קונה ירושות

מחפשים קונה ירושות ועזבונות? דרור פינויים אשר קונה ירושות ועזבונות תספק לכם הצעה נדיבה. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעה.072-397-6777


התמזל מזלכם וקיבלתם בירושה בית מקרוב משפחה עשיר. לאחר שעברתם על כל חפצי הבית וליקטתם עבור עצמכם את כל מה שהיה ברצנוכם לקחת, בין אם אילו מזכרות אישיות, תמונות, חפצים שהיו יקרים במיוחד למנוח וכדומה, עדיין נותרו בבית חפצי ערך רבים, מסוגים שונים. אתם יודעים בוודאות, שחפצים אלה שווים כסף, לפעמים הרבה כסף: רהיטי עץ עתיקים, פסלי פורצלן, קערות מעוטרות זהב, סכו”מים מכסף, תמונות יקרות ואפילו כלים חשמליים, שנקנו לאחרונה ובקושי השתמשו בהם.
קונה ירושות ועזבונותבעידן האינטרנט, כאשר כל אחד יכול למכור את כל מה שהוא רוצה באתרים המיועדים לכך, אתם חושבים, שלא קשה יהיה להיפטר מכל התכולה היקרה הזו.
אם כך – חישבו שוב! 072-397-6777
כדי למכור חפצים שברשותכם יש להשקיע זמן

  • יש לפרסם את המוצרים באתרים המתאימים לכך באינטרנט
  • לשם כך יש לצלם כל חפץ וחפץ,
  • יש לדבר עם הקונים הפוטנציאליים ויכולים להיות הרבה כאלה,
  • יש להתמקח על המחיר,
  • יש ל”ארח” את הקונים בזמן שנוח להם ולפעמים אפילו לסייע להם בהובלה

ואם זה לא מספיק: אף אחד גם לא מבטיח לכם, שהקונה הנלהב, שעימו שוחחתם במייל או באינטרנט, אכן יגיע בשעה היעודה כדי לקחת את החפץ בסופו של דבר ולשלם מה שסיכמתם ביניכם תמורתו.

הזמן שיידרש מכם להשקיע בכל העבודה הזו עשוי להיות ארוך ומתיש. כדאי לשקול היטב, אם הטירחה וההטרדה, שממנה תסבלו לאורך זמן, אם תבחרו בדרך הזו אכן שוות ואפשריות מבחינתכם, באורח החיים הלחוץ, שאותו אתם מנהלים.

חשוב מכך, תצטרכו מן הסתם להקדיש זמן רב כדי להעריך את שווי החפצים, באמצעות התיעצות עם מומחים, דבר העולה כסף בפני עצמו, השוואת מחירים באתרים שונים והתמודדות עם התחרות העצומה, שעולם האינטרנט פתח בפנינו.

יש דרך פשוטה יותר להגיע למטרה– גם בית ריק מחפצים וגם להרוויח כסף מהדברים היקרים, שירשתם בתוכו. חברת “דרור פינויים” קונה ירושות. היא תרכוש מכם את כל תכולת הבית!

הבנתם נכון, “דרור פינויים” קונה תכולת בית. יתר על כן, יש להניח שהבית שירשתם מכיל גם הרבה חפצים, שאפשר להשליכם לאתרי פסולת. לא כל החפצים בבית הם בעלי ערך כספי.

היתרונות בפניה אל קונה ירושה העוסק בפינוי דירות – דרור פינויים

אז אם אתם מחפשים קונה ירושות ועזבונות, שכירת שירותיה של חברת דרור פינויים כמוה כלכידת שתי ציפורים ביד אחת: מחד, חברת “דרור פינויים” תקנה מכם את תכולת הבית. לחברה ניסיון עשיר בקניית ירושות, ואנשיה יוכלו להעריך בזמן קצר ובצורה הוגנת את שוויים של כל החפצים המיועדים למכירה.
מאידך, כל החפצים בבית, שאינם בעלי ערך, יפונו אף הם בידי אנשי הצוות בחברה, וכך תקבלו בית נקי, מסודר וריק מחפצים.072-397-6777

הרווח שלכם כפול:
בית ריק
ו… כיס מלא.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם