פינוי דירה ברעננה דרור פינויים המומחים לפינוי דירות

פינוי דירה ברעננה מלווה תמיד בערך סנטימנטלי מאד גבוה ולכן מדובר במשימה די מורכבת. אם מפנים דירה לדוגמה של סבא וסבתא, עולים כל הזיכרונות, חפצים רבים מזכירים כל מיני חגים וסיטואציות מהעבר.

האפשרות להזמין גורם חיצוני מיומן בסוג זה של עבודות, היא עדיפה. העובדים יבצעו את העבודה באופן מסודר ואחראי, צעד אחר צעד עד פינוי תכולת הדירה במלואה.

פינוי דירה ברעננה

כל פריט נבדק ומתקבלת החלטה מה לעשות אתו, לזרוק למיכל הפסולת הענק, למכור לסוחר העוסק בפריטים מיד שנייה, למסור לעמותה לנזקקים או למחזר. הכול תלוי במצבו הפיזי של כל אחד מהמוצרים, אם יש מה לעשות אתו ואם יועיל למישהו.

אם מדובר לדוגמה בסרוויס איכותי שהביאו מאירופה או מדרום אפריקה, זה פריט מבוקש וסוחרי יד שניה ישמחו לרכוש אותו, לעומת זאת כל מיני חפצי נוי ישנים שהיו מונחים על המזנון, אין להם ערך כספי וברוב המקרים גם לא ערך סנטימנטלי ולכן אפשר לזרוק אותם. אם קיימים כלי מטבח טובים, כדאי למסור אותם למשפחות נזקקות שאין להן די ציוד בסיסי במטבח והפריטים הללו יכולים לעזור להם מאד.

ריהוט שמצבו טוב, בסיסי העץ או המתכת אינם שבורים, הריפוד במצב טוב או אפשר לחדש אותו, יימכר לסוחרי ריהוט עתיק שישפצו אותו, יחליפו ריפוד במידת הצורך ולאחר מכן הריהוט יימכר לאוהבי ריהוט עתיק, וינטג’.

ציוד חשמלי כמו מכונת כביסה או מקרר, אם הציוד שמיש ואפשר ליהנות ממנו הוא נמכר או לחילופין מועבר לתרומה לנזקקים. קשרי העבודה שלנו עם כל הגורמים הללו מבטיחים שמי שיקבל את הציוד אכן זקוק לו וכך נשפר לו את איכות חייו.

ביגוד ומצעים במצב תקין, מועברים בדרך כלל למשפחות של נזקקים כדי שיהיה להם חורף חם יותר וכמות גדולה יותר של מצעים ובגדים להחלפה לאורך כל השנה.

עלות הפינוי מסוכמת מראש, אלא אם יש בדירה ציוד שאפשר למכור. במקרה כזה מתבצע פינוי דירה בחינם ואנו מקבלים תשלום ממכירת הציוד לסוחרים השונים ולמפעלים הממחזרים את החומרים כמו מתכת וזכוכית.

בסופו של הפינוי שאורך כמה שעות ולפעמים יותר מיום אחד, הדירה ריקה לחלוטין ואפשר לבצע את התכניות, השכרה, מכירה או שיפוץ לפי החלטת המשפחה.

אולי יעניין אותך גם