פינוי דירה בגבעתיים

ברחובות הצרים בגבעתיים וגם באזורים החדשים בעיר, אנו מפנים תכולות של דירות רבות, עבור אנשים העוברים לדיור מוגן או דירות שהתקבלו בירושה וקיים רצון לבצע בהן שימוש.

בכל אחת מהדירות קיימים פריטים רבים שהדיירים אגרו לאורך השנים. יש אנשים שמדי פעם מדללים את התכולה שלהם, זורקים או תורמים פריטים שאינם בשימוש, אך אחרים אוגרים מוצרים רבים ובעת הפינוי כולם מופתעים מהכמות הגדולה של הפריטים המוצאים מהדירה.

 

שיטת העבודה שלנו היא הגעה לדירה, ביצוע בדיקה ראשונית של הציוד הקיים ומתן הצעת מחיר הכוללת את מלוא שעות העבודה שיש לבצע באתר זה. הלקוח יכול לקבל החלטה אם לשלם לנו עבור שירות זה או לחילופין להשאיר לנו את הציוד אם יש לו ערך וכך הוא לא יצטרך לשלם עבור הפינוי. בשיטה זו אנו מוכרים חלק מהציוד ולכן איננו גובים תשלום מהלקוחות.

לאחר סיכום שיטת העבודה, קובעים מועד לביצועה. מפנים באופן שיטתי את הפריטים השונים. ריהוט תקין, יימכר כריהוט יד שניה או יועבר לעמותות של נזקקים, ריהוט שכבר אי אפשר להשתמש בו יועבר לאתר פסולת מאושר.

כל שאר הציוד ממויין באופן קפדני ביותר. דברים ישנים שאין מה לעשות איתם, מועברים לזבל, ניירת שאינה רלבנטית גם כן, ביגוד, מצעים וכלי מטבח מועברים לעמותות של נזקקים או נזרקים, על פי מצבם.

במסגרת העבודה בבית שולפים פריט אחר פריט, כל מוצר בעל ערך סנטימנטלי כמו חפצים שהם מזכרת מבית אבא והגיעו עימם בעליה ארצה, מועבר לבעלים כדי שהוא יחליט מה לעשות איתם. זה כולל מעטפות חבויות, ספרים ייחודיים, פריטי אספנות ועוד.

העובדים מורידים לאט לאט את כל הדברים הכבדים במדרגות או במעלית למטה, לטובת המכירה, עמותות הצדקה או לצורך הסעה לאחד האתרים שמותר לפנות אליהם פסולת.

בסופו תהליך פינוי הדירה, הדירה ריקה מציוד, חפצים, ניירת וכל אלמנט אחר כך שבעלי הדירה יכולים להשכיר או למכור אותה. אם הם מתכוונים לגור בה, נמליץ על עבודת ניקיון יסודית כדי שאפשר יהיה לפתוח בה חיים חדשים.

הדירה בגבעתיים נראית פתאום אחרת, גדולה הרבה יותר ומאווררת ללא הכמויות העצומות של הציוד שהיו בה.

אולי יעניין אותך גם