פינוי בתשלום

אם יש לכם דירה או נכס כלשהו שיש לפנות מרכוש וציוד, בצורה היעילה, המהירה והזהירה ביותר, הגעתם למקום הנכון! חברת דרור פינויים מציעה שירות ייחודי בישראל, לא עוד שירות הובלות אלא שירות ייעודי של פינוי דירות ונכסים. פינוי בתשלום הוא הפיתרון האופטימאלי כאשר אתם זקוקים לפנות ציוד מנכס כלשהו ואתם צריכים שהלכ ייעשה באופן מדויק ויעיל, במהירות ובלי מאמץ פיזי מיותר מצידכם. אנו מתמחים בפינוי דירות חינם, מחסנים, מקלטים, נכסים מסחריים, ירושות ועיזבונות, אך גם כמובן לא עבור התכולה אלא פינוי תכולה בתשלום שנקבע מראש.

בודק ציוד לפינוי מהדירה
בחברת דרור פינויים אנו לא פשוט מוציאים את הציוד והרכוש מהדירה או הנכס, אנו מבצעים תהליך מותאם אישית ומדויק במיוחד, מתייחסים לנכס ולציוד בכבוד הראוי לו ומספקים לכם את הפיתרון המושלם בהתאם להעדפות ולצרכים שלכם כלקוחותינו.

מקרים הדורשים שירות פינוי בתשלום

ישנם מקרים שונים ומגוונים בהם אתם עשויים להזדקק לשירותי פינוי בתשלום של ציוד ורכוש מנכס כלשהו. אנו מוכנים ומזומנים לספק מענה מקצועי לכל מקרה שכזה, באופן אישי, אדיב ומדויק לכל אורך הדרך. המקרים בהם אנו נתקלים של פינוי דירה בתשלום ופינוי נכסים אחרים הינם:

 • דירה שהועברה בירושה וכעת יש לפנותה מהרכוש והציוד הנמצאים בה.
 • מחסן פרטי שצבר ציוד רב – לעיתים במשך שנים רבות עם הזנחה.
 • מפעלים ונסכים מסחריים המצריכים פינוי חלקי או מלא של ציוד.
 • חצרות פרטיות שבהן רכוש רב שיש לפנות ולנקות את השטח בהתאם.
 • נכסי עיזבונות שיש לפנות באופן מסודר לקראת מכירה או השכרה.
 • מקלטים שהפכו למחסנים וכעת יש לפנותם לצרכי מוכנות לשעת חירום.
 • משרדים מסחריים – עקב העברה למיקום אחר או פירוק הפעילות.

פינוי דירה – לא “עוד” שירות הובלות

על פניו, ניתן לשאול מה ההבדל בין שירות פינוי בתשלום לבין כל שירות הובלות סטנדרטי אחר, שאלה לגיטימית שלנו בדרור פינויים יש לה תשובה ברורה. בעוד ששירות הובלות בסיסי כולל הוצאת הציוד מהדירה או הנכס, העמסה שלו על משאית והעברתו למקום אחר בהתאם לדרישות הלקוח – דירה חדשה למשל – שירות פינוי דירה או נכסים אחרים כולל יחס מוקפד ומדויק יותר לציוד. שירות פינוי בתשלום כמו זה שאנו מציעים מצריך פעמים רבות פתרונות יצירתיים עם הציוד והרכוש המפונים מהנכס, הוא מחייב מקצועיות ודיוק כי במקרים רבים מדובר על ציוד ישן ורגיש וכל פרויקט הוא מותאם אישית באופן מלא.

פינוי דירה של קרוב משפחה שקיבלתם בירושה או פינוי נכס מעיזבון אינם דומים במהותם ובמאפיינים שלהם לשירות הובלות להעברת הדירה שלכם ממיקום אחד למקום אחר – לכן ההתייחסות המקצועית צריכה להיות שונה ובהתאם לנסיבות.

היתרונות של שכירת גורם מקצועי ומנוסה בפינוי נכסים

דרור פינויים מציעה כאמור שירות ייעודי וייחודי של פינוי דירה ונכסים אחרים, כאשר העסקת גורם מקצועי ומנוסה בפינוי בתשלום של נכסים מציעה לכם כמה יתרונות:

 • פתרונות מדויקים ומותאמים אישית לציוד מכל סוג.
 • זהירות משמעותית על הציוד המפונה עצמו וכמובן על הנכס.
 • שירות אדיב ורגיש.
 • ידע מדויק בפינוי נכסים מיוחדים כמו מקלטים או מפעלים.
 • טיפול פרטני מיוחד בפריטי רכוש וציוד בעלי ערך כספי או סנטימנטלי.

הפתרונות שלנו לציוד המפונה

כאמור, שירות פינוי בתשלום של נכסים שונים מצריך פעמים רבות פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית. במקרים בהם מדובר על פינוי הציוד בנכס ללא העברתו לדירה אחרת או מיקום מסחרי אחר, אנו שמחים להציע לכם פתרונות מתאימים. פתרונות אלו כוללים למשל העברת הציוד המפונה לחנויות יד שנייה או לעמותות צדקה, העברת הציוד למחסנים רלבנטיים, פינוי חוקי ותקני לאתרי השלכת פסולת וכיוצא באלו.

פנו אלינו היום לקבלת ייעוץ אישי ומקצועי, פינוי בתשלום במחירים אטרקטיביים ושירות מעולה!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם