פינוי דירה בחולון

 

כשצריכים פינוי דירה בחולון הפתרון המוצלח ביותר הוא לפנות לדרור פינויים. העסק פועל בתחום זה כבר שנים רבות ולכן כל צורת ההתנהלות היא באופן מסודר ומאורגן, לרווחתם של הלקוחות.
נוצרים מצבים מסוימים בחיים שבהם יש לפנות את מלוא התכולה מהדירה. זה קורה כשאדם מבוגר הולך לעולמו, מוריש את הדירה לקרוב משפחה וזה מעוניין לפנות אותה מהציוד הרב הקיים בו. יש יורשים שירצו למכור את הדירה, אחרים יחליטו להשכיר אותה וסוג נוסף של אנשים יחליט שזו דירה נהדרת עבורם, במיקום נוח להם במיוחד ולכן הם מעדיפים לשפץ אותה ולעבור לחיות בה.
בכל אחת מהאופציות חייבים להוציא את כל הפריטים מהדירה כך שתהיה ריקה ומנקודת זמן זו, יבצעו שיפוץ, ניקיון או כל פעולה אחרת על פי רצונם של בעלי הדירה.

פינוי דירה בחולון בצורה הפשוטה ביותר

כשרואים את כל הציוד הקיים בבית, לא יודעים ממה להתחיל, מה לזרוק, מה למכור ואיך להתעסק עם המשימה המורכבת הזו מתחילתה ועד סופה. אחת הסיבות לך היא החוקים החדשים הקשורים לאיכות הסביבה שאינם מאפשרים לזרוק פסולת בכל מקום אלא רק באזורים שהוקצו לכך. מי שאינו עוסק בך ביום יום לא יודע איך להתמודד עם הסיטואציה ולכן הצעד הנכון ביותר הוא לפנות למי שעוסק בתחום פינוי דירות, אנחנו יודעים בדיוק איזו פסולת אפשר לזרוק והיכן, מוציאים את האישורים הנחוצים ופועלים על פי חוקי איכות הסביבה כדי שהבעלים של הציוד לא יקבלו קנסות.
אנחנו בקשר עם סוחרים העוסקים במכירת וחידוש של רהיטים יד שניה כמו רהיטי ווינטג’, הם בוחנים את הריהוט הספציפי שהוצאנו מבתים שונים ורוכשים מתוך ההיצע את הפריטים הנראים להם. המומחים לשחזור מבצעים הליכים ייחודיים של רסטורציה המחזירים את נראותו של הרהיט לנראותו לפני עשרות שנים וכך נוצר רהיט מרהיב ביופיו שלקוחות רבים ירצו לרכוש במצבו החדש. הקשר המסחרי שלנו עם משמרי הרהיטים הוא לאורך שנים רבות והם ממתינים בכל יום לקבלת הפריטים החדשים.
מתוך הניסיון רב השנים אנו יודעים פחות או יותר איזה מהציוד הקיים בדירה כדאי לנו לזרוק ואיזה ציוד יימכר לסוחרים. לכן עבודת ההפרדה וקבלת ההחלטות מתבצעת במהירות וביעילות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם