פינוי ירושה עם דרור פינויים – עוסק בפינוי ירושות מזה 10 שנים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

צעדים ראשונים למכירה מוצלחת של ירושה

קיבלתם דירה בירושה. בדירה שקיבלתם יש תכולה: רהיטים מזכרות, כלי מטבח וכו’.אתם כמובן מעוניינים לקבל את מקסימום התמורה תמורת התכולה. ובמקביל גם לפנות את תכולת הירושה, כדי שמישהו יוכל להתגורר בה. הפעולה הראשונה אותה אני ממליץ לנקוט לפני שקוראים לאנשים שמחפשים פינוי ירושות היא, לעבור על כל התכולה ולבדוק לאיזה חפצים יש ערך סנטימנטאלי עבורכם ואיזה מהם אתם מעוניינים לשמור לעצמכם כמזכרת. לאחר שמיינתם והחלטתם איזה חפצים אתם משאירים. זה הזמן להזמין מישהו שיעריך בצורה הוגנת את התכולה ובמקביל יפנה אותה. כמובן, פינוי ירושה צריך להיות למקומות המיועדים ולא לרחוב.

הזדמן לכם פעם לראות תכניות בטלוויזיה על אנשים שרק רצו לנקות את עליית הגג ובדרך מצאו עתיקות שהיו שוות הרבה כסף? אז זהו, שבטלוויזיה זה קורה הרבה, אבל במציאות, לרוב אנשים לא מתעשרים מעתיקות שהתקבלו מירושה בעליית הגג, בטח לא בישראל. אצלנו קשה למצוא פריט בן כמה מאות שנים. יחד עם זאת יכול להיות שבתכולת דירת הירושה ישנם כמה פריטים שהם בעלי ערך. במקרים רבים אנשים מעריכים שהפריט שברשותם הינו בעל ערך גבוה וניתן לקבל עבורו סכום מכובד במכירה פומבית. במקרה כזה הם מעדיפים להשאיר את הפריט אצלם ולמכור אותו באמצעות אחד מבתי המכירה הפומבית.

לכאורה זו נשמעת אופציה טובה, אולם כאשר אתם מוכרים דרך מכירה פומבית ישנן לא מעט חסרונות:

 • מכירת החפצים שהצטברו מפינוי הירושה לא מתבצעת מיידית, עובר פרק זמן מהרגע שהפריט מוצע עד שהמכירה מתבצעת בפועל
 • אחרי שהפריט נמכר, בית המכירה גובה 30%! מהסכום שהתקבל
 • הסכום מגיע ליד המוכר רק אחרי כ 3 חודשים
 • מכיון שלא נותרו פריטים בעלי ערך בדירה, פינוי הירושה מתבצע בתשלום

לעומת זאת כאשר אני מעוניין לרכוש פריט בעל ערך, אני מעביר את כל הסכום מיידית לבעל הדירה. כאשר מדובר בתכולה מלאה יקרת ערך השירות אנו קונים חפצים שקיבלתם בירושה.
כך הוא לא צריך לדאוג למכירת הפריט.
עברו למידע רלוונטי נוסף על שירות קניית ירושות.
בנוסף פינוי הדירת הירושה מתבצע ללא תשלום. כך הבעלים מרוויח גם את כל הסכום במזומן ובנוסף מקבל פינוי דירה ללא עלות. דרך אגב הסיבה שאני מעדיף לפנות תכולה מלאה של הדירה ולא תכולה חלקית היא בן היתר גם עלות הפינוי. בתכולה מלאה ערך הפריטים מקזז את עלות הפינוי. בתכולה חלקית הרבה פעמים לא נותרים פריטים בעלי ערך (מכשירי חשמל וריהוט מודרני לא שווים לי את הטירחה שבהובלה והמכירה). בהרבה מקרים כדי לחסוך מזמנכם אני פשוט מבקש לצלם ולשלוח לי את התמונות של הפריטים. כדי שלא יווצר מצב שנפגש ובסופו של דבר לא אהיה מעוניין בפריטים.

דרך אגב, אם במקרה חשבתם להשתמש בשרותי פינוי תכולת דירה של בעל טנדר או משאית? אולי שכן או סתם מכר?
חשוב שתדעו, ישנם הרבה מפני דירות שלא עוסקים בתחום באופן סדיר ולכן הם לא מקצועיים ולא מתמצאים בנושא פינוי דירות מירושה

ומה בכך?

בהנחה שמי שבחרתם בו הוא אדם ישר, עדיין אין לו את הניסיון בהערכת שווי של תכולת דירה. הוא יכול להעריך שווי במחיר גבוה מידי ואז או שהוא יפנה אליכם בבקשה לתוספת (לכם יהיה לא נעים ואולי תשתכנעו לשלם לו). אופציה יותר גרועה היא שברגע שהוא יראה שכמות העבודה הנדרשת ממנו כפולה ואף יותר מהערכה שלו הוא פשוט יפסיק את העבודה באמצע. נתקלנו בלא מעט מקרים כאלה. עכשיו חפשו מי יפנה עבורכם את התכולה באופן מיידי. גם אם תמצאו מישהו, המחיר שהוא יבקש יהיה גבוה הרבה יותר…

לסיכום: פינוי דירות זוהי לא רק פעולה של העברת תכולת הבית לאתר פינוי פסולת. זוהי פעולה מורכבת שצריך להיערך אליה כראוי.

ישנו נושא חשוב שאני מקפיד עליו והוא איכות הסביבה. חשוב לי באופן אישי שהסביבה בה אנו חיים תהייה נקיה ובריאה למען עתידנו ועתיד ילדינו.
בהתאם לתפיסת עולמי זו כאשר אני מבצע פינוי ירושה או כל תכולה אחרת של בית אני מקפיד לבצע מיון קפדני של התכולה:
כל חפץ צריך להגיע למקומו:

 

 • חפץ במצב שמיש נמכר למי שעוסק בתחום חפצים מיד שנייה
 • ישנם חפצים שהם לא במצב למכירה, אותם אני מעביר למוסדות צדקה
 • חפצים שלא נמסרים לצדקה אולם ניתן למחזר אותם אני מעביר לאתרי מיחזור
 • חפצים שלא ניתן למחזר אני מעביר לאתרים מורשים לפינוי פסולת
 • לעולם לא אשליך חפצים לרחוב או שאמלא את פח האשפה של הבניין בפסולת

אמת, ההשקעה הזו גוזלת לי יותר זמן, אולם הידיעה שתרמתי במשהו לחברה ולסביבה שווה לי את ההשקעה.
לאחר הפינוי המוחלט של הדירה אנחנו מטאטאים את המקום כדי שתקבלו דירה ריקה נקייה ומוכנה למגורים.
אם ברצונכם בניקיון מקצועי או בשיפוץ/החלפת צנרת תוכלו לקבל מאיתנו גם את השירותים האלו בעלות מופחתת.

  • האם חברת פינוי הירושות מוכרת בשוק? יש לבדוק המלצות (אוטנטיות בגוגל ופייסבוק) על שירות הפינוי הירושה שהם ביצעו. לבדוק שהם אכן עמדו במילה, פינו את הדירה במחיר שסוכם, השאירו את הדירה נקייה ועוד. בנוסף, מסתכלים באתר שלה (חובה שיהיה אתר) ובודקים מי היו הלקוחות שלה, האם הם ממליצים? האם יש המלצות בווידאו? (המלצות כאלו אי אפשר לזייף)
 • בדקו לאן החברה מפנה את תכולת הירושה
 • וודאו שנציג החברה מוכן לחתום על הסכם מחייב ולא מנסה להתחמק. יש לשים דגש על סעיף ביטוח ועל אחריות חברת פינוי הירושות במקרה וייגרמו נזקים במהלך פינוי הירושה

לקבלת הצעת מחיר הוגנת לצורך פינוי ירושה השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלי עכשיו
072-397-6777

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד