פינוי תכולת דירה פינוי דירות נפטרים
פינוי דירות נפטרים דרור פינוי תכולת דירה קונה ירושות ועיזבונות

מחפשים לבצע פינוי דירה של נפטר ברגישות וביעילות? פינוי דירת נפטרים עם דרור פינויים

פינוי דירות נפטרים זה לא דבר פשוט. ישנו קושי מבחינה רגשית ומעשית. כשעושים זאת בצורה נכונה אפשר לעבור את התהליך בלי בעיות ובזמן קצר יחסית. 
דירה של אדם שזה עתה נפטר, כוללת הרבה מאוד ציוד. רהיטים, כלי מטבח, מזכרות, קישוטים, ודברים נוספים שצריך להחליט מה לעשות איתם ולאן לפנות אותם, על מנת שיהיה ניתן להשתמש בדירה. 
ישנם שלבים ברורים, מה בדיוק צריך לעשות על מנת שהתהליך יושלם כמה שיותר מהר ובצורה מסודרת. חלק מהשלבים יכולים להתבצע לבד, אחרים לעומת זאת מצריכים עזרה של אנשי מקצוע.

פינוי דירות נפטרים: מה צריך לדעת לפני שמתחילים?

לפני שניגשים לבצע פינוי דירות נפטרים, צריך לקחת בחשבון שהמטרה של פינוי הדירה היא לאפשר לרוקן את הדירה. לאחר מכן, יש להחליט מה עושים איתה. ניתן להשכיר, למכור או להשתמש בה. 
מלבד הפינוי של הפריטים השונים בדירה, חשוב מאוד להקפיד גם על ניקיון הדירה וכן לסדר אותה ולתקן את הליקויים השונים, זאת על מנת שיהיה ניתן להשתמש בה בצורה סדירה. 
פינוי דירה של נפטר, מאפשר להחליט איזה חפצים וציוד אפשר יהיה לקחת ולהשתמש בהם גם במקומות אחרים, ואיזה חפצים וציוד יש למכור או למסור. חלק מהפריטים הם בעלי ערך רגשי, אישי, וייתכן שאפילו בעלי ערך כלכלי משמעותי. לפני שמחליטים מה לעשות איתם, רצוי לבדוק את המשמעות והערך שלהם. 

פינוי דירות נפטרים, כאמור, אמור להתבצע בעזרת אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום פינוי דירות. הם צריכים להיות מסוגלים לפנות את הדירה בצורה מסודרת, מאורגנת ובזמן. עליהם להשאיר את המקום נקי אחרי סיום התהליך. התהליך צריך להתבצע בלוח זמנים קפדני, על מנת שיהיה ניתן להשתמש בדירה כשהיא ריקה מחפצים וציוד. לפני שנציג את סדר הפעולות לפינוי דירת נפטר, חשוב לומר, ניתן לנסות ולפנות את הדירה באופן עצמאי, אך זה לוקח זמן וזה לא משתלם מבחינה כלכלית. יתרה מכך, במסגרת פינוי דירות נפטרים מקצועי, אפשר יהיה למכור את הציוד והחפצים אשר רוצים לפנות. זה יאפשר לייצר רווח כספי מסוים מהם. מאחר ויהיה קשה מאוד למכור את הפריטים השונים באופן עצמאי, אז עדיף לעשות את התהליך דרך חברה מקצועית שמתמחה בכך.

מהו סדר הפעולות שיש לעשות בפינוי דירות נפטרים ?

  1. פעולה ראשונה – יש למיין את החפצים השונים. מה מתכוונים להשאיר בדירה, מה מתכוונים לקחת למקום אחר, ומה רוצים לפנות. באופן טבעי, יהיה קל יותר להחליט קודם לגבי דברים גדולים, דברים בעלי משמעות רגשית, ורק אחר כך לגבי שאר הדברים. 
  2. פעולה שנייה – יש להזמין חברת פינוי דירות נפטרים. החברה תדע להעריך את ערך התכולה, וביחד להחליט האם משתלם לבצע את העסקה. החברה תרכוש את החפצים והפריטים השונים והיא תדע מה לעשות עם זה. בכל מקרה, החברה לא תזרוק את הפריטים ולא תשאיר אותם ללא מענה, אלא תעביר אותם לעמותות או תמכור אותם בעצמה במסגרות שונות. 
  3. פעולה שלישית – בשלב זה מתבצע הפינוי באופן מקצועי ומסודר. בעזרת ציוד מקצועי אם יש צורך בכך. החברה תספק את כל האמצעים הנדרשים לצורך הפינוי. 
  4. פעולה רביעית – אחרי שמסתיים התהליך, החברה תוודא שהמקום נקי, מסודר, אם יהיה צורך היא תבצע תיקונים קלים, זאת על מנת שיהיה ניתן להיכנס לדירה ולהשתמש בה, למכור ולהשכיר אותה, במידה ורוצים.

מה חשוב לדעת על מכירת חפצים ופינוי דירות נפטרים

האופציה של מכירת חפצים לא דרך חברת פינוי, היא הרבה פחות אופטימאלית. בין אם זה בגלל שמאבדים חלק משמעותי מערך הפריט, וכן הרבה יותר מסורבל וקשה לבצע את המכירה בפועל. 
אם בוחרים לבצע את התהליך דרך חברת פינוי, אז חוסכים את כל עלויות העסקה ומבצעים את המכירה במקום. עלויות המכירה של הפריטים השונים, מכסים את עלויות הפינוי, כך באופן מעשי, לא משלמים עליו ועוד ישנה אופציה לקבל תמורה כספית עבור החפצים.