מה ההבדל בין פינוי דירה בחינם לבין קניית ירושה

כשאנחנו יורשים דירה, הרבה פעמים אנחנו לא מודעים לזה, בגלל גודל האירוע והסיטואציה המיוחדת בה אנחנו נמצאים, אך אנחנו בעצם גם יורשים את כל מה שנמצא בתוך הדירה, כלומר החפצים, הריהוט, הפריטים השונים.

מאחר וכך הדבר, אז עולה שאלה מה עלינו לעשות עם כל הציוד, עם כל הדברים האלה. אנחנו יכולים כמובן לשמור אותם, ואז אנחנו בבעיה מסוימת, שכן זה אומר שאנחנו לא נוכל להשכיר או למכור את הדירה אלא אם נפנה את כל הרכוש למקום אחר או שנאלץ את השוכר (מן הסתם את הרוכשים לא נוכל לאלץ), להשאיר את כל הדברים ולהשתמש בהם. אנחנו יכולים לפנות בעצמנו את כל הדברים בתהליך איטי ומסורבל, וכן אנחנו יכולים לבחור באופציה הטובה ביותר והיא להיעזר בחברה חיצונית שתעזור לנו בכך.

חשוב לזכור, במקרים לא מעטים אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים לא רק עם דירה מלאה בציוד, רהיטים וחפצים, אלא מעבר לכך, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם מצב בו בעלי הדירה נהגו לאגור חפצים בתהליך של אגרנות, או לשמור דברים שהם לא בהכרח נדרשים, ואפילו מסוכנים. בכל אחד מהמצבים אנחנו צריכים לדעת כיצד לפעול על מנת לרוקן את הדירה בצורה נכונה ומדודה.

בין פינוי דירה בחינם לקניית ירושה

ישנן שתי אופציות עיקריות בתחום זה, שתי אופציות שמציעות חברות שעובדות בענף:

  • אופציה אחת, לפנות את הדירה בחינם. זה אומר, שהחברה מפנה עבורנו את כל הדברים ולוקחת אותם. אנחנו לא משלמים לה על הפינוי, שכן אנחנו מספקים לה את כל הרכוש שבתוך הדירה.
  • אופציה שנייה היא מכירת הפריטים השונים לחברה שמפנה אותו. כלומר, החברה מבצעת עבורנו את הפינוי, אך היא רוכשת מאיתנו את כל הפריטים. אופציה זו כמובן עדיפה ומקובלת יותר, מאחר וייתכן מאוד שמעבר לכל הזבל שהצטבר במקום ומעבר לכל החומרים והדברים שאנחנו לא צריכים, יש במקום גם חפצים יקרי ערך, למשל, חפצי וינטאז’, עתיקות וכדומה. אלה יכולים לעלות הרבה מאוד כסף, אם נמצא את החברה הנכונה, היא תוכל לבצע עבורנו פינוי שלהם מחד, ולרכוש אותם מאיתנו מאידך. כך אנחנו נרוויח על אותם חפצים.

צריך להדגיש, עלינו לחפש חברה שלא רק מבצעת את כל התהליך, אלא גם מספקת לנו שירות הערכה מדויקת של התכולה. לכן חשוב שאנחנו נחפש חברה אמינה, חברה מקצועית, חברה שאנחנו יכולים לסמוך עליה.

לפני סיום חשוב לומר נקודה נוספת. מדובר בתהליך לא פשוט, בוודאי לא עבור מי שנדרש למכור ציוד וחפצים של אנשים אשר יקרים לו, אשר הסתלקו מן העולם. ככל שנעשה את זה מהר יותר, זה יהיה קל יותר ונוכל להמשיך הלאה בחיינו, וכן נוכל להחליט מה לעשות עם דירת הירושה.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם