פינוי דירה בנתניה

גרים בנתניה וזקוקים לשירות פינוי תכולה מהדירה שלכם? האם רכשתם נכס ישן או קיבלתם בירושה דירה עמוסה בחפצים ישנים ומוזנחים? ובכן, כדאי לכם להזמין שירות פינוי דירה בנתניה מחברה אמינה ומובילה. חשוב לבחור היטב את החברה כדי ליהנות משירות מקצועי ברמה גבוהה, ועליכם לדעת כי עיריית נתניה אינה מאפשרת להשליך סתם כך לרחוב חפצים ישנים, לכן יש להזמין שירות מחברה מקצועית לפינוי דירות.

החברה מציבה מכולה ברחוב ומשליכה אליה את כל הפסולת והחפצים הישנים. עם זאת, ראוי לציין כי לפני הפינוי צוות החברה מבצע מיון מהיר וקפדני של הפריטים השונים בדירה כדי להפריד בין פסולת לבין חפצים שניתן למחזר, לתרום לנזקקים, למכור הלאה ופסולת שיש לפנות לאתרי אשפה מורשים.

פינוי דירה על ידי חברה מקצועית ומנוסה

פינוי דירה בנתניה חייב להתבצע על ידי חברה מקצועית ומנוסה. מומלץ לבחור חברת פינוי שמכירה את העיר ואת חוקי העזר לפינוי פסולת מדירות – כך תוכלו להימנע מקנסות גבוהים ומיותרים מפקחי עיריית נתניה. רק חברה אמינה ומובילה מחויבת לכל הכללים והחוקים לפינוי פסולת, לכן כדאי לדעת כי חברת דרור פינויים בעלת ניסיון רב בפינוי דירות ותכולות מבתים בנתניה. צוות החברה מכיר היטב את כל שכונות העיר, את הרחובות הראשיים והקטנים, את עומסי התנועה ואת אתרי האשפה הקרובים. החברה מציבה מכולה גדולה ברחוב ומשליכה אליה את כל הפסולת שיש לפנות.

חשוב לציין כי החברה מציעה שירות פינוי דירה בנתניה בחינם או תמורת תשלום, כאשר התעריף נקבע לאחר ביקור נציג מקצועי מטעם החברה שמעריך את שווי התכולה ואת מורכבות העבודה, כמו גם איזה ציוד נדרש למשימה. יש שכונות ישנות בנתניה עם בנייני רכבת ללא מעלית ועם גישה מורכבת לדירה, ובמקרים אלה יתכן שנציג חברת הפינוי ימליץ על פינוי הדירה באמצעות מנוף כדי לחסוך זמן ועל מנת לייעל את העבודה.

חשוב להדגיש כי לחברת דרור פינויים לקוחות רבים באזור נתניה ובשאר יישובי הסביבה. החברה מכירה היטב את כל השכונות בנתניה, לרבות שכונות כמו גן ברכה ונאות הרצל הנמצאות במרכז העיר ובסמוך לעורקי תחבורה ראשיים, בהן הפינוי מהדירה קשה יותר, מאחר שיש להימנע מהפרעה לתנועת כלי הרכב והולכי הרגל. כמו כן, החברה ביצעה פינויים מדירות הממוקמות בשכונות כמו קריית השרון הנמצאת בסמוך למכללה האקדמית נתניה, נווה איתמר, משכנות זבולון ועוד.

מדוע כדאי להזמין פינוי דירה בנתניה מדרור פינויים?

חברת דרור פינויים מתמחה בשירותי פינוי תכולות דירה מכל הארץ. לחברה משאיות פינוי גדולות, מכולות, מנוף ייעודי וציוד מקצועי שנדרש לעבודה. צוות החברה מנוסה ומציע שירות אדיב הכולל הסברים מפורטים וייעוץ ללקוח.

חברת דרור פינויים מציעה את היתרונות הבאים:

  • מקצועיות וניסיון בפינוי בתים ודירות בנתניה.
  • ציוד מקצועי חדש ומתקדם.
  • צוות מנוסה בכל עבודות הפינוי.
  • שירות אמין ומחירים אטרקטיביים.
  • פינוי בהתאמה לחוקי העזר של עיריית נתניה.
  • הכרות עם שכונות העיר ועם רחובותיה.
  • הסכם עבודה מסודר הכולל פירוט העבודה, לו”ז ואחריות.
  • ביטוח צד שלישי למקרה בונגרם נזק לרכוש אחד השכנים או לרכב חונה.

לסיכום, פינוי דירה בנתניה כדאי לבצע רק על ידי חברת דרור פינויים. החברה פועלת כחוק, תורמת חפצים לעמותות לנזקקים ומציעה אחריות על העבודה ושירותים נלווים כמו שיפוצים קלים, ניקיון יסודי, הדברה, חיטוי ועוד.

אולי יעניין אותך גם