מפנה תכולת דירה

דרור פינויים, מפנה תכולת דירה, בית או מחסן בהם ישנם חפצים רבים לפינוי – פנו עוד היום לקבלת הצעה משתלמת עבור פינוי תכולת דירה! השאירו את פרטיכם ונציג מטעמנו יחזור אליכם עוד היום!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

מה מפנים מתכולת הדירה ומתי?

אף כי אין זו פעולה יומיומית, רוב האנשים נתקלים בצורך להזמין מפנה תכולת דירה לפחות פעם אחת בחייהם.
דוגמאות:

  • נכס, בית או דירה, שהועברו בירושה מקרוב משפחה שנפטר.
  • מחסן בשטח המגורים, שבו נצברו חפצים, שנזנחו שנים ארוכות.
  • חצר שהפכה עם השנים למגרש גרוטאות.
  • מפעל שנמכר ובעליו נדרש לפנות את כל תכולתו, כולל מחסני הציוד.
  • נכס שהושאר בידיו של מנהל עיזבון, שיש למכור אותו או להשכיר אותו.
  • מקלט עמוס בציוד, בבית מגורים, ששימש במהלך השנים כמחסן לכל דיירי בית, ועתה הוחלט לפנותו.

ועוד נכסים רבים אחרים בהם מדובר בתכולה רבה.
חברת “דרור פינויים”, היא חברה מקצועית ואמינה. דרור, בעליה, עוסק בפינוי דירות מזה שנים רבות. החברה תבצע עבורכם את מלאכת הפינוי מכל שטח שיידרש. אנשי החברה מפנים דירות, מחסנים, בתים ישנים, מפעלים- זאת, כל עוד מדובר בתכולה רבה ולא בחפצים בודדים.

במה כרוך תהליך של מפנה תכולת דירה?

פינוי תכולת דירה הוא תהליך שלוקח זמן, וגם רמה גבוהה של מומחיות. אין זה מומלץ לביצוע על ידי אנשים, שאינם עוסקים בכך כמקצוע. כדאי לזכור, שהנכסים הדורשים פינוי אינם מסודרים בדרך כלל. לרוב הם מכילים חפצים רבים, ששוהים במקום זמן רב, ומהווים חממה לחיות שונות כגון עכברים, נחשים וכד’. יש נכסים מסוגים שונים, שבהם נאסף ציוד כבד, או שביר, או מורכב הדורש פירוק לפני שניתן יהיה לפנותו, ואפילו מיכלים עם חומרים העלולים להפוך רעילים במשך השנים.

בחברת “דרור פינויים” עובדים אנשי מקצוע, בעלי ניסיון של שנים ארוכות בהתמודדות עם כל אתגר, שיוצב בפניהם, בעת שהם מפנים דירות. יש להם כל הציוד הנדרש לפינוי מסוכן, כגון חליפות מיוחדות ומסכות מגן כאשר הם מפנים דירה לאחר שריפה, לדוגמה, כמו כן יש בחברה אנשי מקצוע המתמחים בתחום פירוק ארונות ישנים וריהוט ישן וכבד מבלי לפגוע בנכס עצמו.

מה עושים עם תכולת הדירה שפונתה?

אנשים הזקוקים לפינוי תכולה של דירה או נכס כלשהו, יהא זה מחסן, חצר, מקלט, מפעל או במקרה הנפוץ: פינוי דירות, מעוניינים בדרך כלל שהנכס ייוותר ריק ונקי, כדי שיוכלו למכור אותו, במקרה של בית או דירה שהועברו בירושה, או להשכיר אותו, או אפילו לעבור להתגורר בו בעצמם עם חפציהם.
העידן שבו אפשר היה להציב חפצים ישנים, מעלי אבק, שבורים ואפילו מסוכנים בפינת הרחוב ליד פחי האשפה, ולצפות ממשאיות הזבל לאסוף אותם, עידן זה פג מזמן. היום מוטלים קנסות כבדים ביותר על כל מי שנתפס משליך פסולת במקומות שאינם מיועדים לכך.
יתרה מזאת, אנשים נפטרים פעמים רבות מתכולה של נכס כלשהו, שעשוייה לשמש אנשים אחרים, שמזלם בחיים לא שפר. בגדים, שמיכות, ספרים ואפילו כלי מטבח ישנים יכולים להימסר לאגודות צדקה שונות, ועדיין יש מי שיפיק מהם תועלת.
רהיטים במצב סביר, כגון: ספות, כורסאות, מיטות, ארוניות ואפילו בגדים יכולים להימכר בחנויות יד שנייה, במחירים נמוכים המאפשרים לאנשים אחרים ליהנות מהם. בחלק מהנכסים ניתן למצוא אביזרי חשמל, שנקנו יחסית לאחרונה עבור האב או האם הזקנה, שאחרי תקופה קצרה הלכו לעולמם. גם אביזרים שכאלה ניתנים למכירה בחנויות יד שנייה.

כאשר חברת “דרור פינויים” מפנה תכולת דירה, היא עורכת את המיון של החפצים שבתוך הנכס, ומעבירה את המתאימים לאגודות צדקה או לחנויות יד שנייה.

גם החפצים שאין בהם שימוש עלולים להוות בעיה בעת הפינוי שלהם. יש חפצים העשויים מחומרים רעילים הדורשים פינוי לאתרי פסולת מיוחדים, שנועדו לחפצים כאלה, ויש חפצים שאין בהם כל שימוש, ויש לפנותם לאתרי אשפה מוכרים וחוקיים.

חברת “דרור פינויים” בקיאה בכל חוקי המדינה הנוגעים להשלכת אשפה, וממלאת אחריהם בקפידה. כל הפסולת מפונה למקום הנכון.

אם כן, אם נקלעתם לסיטואציה, שבה אתם עומדים בפני פינוי תכולה של נכס כלשהו, ואתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית, שתבצע את העבודה עבורכם – פנו לחברת “דרור פינויים” ותזכו לראש שקט ולנכס ריק ונקי לשביעות רצונכם המלאה!

לקבלת הצעת מחיר הוגנת עבור פינוי תכולת בית או דירה אנא שלחו אלינו את הפרטים שלכם דרך הטופס או התקשרו:
 072-397-6777 
ונענה לכם מיד עם יעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות מצידכם