פינוי דירה – למי אנו מפנים

פינוי דירה – למי?

פינוי דירה אינו מטלה יומיומית. רובנו נקלעים לסיטואציה זו פעם אחת או פעמים ספורות בחיינו, בנסיבות מגוונות.

חברת “דרור פינויים” תשמח לבצע עבורכם את מלאכת פינוי הדירה, תהיינה הנסיבות אשר תהיינה, כל עוד מדובר בתכולה מלאה. אחרת, כדאי לכם לקרוא ממילא למובילים. תהליך הפינוי אינו מיועד לכם.

מתי אנו נזקקים לפינוי נכס?

להלן מספר דוגמאות:דירה נקייה ומוכנה לאחר פינוי

 • פינוי דירה שהועברה בירושה
  לכולנו הורים מבוגרים, קרובי משפחה קשישים, שהולכים לעולמם, ומותירים את הדירה או הבית שברשותם לנו כירושה. אף אם איננו יודעים מה ברצוננו לעשות עם הנכס, שהושאר עבורנו, למכור אותו, לעשות בו שימוש עבור אחד מבני משפחתנו או אפילו להחזיקו ריק, יש לפנות את תכולתו.
 • פינוי דירה על ידי מנהל עיזבון
  מנהלי עזבונות ממונים על ידי בעל הדירה כדי שלאחר מותם, יבצע מנהל העיזבון אחר רצונותיהם, כפי שפורטו בפניו, כשבעל הדירה עוד היה בחיים. בין אם מדובר בהצבת הדירה למכירה או להשכרה, יש לפנות קודם כל את תכולתה.
 • פינוי דירה של הורים מבוגרים המחליטים לעבור לדיור מוגן
  המחליטים לעבור לדיור מוגן יודעים, שיקרה ככל שתהיה, הדירה שיקבלו תהיה קטנה מהבית שבו חיו כל חייהם. במקרה זה, מוטלת מלאכת פינוי הדירה על קרובי המשפחה. לאחר שכל חפצי הערך נשמרו או נמסרו לבני משפחה וחברים, עדיין נשאר הצורך לפנות את יתר הדברים.
 • פינוי דירה של אגרן כפייתי
  אגרנות כפייתית היא מחלה נפשית, המתאפיינת באיסוף ואגירה של חפצים שונים, במהלך שנים ארוכות, מבלי שיהיה לאספן צורך ממשי בהם, ופעמים רבות, מבלי שיזכור בכלל מה באמת נמצא בערימות הנאספות בפינות ביתו. אגרנות כפייתית עלולה להפוך בית מגורים נוח ומרווח לחללים המלאים בכל כך הרבה חפצים, שאפילו התנועה בבית הופכת בלתי אפשרית. סביבה שכזו הופכת מסוכנת: חפצים עלולים ליפול, עכברים ונחשים עלולים להסתתר בין ערימות החפצים, ריחות לא נעימים שורים בחלל הדירה, הלכלוך והאבק מכסים כל פינה אפשרית. קרובי משפחה מודאגים עשויים לנקוט בפעולה, ומחליטים לפנות את הדירה, לנקות אותה, ולהחזירה לבעל הבית.
 • פינוי דירה לקראת מכירה
  לפעמים מתמזל מזלנו, וסכום כסף מכובד נופל לידינו. אנו מחליטים לרכוש בסכום כסף זה דירה, ומחפשים השקעה נבונה.
  לעיתים מזדמנת דירה, שהמוכרים אותה אינם מעוניינים “להתעסק” איתה. הם מוכרים אותה על תכולתה הישנה, המאובקת והמסוכנת, ומורידים אגב כך את המחיר, שהם דורשים בעבורה. אנו רוכשים את הדירה, ומגיעים לסיטואציה המחייבת את פינוי הדירה מכל החפצים שבה, כדי שיתאפשר לנו לשפצה ולמכור אותה או להשכיר אותה ברווח נאה.

הסיבה, שבעטיה נקלעתם לסיטואציה, שבה נדרש מכם לפנות דירה, יכולה להיות אחת מאלה שנימנו לעיל, או יכולה להיות כל סיבה אחרת.
חברת “דרור פינויים” תבצע עבורכם את פינוי הדירה, בהגינות, באדיבות, במקצועיות ובמחירים הוגנים.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם