יש פינוי תכולת דירה…
ויש פינוי תכולת דירה של דרור פינויים!

מעוניינים למכור תכולת דירה? להפטר מתכולה ללא שימוש?
בחרו באפשרות המתאימה לכם לצורך פינוי תכולת הדירה שלכם:
פינוי התכולה בתשלום, פינוי בתמורה לעיזבון או קניית תכולת הדירה

פינוי תכולת דירה בתשלום
מעוניינים לבצע מכירת תכולת דירה? אנו נפנה עבורכם את תכולת הדירה תמורת תשלום שיקבע בינינו מראש. לאחר מכן נחתום על הסכם עבודה מסודר ונפנה את כל הדירה במהירות ובמקצועיות עד לשביעות רצונכם המלאה.

פינוי בתמורה לעיזבון – אם מדובר בדירת ירושה הכוללת חפצים בעלי שווי גבוה נוכל, לאחר שנעריך את שוויים, לפנות את תכולת הדירה תמורתם, וללא תשלום נוסף מצידכם. מובן שנדאג לפנות את כל תכולת הדירה עד לפריט האחרון והשארתה במצב נקי וראוי לשימוש מידי.

קניית תכולת הדירה – ייתכן ותכולת הדירה כוללת חפצים יקרי ערך שתרצו למכור.
במקרה כזה נשמח להציע לכם הערכת שווי מקצועית והוגנת עבורם, והצעת מחיר כוללת לפינוי התכולה.

לא בטוחים איזו אפשרות מתאימה לכם? התקשרו כבר עכשיו וקבלו הערכת מחיר לתכולה שתעזור לכם להחליט, ללא כל התחייבות מצידכם.
מלאו את הפרטים בטופס משמאל ואחזור אליכם באופן מידי, או התקשרו ישירות לדרור: 054-303-8263

יש לכם דירה שקיבלתם בירושה או שרכשתם לאחרונה, ועכשיו אתם זקוקים לעזרה
בפינוי תכולת הדירה. עכשיו יש לכם 3 אפשרויות. לפנות אותה בעצמכם (רופא הגב לא ימליץ לכם), לרדת לרחוב ולתפוס חאפר עם טנדר (לא מומלץ, כדי לחסוך לעצמכם דרישות מפתיעות להעלאת התשלום באמצע הפינוי, מקנסות מהעירייה על תכולה שהושארה ברחוב או מנזק לחדר המדרגות/מעלית בזמן הפינוי) או להתקשר אלינו, חברת פינוי דירה הראשונה בארץ, ולקבל יעוץ ראשוני חינם שיחסוך לכם הרבה זמן, כסף ועגמת נפש.

הנה כל הסיבות לתת לנו לפנות את תכולת הדירה שלכם

פינוי תכולת דירה

 • נתחיל בקביעת פגישה בנכס המיועד לפינוי לצורך בדיקה והערכת שווי התכולה.
  הפגישה היא ללא כל עלות או מחויבות מצידכם.
 • תרצו להתקדם? נסכם את הפרטים ונחתום על הסכם עבודה שכולל את הסעיפים
  הבאים שעליהם אנחנו מתחייבים
 1. לעמוד באופן מלא בלוחות זמנים – אנחנו מגיעים בזמן ומסיימים בזמן (לרוב תוך יום אחד)
 2. לבטח את העובדים – כך שלא תהיו חשופים לתביעה במקרה של פציעה חלילה
 3. לפנות את כל התכולה ולנקות את הבית – כך שהדירה תהיה מוכנה לייעודה הבא
 4. לשאת בכל נזק אם ייגרם לחדר המדרגות או למעלית
 5. להציע לכם שירותים נוספים במחיר מיוחד כמו הדברה וצביעה, אם תהיו מעוניינים

ביום הפינוי אגיע עם צוות מיומן ומנוסה שבו כל אחד יודע בדיוק מה תפקידו, כך שהעבודה תתנהל ביעילות ובמהירות. לא תאמינו באיזו מהירות דירה עמוסה מתרוקנת מתכולתה..

יש לנו ביטוח לכל העובדים ואתם מוגנים

לא בטוח שידעתם.. אבל אם לחברה (או לחאפר) שתשכרו אין ביטוח, במקרה ואחד העובדים יפגע בדירה שלכם אתם תצטרכו לשאת באחריות. וזה פיצוי שיכול להגיע למאות אלפי שקלים לעובד!

בהסכם בינינו שמודפס על נייר רשמי (היזהרו מהסכם שכתוב בכתב יד) אנחנו מציינים במפורש שיש לנו ביטוח לכל העובדים, כך שאתם מוגנים.

דואגים לתכולה, וגם לסביבה

איכות הסביבה הוא נושא חשוב מאוד עבורנו שעליו אנחנו לא מתפשרים. תוך כדי פינוי הדירה אנחנו מקפידים לבצע מיון קפדני של התכולה, ולמצוא לכל חפץ ייעוד בהתאם למצבו:

 • חפצים במצב טוב נמכרים כיד שנייה
 • פינוי תכולת דירה לתרומה: חפצים שלא ניתן למכור נמסרים לתרומה עמותות צדקה
 • חפצים שמיועדים למחזור מועברים אך ורק לאתרים למחזור
 • רק בסוף כאשר נשארו חפצים שאין להם דורש הם מועברים לאתרי פינוי פסולת מורשים

בצורה כזו לעולם לא תמצאו חפצים שלכם זרוקים ברחוב או בכל מקום אחר. מעבר לעניין הרגשי עבורכם, תהיו בטוחים שלא תסתכנו בקנס מהעירייה שניתן למי שהשאיר פסולת על המדרכה.
גם אם בסופו של דבר השקענו מעט יותר זמן בפינוי התכולה ושולי הרווח יותר נמוכים,
הידיעה שתרמנו את תרומתנו לשמירה על הסביבה – שווה לנו יותר.

מה קורה בסוף הפינוי?

לאחר פינוי הדירה מתכולתה נטאטא את הרצפה כדי שתקבלו דירה ריקה, נקייה ומוכנה למגורים. אם תרצו, במקרה של פינוי תכולת דירה מוזנחת למשל, נוכל להציע לכם ניקיון מקצועי, שיפוץ או החלפת צנרת בעלות מופחתת באמצעות בעלי מקצוע שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא איתם.
כל בעלי המקצוע הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אמינים והוגנים ואתם כמובן מקבלים את האחריות שלנו לדיוק בזמנים וביצוע מושלם עד לשביעות רצונכם המלאה. כך שהחיסכון כולו שלכם.
חשוב להדגיש שאת כל זה אתם מקבלים ללא תוספת מחיר ובעלויות דומות לחברות אחרות שלא מקפידות כמונו על פינוי דירה מסודר והשארת דירה נקיה.

ומה עם המלצות?

אחרי 15 שנים בפינוי תכולת דירות, ובעקבות שיטת העבודה הייחודית שפיתחנו, צברנו לקוחות רבים ששמחים להמליץ על השירותים שלנו. תוכלו להתרשם בעצמכם בהמלצות המצולמות כאן מימין עבור מגוון עבודות פינוי.

אם אתם מתלבטים במי לבחור לפינוי תכולת הדירה, המלצות מלקוחות היא דרך מצוינת לסנן גורמים לא מקצועיים.
אם זו חברה לפינוי תכולת דירה רצינית יש לה אתר אינטרנט פעיל. אם אין לה אתר ואתם שומעים תירוצים של: "האתר בבניה" או "האתר נפרץ", כנראה שמדובר בחברה לא מקצועית.

בנוסף, בקשו המלצות. שימו לב שהמלצות בכתב יד יותר קל להמציא. הכי טוב הן המלצות בוידיאו שניתן בקלות להתרשם מהאותנטיות שלהן.
ללא אתר וללא המלצות מוכחות קל ליפול בפח ולהתקשר עם חברה ללא ניסיון, או חאפר במקרה היותר גרוע שיכול להפתיע אתכם עם דרישות לתשלום נוסף באמצע העבודה, נזק לבניין במהלך ההובלה שלא יכוסה, חשיפה לתביעות בגין פציעת עובד שנפגע בדירה שלכם והשלכת הפסולת במקומות לא מורשים.

מה שיפה בתהליך זה הוא שמבחינתכם העלויות הן אותן עלויות של חברות שלא מקפידות כמוני על פינוי דירה מסודר.
כל זה בתוספת האחריות שאני נותן הדיוק בזמנים וכמובן הביצוע המושלם מביאים לעובדה שכל מי שביצעתי לו עבודה הופך להיות ממליץ נלהב שלי כפי שתוכלו לראות בהמלצות המצולמות עבור מגוון עבודות פינוי.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת עבור פינוי תכולת בית או דירה אנא שלחו אלינו את הפרטים שלכם דרך הקוביה משמאל או התקשרו 054-303-8263 ונענה לכם מיד עם יעוץ ראשוני חינם ללא כל התחייבות מצידכם