קניית ירושות ותכולות דירה עם דרור פינויים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

כל הסיבות הטובות לבחור את דרור בין ספקי קניית ירושות ותכולות

בחייו של כל אחד מגיע הרגע העצוב בו צריך להיפרד מההורים. לאחר שמתחילים לאסוף את השברים, מגיע השלב בו צריך לטפל במה שנשאר – החפצים, הדירה, הירושה והעזבון.
לעתים נגיע למצב בו פינינו את תכולת הדירה, כולל את חפצי הערך ואת החפצים היקרים לליבנו ונשארנו עם ערימה של חפצים הפזורים ברחבי הבית, אשר לנו היא נראית כציוד חסר תועלת. ובכן, עבור אנשים רבים מה שלכם יכול להראות כזבל, יכול להיות חפץ שימושי ביותר.
כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ומוכנים לקנות ירושות ועזבונות שהשאירו לכם אהוביכם מאחור, ולדאוג לכך שלחפצים הללו יהיה שימוש הולם, ובכך גם לעזור לאיכות הסביבה.

כיצד מתבצעת קניית ירושה?

בפגישה איתנו אנו נעריך את שווים הכולל של חפצי הירושה אותם אתם מעוניינים למכור, ואת העבודה הכרוכה בפינוי דירה וכלל החפצים שבדירה כולל הפסולת שבתוכו. משני אלו נוכל לתמחר את השווי הכולל שמגיע לכם עבור הירושה והעזבון שאתם מעוניינים למכור ואף נדאג לפינוי דירה וניקיונה.

אנו דוגלים ומאמינים בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך. החל משיחת הטלפון הראשונית, דרך פגישת ההערכה והייעוץ, ועד לשלב הפינוי עצמו לא נסתיר מכם דבר ונשאיר אתכם בתמונה תמיד.

פעמים רבות על אף שאנו נפרדים מהחפצים הללו, עדיין יש היקשרות רגשית לחלק מהם והרצון לדעת מה קורה איתם עדיין קיים. אנו נשאיר אתכם תמיד בתמונה, נענה על כל שאלה ולא נשאיר מקום לשום ספק.

קניית ירושות ועזבונות - ידידותי לסביבה

בעידן המודרני, בו הייצור הולך ומתגבר, אנו נתקלים בתופעה של ייצור עודף שמעמיס על אתרי האשפה וגורם לזיהום רציני כתוצאה ממוצרי אלקטרוניקה וחשמל.

איתנו תוכלו להיות בטוחים שהחפצים שלכם או של יקיריכם בידיים טובות ומשמשים כעת מישהו אחר שמנצל את המקסימום מהחפץ

על ידי קניית ירושות ועזבונות אנו מחברים בין האנשים שצריכים את החפצים הישנים שלכם, ותורמים לאיכות הסביבה על ידי שימור הקשר ההדוק שבין האדם אל הטבע.

ככלל, תמיד עדיף למצוא שימוש נוסף לחפץ שסיים את תפקידו במקום אחד על מנת להפחית את הייצור הכללי, ולמנוע ייצור מיותר של מוצרים חדשים.

אז אם אתם מעוניינים שנקנה מכם ירושה או עזבון, בין אם אתם גרים בתל אביב, או בירושלים- הגעתם למקום הנכון- צלצלו עכשיו
072-397-6777
ונקנה את הירושה שלכם