פינוי משרדים מהיר ובטוח – דרור פינויים

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

פינוי משרדים מהיר ובטוח – דרור פינויים

לרוב אתם זקוקים ל פינוי משרדים כאשר אתם עומדים לעבור למשרדים חדשים והמשרדים החדשים מלאים ציוד עד אפס מקום. יכולות להיות לכך כמה סיבות: הבעלים הקודמים פשטו את הרגל, או שהבעלים הלך לעולמו והיורשים מכרו או השכירו את המשרדים עם תכולתם. לעתים אתם פשוט עוברים למשרדים חדשים ולא מעוניינים בריהוט הישן ואז אתם מזמינים פינוי משרד.

פינוי משרד הנו תהליך פשוט יחסית. אין כאן ירושה וסנטימנטים, החפצים לא אישיים, אין אגרן שמסרב להיפטר מהתכולה, כך שלפחות מבחינה מנטלית הפינוי לא כרוך בקשיים.

למרות העובדה שציינו שאין כאן חפצים אישיים ואגרנות כפייתית, עדין ניתן למצוא פריטים רבים שנאספו עם השנים. חלקם במחסנים למיניהם וחלקם ממש בשטחי העבודה של העובדים. למה לא זרקו אותם כל הזמן?

בד”כ הסיבה היא שלאף אחד לא היה את האומץ לקחת החלטה. בחברות תמיד יש עניין של חשש שמא פעם מישהו יצטרך את אחד הפריטים ואם הם לא יימצאו, מישהו יצטרך לתת הסברים לאן נעלם הציוד. אף אחד לא רוצה להיות זה שנותן את ההסברים…. לכן ברוב המקרים זוהי החלטה של מנהל בכיר סמנכ”ל וכדומה.

כיצד מתבצע פינוי משרד

בדומה לפינוי דירה גם כאן התהליך מתחיל בהחלטת הפינוי, לאחר מכן מתבצע תהליך המיון. האחראי עובר על הציוד ובודק איזה ציוד הוא מעוניין להשאיר. לרוב אנחנו נקראים לפנות את כל התכולה ללא יוצא מן הכלל.
השלב הבא אחרי המיון הוא להזמין אותנו לקבלת הצעת מחיר.
הצעת המחיר הזו כוללת פינוי מוחלט של כל הריהוט הישן והעברתו למחזור או להטמנה.

בפינוי דירה חשוב זמן הפינוי אבל בפינוי משרד ובייחוד בערים עמוסות כמו תל-אביב, ישנה חשיבות עליונה לזמני הפינוי. כל יום ואפילו כל שעה שנוספת לזמן הצפוי גורמת להשבתת המשרד במקרה הגרוע ולהאטה ניכרת בתפוקה במקרה הטוב. כמובן שהשאיפה של בעלי המשרד ושלנו לפגיעה מינימלית בעבודה השוטפת של המשרד, לכן אנחנו משתדלים לבצע את הפינוי בזמן שהמפעל/משרדים לא פעילים. כאן מגיע היתרון הגדול שלנו. פרט לעבודה מקצועית הפינוי שלנו מתבצע במהירות וביעילות כך שכמעט ואין הפרעה לעבודה.

לא משנה איזו חברה בחרתם חובה עליכם לדאוג שנציג החברה יחתום על התחייבות לעמידה בזמנים וקנסות על אי עמידה בזמנים.
נושא אחר לא פחות חשוב הוא שמירה על מסמכים ישנים. אנחנו לעולם לא זורקים מסמכים (אלא אם כן קיבלנו מכם הוראה מפורשת). כל המסמכים נשמרים במקום בטוח ובסוף הפינוי מועברים אליכם בצורה מסודרת.

חשוב שכאשר אתם עוברים למשרדיכם החדשים העובדים יכנסו למשרדים נקיים. לכן כדאי לדאוג לאחר העברה לניקיון יסודי של המשרד הריק. אנחנו מספקים שרותי ניקיון למשרד ברמה הכי גבוהה.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת אנא השאירו פרטים או התקשרו אליי 054-3038263