לזרוק או לשמור? למכור!

אם ירשתם לאחרונה דירה מההורים או מקרוב משפחה אחר ואתם מחפשים מה לעשות עם כל הציוד והחפצים שנמצאים בנכס, טוב עשיתם שהגעתם לאתר דרור פינויים! אנו מתמחים בדיוק בשירות ייעודי וייחודי של פינוי דירות ונכסים מציוד וחפצים שונים, כולל שירות פינוי ירושה או קניית ירושות, מספקים לכם שירות מדויק ומותאם אישית המספק פיתרון אופטימאלי לצרכים האישיים שלכם. בין אם ירשתם דירה מלאה בחפצים או שבצורה אחרת יש לכם נכס כלשהו עמוס בציוד שאתם לא יודעים מה לעשות איתו, אנו שמחם לסייע לכם עם פתרונות מדויקים ויעילים.

תכולת דירה למכירהבאופן כללי בהחלט ניתן לומר כי פינוי דירות ונכסים למיניהם מציוד,רכוש וחפצים אינה משימה כה פשוטה כפי שניתן ראשית לחשוב. השירות שלנו מאפשר לכם למיין את החפצים, להבין למה יש ערך כספי, רגשי או ערך אחר ולהפיק מכך את המיטב והמירב – הכל בצורה מקצועית, שקופה ומותאמת אישית עבורכם.

אנחנו מסייעים בעבודה הכואבת והמורכבת

במקרים בהם עליכם לפנות דריה או נכס מרכוש של קרוב משפחה אהוב שנפטר, מדובר על תהליך מורכב וכואב מבחינה רגשית, אפילו כאשר מגיעים אליו לאחר תקופת האבל וההסתגלות. זהו אחד היתרונות המרכזיים שלנו בתור חברת פינוי ירושה ותכולת דירות. אנו מקצועיים ומנוסים בתחום ייחודי זה, יודעים לתת מענה אולטימטיבי ואישי, בדגש על שירות רגיש ואדיב ללא פשרות. אנו מציעים לבצע את עבודת המיון והפינוי עבורכם או לצידכם, בהתאם להעדפות שלכם, ובכך להקל במידה מהותית על משימת פינוי הדירה שקיבלתם בירושה.

מיון וסינון החפצים

פעמים רבות מאוד אנו נתקלים במקרים בהם גם לאחר שאנשים רוקנו מהדירה חפצים אישיים ורכוש בעל ערך כלשהו עבורם, המקום עדיין נותר עמוס בציוד ופריטים שיש למצוא להם פיתרון ולפנותם מהנכס. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה, כאשר חלק אינטגראלי משירות פינוי ירושה ועיזבון שאנו מספקים כולל סיוע במיון וסינון הפריטים השונים. אנו יודעים לזהות חפצים ופריטים שיש להם ערך כספי כבר כיום, חפצים המצריכים שחזור ושיפוץ שאחריהם ניתן למכור אותם, חפצים שניתן להעביר לצדקה ותרומה וחפצים ללא ערך כספי שיש להיפטר מהם בדרכים המקובלות והמאושרות.

לעין בלתי מיומנת בתחום, במיוחד כאשר יש לכם קשר רגשי לחפצים, יהיה קשה להגדיר למה יש ערך ולמה אין, מה ראוי לשמור אצלכם ומה ראוי למכור או להעביר הלאה לשימושים אחרים.

להרוויח קצת כסף על הרכוש המפונה

כפי שכתוב בכותרת המאמר הזה, כאשר אתם מתלבטים האם לזרוק או לשמור חפצים מסוימים בדירה ובעיזבון שירשתם, קיבלתם או רכשתם, ישנה אפשרות נוספת ורלבנטית מאוד – למכור את הציוד ולהרוויח קצת כסף, כאשר הסכומים יכולים בהחלט להיות מכובדים במקרים רבים. אנו מסייעים לכם כאמור במיון החפצים השונים ואיתור אלו בעלי ערך, כמו גם פריטים שיש לשחזר, לנקות או לשפץ לקראת מכירה אפשרית.

אך בנוסף אנו מכירים את התחום והתעשייה ויודעים לאילו חנויות יד שנייה, או חנויות עתיקות להביא את הציוד על מנת למכור אותו הלאה ולספק לכם רווח מסוים. תתפלאו אילו פריטים ניתן למכור הלאה ומה אנשים אחרים רוצים לקנות, מרהיטים ועד ציוד מטבח, מכשירי חשמל ואפילו ביגוד.

בנוסף, פריטים שאי אפשר למכור הלאה, אנו משליכים בהתאם להוראות המתאימות או מעבירים לצדקה ותרומות בהתאם למהות החפצים.

קניית ירושות

אם אתם מעדיפים בכלל לא להתעסק עם הציוד, המיון שלו ומכירתו הלאה או העברתו לפיתרון המתאים, אנו מציעים גם לקנות מכם את הציוד והירושה, במחירים אטרקטיביים. שירות קניית ירושות אנו מפנים את הדירה בתמורה לחפצים הישנים בדירה – כולם או חלקם בהתאם לשווי החפצים  והפינוי.

דרור פינויים חוסכים לכם כאבי ראש והסתבכויות, מסייעים לכם בצורה אופטימאלית ואפילו מאפשרים לכם להרוויח משהו ממכירת הרכוש המפונה.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם