קונה עתיקות – העתיקות שלכם שוות כסף

יצא לכם פעם לראות את התכניות הבריטיות או האמריקאיות על חיפוש עתיקות בעליות הגג של אנשים? בתכניות אלו במקרים רבים אנשים מוצאים פריטים שונים ששכבו אצלם באחסנה או בתצוגה והם למעשה שווים סכומים מרשימים מאוד. אז אמנם סצנת העתיקות בישראל לא כה מפותחת ולרובינו אין רהיטים בני מאות שנים בבית, אך העתיקות שלכם בהחלט יכולות להיות שוות כסף – אז מדוע לא לפנות אל קונה עתיקות או קונה רהיטים עתיקים, ולהרוויח מהם ועל הדרך לקבל שירות פינוי יעיל ומקצועי של פריטים שאין לכם בהם יותר צורך, זה בדיוק השירות שחברת דרור פינויים מציעה!קונה עתיקות

פיתרון אידיאלי לפינוי ירושות

במקרים רבים לקוחותינו פונים אלינו לאחר שקיבלו נכס כלשהו בירושה מההורים או מקרוב משפחה, לרוב מדובר על דירות ובתים. בהקשר לאפשרות להפיק סכומי כסף מסוימים מהעתיקות והחפצים הישנים, פינוי ירושות ונכסים למגורים הם התחום העיקרי כנראה. בבתים עם כמות יחסית רבה של חפצים ישנים – רהיטים עתיקים, פריטי אמנות ואפילו מוצרי חשמל וכיוצא באלו – יש בהחלט סבירות שיימצאו פריטים ששווים כסף או שאפשר להפוך אותם לכאלו שיהיו שווים כסף.

חברת דרור פינויים ואנשי הצוות המיומנים שלנו מתמחים בשירותי פינוי ירושות ועיזבונות, פינוי בתים ודירות ונכסים מכל הסוגים, כולל מתן מענה מקיף ואופטימאלי לחפצים הנמצאים בנכס ומתן ערך כלכלי לחפצים רלבנטיים. איש מקצוע קונה רהיטים עתיקים וכך אתם גם מקבלים שירות לפינוי כל החפצים שירשתם יחד עם הנכס ואין לכם צורך בהם וגם יכולים ליהנות מערך כספי מסוים של חלק או כל החפצים הללו.

פינוי מקלטים – תתפלאו מה אנחנו מוצאים שם…

מקלטים, בעיקר כאלו בבניינים משותפים, במגזר הכפרי ובבתי מגורים אחרים הם מקומות שבמקרים רבים כל כך הופכים למחסנים אשר לאורך שנים צוברים ציוד מכל הסוגים, לכלוך ובאופן כללי הזנחה – פריטים רבים נכנסים למקלט אך למעשה לעולם לא יוצאים ממנו, לעולם עד שאנחנו מגיעים! לצד פינוי דירות ובתים אחרי ירושות ובכלל, אנחנו בדרור פינויים מתמחים גם בשירות פינוי מקלטים והחזרתם למצב תקני על פי ההגדרות ולמוכנות מלאה לחירום.

תתפלאו לדעת מה אנחנו מוצאים לעיתים במקלטים שאנחנו מפנים, גם זבל ופריטים המאוחסנים במקום זמן רב מאוד אך בהחלט גם רהיטים ועתיקות ששווים כסף ושאפשר להפיק מהם שימוש נהדר.

השלב המעשי – מה אפשר לעשות עם חפצים עתיקים וישנים

אחרי כל ההסברים והתיאוריה, הגענו לחלק המעשי – מה שאתם יכולים לעשות עם עתיקות וחפצים ישנים במצב טוב על מנת גם להיפטר מהם ואולי גם להרוויח מכך משהו. חברת דרור פינויים קונה עתיקות ומציעה לכם שירות פינוי ומיון מקצועי וייעודי, כאשר מודל עבודה אחד שאנו עובדים לפיו כולל פינוי הנכס בחינם ובתמורה לחפצים הישנים (כל החפצים או חלקם, בהתאם לשווי הפינוי והחפצים) – זהו ערך כלכלי אמיתי כי אתם מקבלים שירות איכותי, יעיל ומקצועי ללא עלות ישירה. אנחנו בהמשך מוכרים את החפצים הרלבנטיים בשוק היד שניה, מעבירים רהיטים לשחזור ושיפוץ ואז מוכרים אותם ומטפלים בכל הלוגיסטיקה של הנושא. הפינוי נעשה תמיד תוך רגישות והקפדה לא מתפרשת על מקצועיות ואיכות השירות.

דרך אחרת שלכם לממש את הערך הכספי של העתיקות בנכס היא לקבל את שירותי הפינוי שלנו בתשלום ולמכור בעצמכם את העתיקות, הרהיטים, מוצרי החשמל, פריטי האמנות, הנוי וכן הלאה בשוק היד שניה או לחנויות המתמחות בשחזור ושיפוץ.

לסיכום: העתיקות שלכם שוות כסף, זו מציאות שבהחלט יכולה להיות רלבנטית עבורכם. תנו לנו לסייע לכם, אנו מנוסים מאוד בתחום ויודעים לתת הערכה אמיתית ושקופה לגבי שווי החפצים והאפשרויות העומדות בפניכם.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

Call Now Button