרק וכיצד. דברים רגילים שמשפיעים על תהליך העבודה. 

פינוי דירה בתשלום

אופציה שחברות פינוי דירות רבות משתמשות בה, היא פינוי בתשלום. צוות החברה בוחן מה צריך לפנות, מה צריך לפרק, מה המרחק בין הבניין לרכב הפינוי, וכל דבר אחר שיכול להשפיע על המחיר ובהתאם היא מגישה לנו הצעת מחיר. 

הבעיה באופציה זו, שהמחיר יכול שלא לגלם באופן אמיתי את ערך הפריטים שמפונים. להבדיל ממקרים אחרים, כאן בהחלט ייתכן שנשלם יותר ממה שאנחנו אמורים.יחד עם זאת צריך לומר, מדובר בתהליך שעל פניו ייעשה בצורה הרבה יותר מהירה, וכן החברה לא תרצה לקבוע מחיר שחורג מהרמת הסביר, אחרת אנחנו עלולים לוותר על השירות שלה. 

לסיכום, קביעת מחיר פינוי דירה נעשה על פי פרמטרים שונים וישנן אופציות שונות לתשלום. אנחנו צריכים לבחור מה השיטה הנכונה מבחינתנו, מבחינת כמות הפריטים והחפצים לפינוי והעלות המשוערת שלהם. 

 

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת על פינוי דירה?

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד