המלצות מלקוחות

Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

תודה גדולה לצוות של דרור פינויים עבור פינוי תכולת הדירה של אחותי ז”ל.

רוחמה עבדו, תל אביב

תודה רבה על עבודה פינוי+ פירוק ונקיון בדירה. עבודה עשר טוב מאד.
31.1.2013

סרגי רחימנוב, בת ים

פניתי לדרור פינויים לצורך פינוי דירת סבי וסבתי עליהם השלום, קיבלתי את הטלפון שלהם דרך חברה שלי שקיבלה כבר את שירותי הפינוי של דרור, הפינוי היה מוצלח והבית נשאר נקי ומצוחצח,לא הצטערתי שפניתי אליכם, תודה רבה לכם.

 

מיכל לוי-שרון, תל אביב

הגעתי לדרור פינויים דרך אתר האינטרנט, דרור הגיע לבית ונתן לי הסבר לגבי צורת הפינוי וקבענו. ביום הפינוי הגיע צוות של דרור בנוכחותו וביצעו את עבודת הפינוי של תכולת הדירה בצורה מהירה ונקייה, תודה רבה לכם היה כיף לעבוד איתכם בשיתוף פעולה.

צילה, תל אביב

דרור פינויים תודה רבה על כל המסירות מקצועיות והעבודה הטובה עזרתם המון.

משפחת הופטמן, חולון

הזמנו את דרור פינויים לפנות את דירת הורינו, דירה שהיתה עמוסה בפריטים, ריהוט, כלים, בגדים, ניירת ועוד. לפנות את כל תכולת הדירה נראה כמשימה בלתי אפשרית!
דרור ביצע את המלאכה במקצועיות, בנועם, ביעילות, תוך גילוי אכפתיות ורגישות וממש “נתנו את הנשמה” כדי שהפינוי יושלם לשביעות רצוננו על הצד הטוב ביותר.
תחושת הבטן שלנו- שמדובר באנשים הגונים ואמינים, שאפשר לסמוך עליהם- התבררה כנכונה.
אנחנו ממליצות בחום.

נורית, עירית ומיה
פתח-תקווה

נורית, עירית ומיה, פתח-תקווה

בחודש נובמבר 2011 יצרתי קשר עם דרור בכדי לטפל בנושא פינוי דירה של ההורים לאחר שעברו לדיור מוגן. הדירה הייתה מאוד מאוד עמוסה בחפצים, ציוד, רהיטים והמון המון דברים שנאגרו במשך השנים. בין החפצים של ההורים גם הסתתרו דברי ערך שהיה מאוד קשה למצוא. תחילה דרור הגיע בכדי “לבדוק את השטח”. כבר מהרגע הראשון הרגשתי שזה הבן אדם המתאים לבצע את פינוי הדירה. מפאת מורכבות הפינוי, דרור הגיע גם פעם נוספת בכדי לוודא מהו משך זמן העבודה הרצוי ובכמה אנשים יש צורך בכדי לפנות את הדירה. קבענו תאריך לפינוי שהיה מיידי ועבודות הפינוי החלו. תוך שניות הבנתי למה הייתה לי הרגשה טובה בקשר לדרור: מיד בהתחלה דרור הצליח למצוא בין כל ערמות הציוד מספר ארנקים ומעטפות עם חסכונות של ההורים שלא הצלחנו למצוא אותם במהלך החיפושים בדירה שעשינו לפני הפינוי. ההורים ואני מאוד מאוד התרגשנו מכך. במהלך העבודות נעזרו במנוף ובמכולה בכדי להתגבר על ערימות הציוד שהיה להוריד. העבודה נעשתה כל הזמן עם חיוך, עם רצון רב ועם עדכונים שוטפים כאשר הצליחו לחלץ תכשיט או פריט בעל ערך. אני לא יודע אם ניתן להעביר את כל התודות המגיעות לדרור דרך מכתב זה, אך זה המעט שאני יכול לעשות בכדי להביע את התודות של הוריי ושלי עבור העבודה שדרור ביצע. בנוסף, אשמח גם להמליץ בטלפון במידת הצורך,

ליאור דולזה, כפר סבא

המון תודה על פינוי וניקוי הדירה. אהבתי את העבודה המסודרת שעשיתם. את היחס הנעים ללקוח. מקווה שתבורכו בפרנסה טובה ורבה. המון בריאות ! ועכשיו ללקוח הבא שיהיה מרוצה לפחות כמוני!

תודה, תודה, תודה

בלב אמא- אווה קליין

שושי נמיר, קרית מוצקין

שלום רב, פנינו לדרור פינויים לצורך פינוי דירת הורינו, תודה רבה לכם על הפינוי , היה פינוי נכון ומעולה, תמשיכו, חזק ועמץ. טניה וזיגמונד ניצ’יי תודה.

טניה וזיגמונד, ניצ’יי

הסיפור התחיל לפני שנתיים בפינוי דירה בהרצליה, של הורי אשתי שפינית- שהיו אגרנים והבית היה עמוס, ולאחר בדיקה עם חברות פינוי שונות, החלטנו להתחיל את עבודת הפינוי אתך. העבודה הייתה אז לשביעות רצוננו והתנהלה בצורה טובה ומקצועית, וידענו שאם נצטרך שוב נקרא לך. לאחר שנתיים, הצטרכתי בפינוי דירת אמי. אז בזאת, אני רוצה להביע את שביעות רצוני המלאה מעבודתך ומעבודת עוזרך בפינוי דירה של אמי בתל אביב שביצעת.
היה כיף לראות בעל מקצוע אשר יודע את מלאכתו, לא מקצר דרך, עובד בשקט, עובד במקצועיות ואמינות נענה לכל הבקשות, מי ייתן וירבו אנשי מקצוע כמוך.

אמנון דרורי, רישפון

תודה רבה לדרור פינויים, היה לנו בית עמוס מאד בחפצים ישנים ומוזנחים, תודה רבה על הפינוי הסרתם לנו אבן מהלב, ממליצים בחום.

אברהם קורן, חולון

אז אם אתם מעוניינים למכור ירושה או עזבון, בין אם אתם גרים בתל
אביב, או בירושלים- הגעתם למקום הנכון- צלצלו עכשיו
072-397-6777
ונקנה את הירושה שלכם