פינוי דירה ביהוד

ביצענו לאחרונה כמה פינויים של דירות ביהוד. חדרי המדרגות הצרים יוצרים קושי רב בהובלת כל הציוד מהדירה למטה. ברוב הבניינים הישנים אין מעליות ואנחנו נאלצים לרדת ולעלות אין ספור פעמים.

לאחר שהלקוחות פונים אלינו, אנחנו מגיעים ובודקים באופן ראשוני את תכולת הדירה. אם מדובר בציוד שרובו ישן וייזרק, אנחנו קובעים עם בעלי הנכס את עלות הפינוי כולל ריקון מכולת האשפה באתר מסודר ותשלום האגרה. אך אם יש בדירה ציוד בעל ערך שאפשר למכור אותו כמו ריהוט או ציוד חשמלי, אנו מסכמים עם בעלי הנכס שאנו לא גובים תשלום אלא נמכור את הציוד השמיש וזו תהיה התמורה עבור ביצוע הפינוי. לאחר סיכום הדברים עם הלקוחות והחתימה על הסכם העבודה, אנו עושים כל שניתן כדי להתחיל ולסיים את הפינוי בהקדם ובאופן אחראי כדי שבעלי הנכס יהיו רגועים שפרק זה נמצא מאחוריהם.

 

פינוי דירות – רב בו הנסתר על הגלוי, אנחנו בודקים בקפידה כל פריט ופריט ומעבירים אותו למיקום הנכון עבורו. מוצרים חסרי ערך נזרקים לזבל, ריהוט מיוחד מועבר לחידוש ולשימור בנגריות העוסקות בכך, ציוד בעל ערך כספי נמוך אך שמיש כמו מכונת כביסה מועבר לתרומה.

כדי להוציא את כל התכולה אנחנו עוברים באופן סיסטמתי על כל ארון, כל כוננית וכל מזנון כדי לבדוק כל חפץ וחפץ, שלא לפספס מוצרים חשובים ונדירים בעלי ערך כספי גבוה או ערך סנטימנטלי עבור המשפחות.

המטרה שלנו היא להעניק שירות מהיר תוך הקפדה על איכות ועל בקרה תוך כדי תהליך העבודה. בזכות תשומת הלב הרבה שלנו והניסיון רב השנים, מצאנו בהרבה דירות מעטפות שהכילו מסמכים היסטוריים מתקופת העלייה ארצה או השואה שהועברו למוזיאונים, או מעטפות שהכילו כספים, תכשיטים ודברי ערך יקרים שהועברו למשפחות המופתעות.

לקוחות שחשבו לבצע את הפינוי בעצמם הבינו כי מדובר במלאכה הדורשת מקצועיות, ידע רב, יכולת מיקוח עם סוחרים ופעילות מול הרשות המקומית לעניין פינוי האשפה. וכל זאת מעבר לקושי בעובדה שנוגעים כל הזמן בפיסות היסטוריה משפחתיות דבר המקשה מאד על קבלת ההחלטה מה לעשות עם כל חפץ.

מי ששוכר את שירותינו מקבל שקט נפשי ובית נקי מתכולה, תוך פרק זמן קצר.

אולי יעניין אותך גם