פינוי תכולת דירה לתרומה

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

פינוי תכולת דירה מלאה לתרומה

דרור פינויים פינוי דירות
מעוניינים לתרום תכולת בית? יש לכם תכולת דירה מלאה למסירה?
ויחד עם זאת, האם הדירה גם כוללת חפצים עתיקים/וינטאז’ אשר יכולים להצדיק את עלויות שירות פינוי כל התכולה וניקיון?

 ובכן, אם זה המצב, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית המספקת מענה מקיף לפינוי תכולת דירות מלאות, ומציעה בין היתר גם פינוי תכולות בחינם. אנחנו לא עמותת צדקה

שימו לב ששירות זה ניתן, כמובן, רק בתמורה לפינוי תכולה מלאה של הבית וכאשר שווי התכולה מכסה את עלות הפינוי ולא במקרה של פריטים בודדים בדירה.

קבלו שירות מקצועי הוגן ויעיל, לשקט הנפשי שלכם

חשוב לדעת כי פינוי תכולת דירה אינו דבר של מה בכך: העבודה כרוכה בעלויות גבוהות ובמאמץ רב. לכן, אם אתם מעוניינים להציע תכולת בית למסירה, עליכם לחפש חברה מובילה בתחום הפינוי המציעה שירות אחראי. כזה שישאיר את הבית ראוי לשימוש ולא כזה אשר יגרום לנזק ורשלנות בדרך… ראוי לציין כי אף חברת פינוי תכולת דירה אינה עובדת בחינם, לכן כאשר תחפשו חברה המציעה שירותי פינוי רהיטים לתרומה לבטח תגלו כי עליכם לשלם כסף תמורת הפינוי. למעשה, רק אם אתם מעוניינים לתרום תכולת בית מאובזר ועשיר בחפצים שונים כמו בגדים, רהיטים במצב טוב, מקרר ומוצרי חשמל נוספים במצב תקין ופריטים אחרים, תוכלו לקבל שירות בחינם, כל עוד ישנם חפצים בעלי ערך כספי שחברת הפינוי יכולה למכור, בהסכמתכם, ולא להעביר לתרומה, בכדי לממן את השירות.

יודגש כי שירותי פינוי תכולה ניתנים בחינם רק תמורת תרומת תכולת דירה מלאה, כאשר חברה מקצועית ואמינה מוכרת חלק מהפריטים כדי לקזז את עלות העבודה, ואת כל מה שניתן לתרום החברה דואגת להעביר לעמותות שונות ברחבי הארץ. דרור פינויים  מבצעת פינוי דירה לתרומה וכן כל תכולת בית. אנו עובדים בפריסה ארצית רחבה, והפינוי מתבצע על ידי צוות מקצועי ומסור המגיע לדירה עם כל הציוד הנדרש לפינוי מהיר ויעיל תוך הקפדה על החזרת הדירה שלמה, נקייה ומוכנה לדייר הבא.

אם אתם זקוקים לשירות של פינוי רהיטים ישנים לתרומה, חשוב לדעת כי שירות זה לרוב אינו ניתן בחינם, אך מאחר שמדובר בתרומה לנזקקים, החברה מורידה את העלויות הנדרשות לכיסוי הוצאות הפינוי ובהחלט מסייעת לכם לתרום את החפצים הטובים למיעוטי יכולת בשל הקשרים ההדוקים עם ארגוני תרומה שאינן פועלים למטרות רווח.

לאן תורמים את תכולת הדירה?

לאור המצב הכלכלי בארץ ומאחר שאנו חיים במיתון כלכלי מתמשך, עוד ועוד משפחות בישראל זקוקות לעזרה פיננסית, והן שמחות לקבל  בגדים, ספרים לילדים,  מצעים, מגבות,  כלי אוכל ובישול ועוד. לאחר פינוי תכולת הדירה, הצוות שלנו מבצע מיון. במידה ותרצו לחסוך את עלות הפינוי וישנם חפצים בעלי ערך, אותם חפצים יועברו למכירה בשווקים השונים, כגון שוק הפשפשים בתל אביב. חפצים אחרים, שאין בהם שימוש אולם שניתן למחזר אותם, נעביר למפעלי מחזור מורשים (מתכת, עץ, מוצרי נייר, זכוכית, פלסטיק וכדומה), וכמובן- פריטים רבים יועברו ישירות לנזקקים או לעמותות ולארגונים המטפלים בנושא.
לסיכום, כדי לתרום תכולת בית, בהחלט יתכן ואף סביר שתצטרכו כמובן לשלם תמורת השירות. חברת פינוי אינה עובדת בחינם ויש להן הוצאות גבוהות לרבות פינוי אשפה, הובלה, דלק ושעות עבודה, יחד עם זאת, דרור פינויים עושה את המקסימום האפשרי על מנת לספק לכם פינוי בעלות הוגנת ובהתחשב בעובדה שישנו רצון טוב למסור חפצים לנזקקים. 
לאחר קיזוז עלות העבודה ומכירת חפצים בעלי ערך כספי, כל  התכולה עוברת לנזקקים, ומה שאין בו צורך –החברה מפנה לאתרי אשפה מורשים, בהתאם לחוק.

לקבלת הצעת מחיר הוגנת אנא השאירו פרטים או התקשרו אליי 072-397-6777
Call Now Button