פינוי משרדים

החלטתם לסגור את המשרד או לשפץ, לחדש ולרענן אותו.  כחלק מכך, תצטרכו למצוא פתרון לתכולה הישנה. בכדי להקל על תהליכים, עליכם להכניס לתמונה חברה המציעה שירות פינוי משרדים. בהליך בחירת החברה, חשוב שתקפידו לא להתפשר על פחות מחברה מקצועית ומנוסה. חשוב שתהיה ערוכה לבצע את הפינוי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. במקום הזה בדיוק, נכנסת לתמונה חברת “דרור פינויים”.

פינוי משרד

ברבות השנים מצטברת במשרד תכולה רבה שאין לה ערך ממשי. לפחות לא עבור בעלי המשרד והעובדים בו. בין היתר: קלסרים עם מסמכים אשר כבר אינם רלוונטיים, ריהוט משרדי שהתיישן, מחשבים ומכשירי חשמל. מקולקלים או כאלו שכבר לא מבצעים את פעולתם בצורה המצופה ועוד..
כמובן, חברה מקצועית ומנוסה, תדע לתכנן בקפידה את התהליך. החברה תדאג לפנות לאתרים המורשים – ובחלק מהמקרים גם לרכוש את התכולה או לפחות חלקים ממנה.

חשיבות המקצועיות של החברה יכולה אף להיות גבוהה יותר במקרים בהם המשרד עדיין פעיל. במקרה כזה, בכדי למנוע הפסדים כתוצאה מהשבתה של פעילות המשרד למספר ימים, קיימת חשיבות גבוהה שהחברה תהיה ערוכה לפנות את המשרד בצורה הכי המהירה . מעבר לכך, הצוות של החברה אמור להיות מיומן מספיק על מנת לבצע את הפינוי בצורה שקטה ולא להפריע למשרדים הסמוכים.

יש לא מעט בעלי משרדים אשר יכולים להתלבט אם לבצע את הליך הפינוי באופן עצמאי או להסתייע בשירותיה של חברה אשר מתמחה בנושא של פינוי משרד.
מכיוון שפינוי אשר יבוצע באופן עצמאי, עלול להיות ארוך במיוחד, להשבית עת עבודת המשרד לאורך תקופת זמן ארוכה ואף לגרום לפגיעה במשרד עצמו ובמשרדים סמוכים, ההמלצה היא לשקול בחיוב את הפנייה לחברה מקצועית ומנוסה בתחום.

בחירה נכונה בצוות פינוי מומלץ

אז כאמור, אם גם אתם מעוניינים בפינוי משרד ומבקשים לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו תוכלו לקבל, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת “דרור פינויים”. באפשרותכם לקבוע שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות או התחייבות. מוזמנים לצפות בהמלצות מצולמות ואותנטיות של מאות מלקוחותינו ולהתרשם. לקבל את כל הפרטים והמידע לגבי תהליך הפינוי, המחירים והאפשרות לרכישת התכולה. 

מחירון פינוי משרד

מחירון השירות משתנה בהתאם לכמות התכולה שיש לפנות. כאשר יש הרבה ציוד ישן, מקולקל או לא ראוי לשימוש חוזר יותר, תינתן הצעת מחיר הוגנת. במקרה בו יש ציוד רב שמתאים לשימוש חוזר מחיר העבודה יתחשב בערך התכולה.