פינוי בתים מתכולה מלאה עושים בחכמה עם דרור פינויים

לפינוי בתים ישנן הרבה סיבות . זה יכול להיות פינוי בית שקיבלתם בירושה או שאולי אתם טסים בשליחות ולא רוצים לאפסן את הריהוט לכמה שנים. יכול להיות שהשכרתם את הבית, השוכר, לא עלינו, הלך לעולמו והיורשים לא מעוניינים בריהוט שהשאיר. המשותף לכל המקרים האלה וכנראה אף למקרה שלכם היא העובדה שאתם זקוקים לפינוי בתים מהיר.
במקרים כאלה, בית ללא דיירים עולה המון כסף לבעליו (וגם מבלי לשלם – ללא יכולת להתגורר בבית אתם מוותרים על מה שתוכלו לקבל כמובן).

איך מתנהל פינוי בתים ולמה זה משרת אתכם

כאשר אתם מתקשרים אלינו אנחנו מגיעים, בודקים את תכולת הדירה ונותנים הצעת מחיר. ברוב המקרים, הצעת המחיר שתקבלו תהיה ללא עלות מבחינתכם, כלומר, פינוי תכולת בית ניתנת לכם בחינם! יחד עם זאת, אם יש בדירה חפצים בעלי ערך כספי גבוה, תכשיטים מיוחדים, ריהוט עתיק, כלי אוכל עתיקים, יש לכם אופציה לקבל מאיתנו כסף מזומן עבור הפריטים כולל פינוי בית מקצועי.

מניסיון של עבודה רבת שנים ודירות עם מאות לקוחות, אנחנו יכולים לומר לכם דברים שמי שלא עוסק בתחום  לא יודע ופעמים רבות, נתקל בבעיה.
למדנו שניסיון למכור את הרכוש בכוחות עצמכם פשוט לא משתלם. מכמה סיבות:

  1. אין לכם ידע נרחב בתחום יד שניה.
  2. אתם לא יודעים למי למכור.
  3. הזמן שלכם, ההתרוצצות, חניה, איבוד ימי עבודה

כל אלו פרמטרים שאתם חייבים לקחת בחשבון. בסיכומו של דבר יוצא שכל “הכאב ראש” הזה היה במקרה הטוב בשביל לקבל עוד כמה שקלים ובמקרה הגרוע תיפלו לידי סוחר שיבטיח לכם הרים וגבעות ובסופו של דבר יסדר אתכם.
אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שקיבלתם את המחיר ההוגן עבור הפריטים שלכם וקיבלתם פינוי בית מקצועי. וחסכתם לכם הרבה “כאב ראש”. אתם לא חייבים לסמוך על המילה שלנו, תוכלו לצפות בהמלצות באתר.

מניסיוננו אנחנו יודעים שלרוב מה שחשוב לבעלי הבית הוא פינוי דירה מהיר. ככל שהפינוי מתבצע במהירות יותר גדולה כך הדירה שלכם מוכנה למגורי הדיירים הבאים יותר מהר. מספיק שהפינוי התעכב בחודש נגרם לכם נזק מיידי של אלפי שקלים (תלי בדמי השכירות החודשיים באיזור). מכיון שכך אנחנו בדרור פינויים שמנו דגש מיוחד על מהירות ההיענות ללקוחות. זה מתחיל במענה מיידי לשיחת הטלפון, הפגישה שנקבעת תוך זמן קצר מאוד ולבסוף הפינוי הבית עצמו, לרוב עוד באותו היום

שנים של ניסיון הביאו אותנו למצב שבו אנחנו מספקים שירותי פינוי תכולת דירה בהתראה קצרה מאד.(במקרים קיצוניים אפילו תוך 24 שעות). וביום שנקבע ובשעה היעודה אנחנו מגיעים לדירה מתחילים בפינוי הבית ותוך כמה שעות הפינוי מסתיים. בסופו של תהליך אתם מקבלים בית ריק ומוכן למגורים.
כמובן שהפינוי בתים מתבצע ברגישות המקסימלית (במקרים של דירה מירושה או במקרים של אגרנות כפייתית).

לא נשכח לציין כי אנחנו מתחייבים לפנות את התכולה למקומות מורשים תוך שמירה על הסביבה ושמירה על חדר המדרגות והמעלית של הבניין.

If you want to receive a fast, efficient and professional house clearance, you are welcome to contact us at
050-9997703