מה זה בעצם פינוי דירה?

הגעתם לאתר דרור פינויים, ברכותינו, הגעתם למקום הנכון ולמומחים לפינוי דירות – שירות ייחודי וייעודי המספק לכם מענה מושלם ומותאם אישית של פינוי ציוד, רכוש וחפצים שונים מדירות ונכסים אחרים. אך למעשה אתם לא מבינים כל כך מה זה בעצם פינוי דירה ומה כל כך שונה בשירות הזה מכל שירות הובלות אחר – אל דאגה, בשביל זה אנחנו כאן (וגם בשביל לפנות לכם את הנכס כמובן…) ותוך דקות ספורות תבינו ותדעו את הכל לגבי פינוי דירה.

חברת דרור פינויים ותיקה מאוד בתחום ואנו מציעים שירותים מתמחים של פינוי דירות, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים, פינוי מפעלים ונכסים מסחריים וכן פינוי ירושות ועיזבונות מנכסים שונים, זאת בכמה מודלים של פעילות ושירות.

במהלך פינוי דירהלא מובילים, מפנים!

לא סתם קראנו לחברה “דרור פינויים” ולא דרור הובלות, השירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו אינו הובלת דירות או ציוד אלא פינוי דירות ונכסים מסוגים שונים. מה ההבדל אתם שואלים את עצמכם, אז זהו, שיש הבדל! בהובלת דירה ספק השירות פשוט מגיע לדירה, אולי הוא מסייע באריזה לפני כן, מעמיס באמצעים שונים את כל הציוד, מעלה הכל על משאית ומעביר ליעד המבוקש – לרוב דירה אחרת. ביעד ספק ההובלות פורק הכל מהמשאית, מעלה לדירה ובזה נגמר הסיפור.

בכל מה שנוגע אל פינוי דירה, “הסיפור” הרבה יותר מורכב, רגיש ומצריך מקצועיות. נכון, גם במקרה הזה אנחנו בסופו של דבר מוציאים את החפצים והפריטים מהדירה, אך הדרך לכך מסובכת יותר ומחייבת התאמה אישית וגם הפיתרונות עבור כל החפצים שונים מהותית מהעברה בלבד. על מהותם של ההבדלים והדקויות של שירות פינוי דירות ונכסים, נפרט מיד.

פינוי מהותי

אנו מספקים שירות במקרים בהם יש צורך בפינוי מהותי של תכולה גדולה יחסית ולא של פריטים בודדים. למעשה אנחנו הפיתרון המסודר והיעיל ביותר לפינוי הדירה הרלבנטית – למשל דירות בירושה, דירות ישנות שרכשתם, דירות או נכסים שקיבלתם, נכסים שכורים וכן הלאה. השירות של דרור פינויים כולל ריקון משמעותי ומלא של הנכס, תוך שימת דגש על יעילות, בטיחות וניקיון – אתם מקבלים את הנכס מסודר וריק ומוכן לכל שימוש הלאה שאתם מתכננים עבורו.

איך זה עובד בפועל

מהות השירות שלנו היא פינוי דירה מכל הציוד והחפצים שלכם אין שימוש בהם, לאחר שכבר הוצאתם מהדירה רכוש פרטי ופריטים בעלי ערך כלשהו עבורכם. אנו מגיעים כאשר נשארתם עם מיני חפצים ופריטים שאין לכם מה לעשות איתם ואתם צריכים שמישהו ייפטר מהם עבורכם. בפועל, אנו מציעים גם סיוע במיון וסינון החפצים בדירה, לחפצים בעלי ערך או ללא כל ערך כספי למשל.

אנו מספקים את השירות של פינוי דירה או בתשלום עבור הפינוי והמשך הטיפול בחפצים או במודל השני שבו אנו מבצעים את הפינוי תמורת החפצים השונים בדירה. בשני המקרים, נעשים מירב המאמצים לעשות שימוש חוזר במה שניתן ולא להשליך דברים  לאתרי פסולת סתם כך. בצורה זו, אנו מעבירים לחנויות יד שנייה וחנויות עתיקות חפצים בעלי ערך כספי, מעבירים לשיפוץ, ניקיון ושחזור חפצים רלבנטיים אחרים וגם מעבירים כתרומות פריטים שונים כגון ביגוד, ציוד מטבח וכיוצא באלו אשר לא ניתן למכור אך עדיין ניתן לאפשר למישהו אחר ליהנות מהם.

חפצים ופריטים שאין בהם אפשרות לשימוש חוזר, אנו מעבירים לטיפול הפסולת המתאים – מיחזור, חומרים מסוכנים, מטמנות פסולת וכיוצא באלו. חשוב לציין כי החוק אוסר לזרוק רהיטים וציוד בצד הדרך, באתרים שונים או אפילו סתם כך ליד פחים – מה שעשוי לגרור קנסות. זהו עוד יתרון של שירות פינוי דירות, הכל מסודר, לפי התקנות ומותאם אישית עבורכם.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם