פינוי תכולת דירה

יש פינוי תכולת דירה… ויש פינוי תכולת דירה של דרור פינויים!

למכור תכולת דירה מירושה? בחרו באפשרות המתאימה לכם לצורך פינוי תכולת הדירה שלכם:
קניית תכולת הדירה, פינוי התכולה בתשלום, או פינוי בתמורה לתכולה

פינוי תכולת דירה בתשלום מעוניינים לבצע מכירת תכולת דירה? אנו נפנה עבורכם את תכולת הדירה תמורת תשלום שיקבע בינינו מראש. לאחר מכן נחתום על הסכם עבודה מסודר ונפנה את כל הדירה במהירות ובמקצועיות עד לשביעות רצונכם המלאה.

פינוי דירה בחינם בתמורה לתכולה אם מדובר בדירת ירושה הכוללת חפצים בעלי שווי נוכל, לאחר שנעריך את שוויים, לפנות את תכולת הדירה תמורתם, וללא תשלום נוסף מצידכם. מובן שנדאג לפנות את כל תכולת הדירה עד לפריט האחרון והשארתה במצב נקי וראוי לשימוש מידי.

קניית תכולת הדירה ייתכן ותכולת הדירה כוללת חפצים יקרי ערך שתרצו למכור נשמח להציע לכם הערכת שווי מקצועית והוגנת. במקרה כזה עבורם, והצעת מחיר כוללת לפינוי התכולה.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

כל הסיבות הטובות לבחור את דרור כספק פינוי תכולת דירה

יש לכם דירה שקיבלתם בירושה או שרכשתם לאחרונה, ועכשיו אתם זקוקים לעזרה בפינוי תכולת דירת ירושה. עכשיו יש לכם 3 אפשרויות. לפנות אותה בעצמכם (רופא הגב לא ימליץ לכם), לרדת לרחוב ולתפוס חאפר עם טנדר (לא מומלץ, כדי לחסוך לעצמכם דרישות מפתיעות להעלאת התשלום באמצע הפינוי, מקנסות מהעירייה על תכולה שהושארה ברחוב או מנזק לחדר המדרגות/מעלית בזמן הפינוי) או להתקשר אלינו, חברת פינוי דירה הראשונה בארץ, ולקבל יעוץ ראשוני חינם שיחסוך לכם הרבה זמן, כסף ועגמת נפש.

לא בטוחים איזו אפשרות מתאימה לכם? התקשרו כבר עכשיו וקבלו הערכת מחיר לתכולה שתעזור לכם להחליט, ללא כל התחייבות מצידכם.
מלאו את הפרטים בטופס משמאל ואחזור אליכם באופן מידי, או התקשרו ישירות לדרור:  072-397-6777

הנה כל הסיבות לתת לנו לבצע את פינוי תכולת הדירה שלכם

 • נתחיל בקביעת פגישה בנכס המיועד לפינוי תכולת הדירה לצורך בדיקה והערכת שווי התכולה. הפגישה היא ללא כל עלות או מחויבות מצידכם.
 • תרצו להתקדם? נסכם את הפרטים ונחתום על הסכם עבודה שכולל את הסעיפים הבאים שעליהם אנחנו מתחייבים
 1. לעמוד באופן מלא בלוחות זמנים – אנחנו מגיעים בזמן ומסיימים בזמן (לרוב תוך יום אחד)
 2. לפנות את כל התכולה ולנקות את הבית – כך שהדירה תהיה מוכנה לייעודה הבא
 3. לשאת בכל נזק אם ייגרם לחדר המדרגות או למעלית
 4. להציע לכם שירותים נוספים במחיר מיוחד כמו הדברה וצביעה, אם תהיו מעוניינים

ביום פינוי תכולת הדירה אגיע עם צוות מיומן ומנוסה שבו כל אחד יודע בדיוק מה תפקידו, כך שהעבודה תתנהל ביעילות ובמהירות. לא תאמינו באיזו מהירות דירה עמוסה מתרוקנת מתכולתה..

דואגים לפינוי תכולת דירה, וגם לסביבה

 • איכות הסביבה הוא נושא חשוב מאוד עבורנו שעליו אנחנו לא מתפשרים. תוך כדי פינוי הדירה אנחנו מקפידים לבצע מיון קפדני של התכולה, ולמצוא לכל חפץ ייעוד בהתאם למצבו:

  • חפצים במצב טוב נמכרים כיד שנייה
  • פינוי תכולת דירה לתרומה: חפצים שלא ניתן למכור נמסרים לתרומה עמותות צדקה
  • חפצים שמיועדים למחזור מועברים אך ורק לאתרים למחזור
  • רק בסוף כאשר נשארו חפצים שאין להם דורש הם מועברים לאתרי פינוי פסולת מורשים

  בצורה כזו לעולם לא תמצאו חפצים שלכם זרוקים ברחוב או בכל מקום אחר. מעבר לעניין הרגשי עבורכם, תהיו בטוחים שלא תסתכנו בקנס מהעירייה שניתן למי שהשאיר פסולת על המדרכה.
  גם אם בסופו של דבר השקענו מעט יותר זמן בפינוי התכולה ושולי הרווח יותר נמוכים,
  הידיעה שתרמנו את תרומתנו לשמירה על הסביבה – שווה לנו יותר.

מה קורה בסוף פינוי תכולת הדירה?

לאחר שנסיים לבצע את פינוי תכולת הדירה, נטאטא את הרצפה כדי שתקבלו דירה ריקה, נקייה ומוכנה למגורים. אם תרצו, במקרה של פינוי תכולת דירה מוזנחת למשל, נוכל להציע לכם ניקיון מקצועי, שיפוץ או החלפת צנרת בעלות מופחתת באמצעות בעלי מקצוע שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא איתם.
כל בעלי המקצוע הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אמינים והוגנים ואתם כמובן מקבלים את האחריות שלנו לדיוק בזמנים וביצוע מושלם עד לשביעות רצונכם המלאה. כך שהחיסכון כולו שלכם.
חשוב להדגיש שאת כל זה אתם מקבלים ללא תוספת מחיר ובעלויות דומות לחברות אחרות שלא מקפידות כמונו על פינוי דירה מסודר והשארת דירה נקיה.

ומה עם המלצות?

אחרי שנים רבות בפינוי תכולת דירות, ובעקבות שיטת העבודה הייחודית שפיתחנו, צברנו לקוחות רבים ששמחים להמליץ על השירותים שלנו. תוכלו להתרשם בעצמכם בהמלצות המצולמות כאן מימין עבור מגוון עבודות פינוי.

אם אתם מתלבטים במי לבחור לפינוי תכולת הדירה, המלצות מלקוחות היא דרך מצוינת לסנן גורמים לא מקצועיים.
אם זו חברה לפינוי תכולת דירה רצינית יש לה אתר אינטרנט פעיל. אם אין לה אתר ואתם שומעים תירוצים של: “האתר בבניה” כנראה שמדובר בחברה לא מקצועית.

בנוסף, בקשו המלצות. שימו לב שהמלצות בכתב יד יותר קל להמציא. הכי טוב הן המלצות בוידיאו שניתן בקלות להתרשם מהאותנטיות שלהן.
ללא אתר וללא המלצות מוכחות קל ליפול בפח ולהתקשר עם חברה ללא ניסיון, או חאפר במקרה היותר גרוע שיכול להפתיע אתכם עם דרישות לתשלום נוסף באמצע העבודה, נזק לבניין במהלך ההובלה שלא יכוסה, חשיפה לתביעות בגין פציעת עובד שנפגע בדירה שלכם והשלכת הפסולת במקומות לא מורשים.

מה שיפה בתהליך זה הוא שמבחינתכם העלויות הן אותן עלויות של חברות שלא מקפידות כמוני על פינוי דירה מסודר.
כל זה בתוספת האחריות שאני נותן הדיוק בזמנים וכמובן הביצוע המושלם מביאים לעובדה שכל מי שביצעתי לו עבודה הופך להיות ממליץ נלהב שלי כפי שתוכלו לראות בהמלצות המצולמות עבור מגוון עבודות פינוי דירה.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת עבור פינוי תכולת בית או דירה אנא שלחו אלינו את הפרטים שלכם דרך הטופס או התקשרו:
 072-397-6777 
ונענה לכם מיד עם יעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות מצידכם