קניית תכולת דירה בירושלים

קניית תכולת דירה בירושלים – כיצד זה מתבצע ולמה זה מומלץ

לא מעט אנשים שמקבלים דירה בירושה, נאלצים להתמודד עם סיטואציה לא פשוטה, פינוי תכולת הדירה. מדובר בעניין לא פשוט מבחינה לוגיסטית וכן מבחינה רגשית. העניין הוא, שאם רוצים למכור או להשכיר את הדירה, אזי שחייבים לעשות זאת. חייבים לפנות את הדירה מחפצים ורהיטים. צריכים להשאיר רק את מה שחשוב ואת כל השאר לפנות.
עולה שאלה, כיצד עושים זאת ומה אפשר לעשות עם כל הרכוש שמבקשים לפנות מהדירה? ובכן, התשובה לשתי השאלות היא פשוטה ואחת. נציע שירותי פינוי וקניית תכולה דירה. אנחנו בדרור פינויים נספק לכם שירות מלא, כך שלא תצטרכו בכלל להתעסק עם פינוי הדירה ולא עם מכירת תכולת הדירה לאחר מכן. נספק אנשי צוות מקצועיים, אמינים ומנוסים שיבצעו את העבודה עבורכם.
לפני שנסביר למה משתלם להזמין שירותי קניית תכולת דירה בירושלים ובכלל, חשוב להדגיש מספר דברים. אנחנו מפנים את הדירה על פי בקשת היורשים. כלומר, מה שצריך לפנות יפונה ומה שלא, יישאר בדירה כפי שסוכם. כמובן שגם נדאג שהדירה תישאר מסודרת ונקייה אחרי הפינוי.

 

מדוע משתלם להזמין קונה תכולת דירה 

הערכת שווי הוגנת – אצלנו תוכלו לקבל הערכת שווי מסודרת והוגנת עבור כל פריט ופריט שאנחנו נרכוש מכם. חשוב לציין, אצלנו לא תקבלו פינוי תמורת חפצים, אלא תיהנו מתמורה הולמת עבור החפצים שאנחנו נפנה מהדירה וניקח איתנו. 
הסכם עבודה – כמו שציינו, כל התהליך מתבצע עם הסכם עבודה מוגדר, תנאים ברורים, הסכם שקובע בצורה מדויקת מה עלינו לעשות, תוך כמה זמן ותנאי שירות נוספים. אתם כמובן תקבלו את ההסכם לפני תחילת העבודה על מנת שתוכלו לקרוא אותו בצורה חופשית, לשאול שאלות ולקבל הסברים מפורטים אודות הסעיפים השונים. 
פינוי בזמן מהיר – אנחנו מודעים לכך שברצונכם לפנות את הדירה כמה שיותר מהר. על מנת שתוכלו להשכיר או למכור אותה, לכן אנחנו נדאג להגיע אליכם במועד שסוכם ולבצע את הפינוי תוך זמן קצר. 
עבודה ברגישות – אנחנו יודעים שזה לא פשוט ולא קל לפנות דירה שמקבלים בירושה. לכן, אנחנו נעשה את זה במלוא הרגישות שהסיטואציה מחייבת.
אנחנו מספקים שירותי פינוי וקניית תכולת דירה בירושלים, בשוהם ובכל הארץ. 

קניית תכולה בירושלים – מדוע האופציות האחרות פחות טובות עבורנו

כפי שאתם יכולים להניח, לצד אפשרות של השכרת חברה שמתמחה בשירותי פינוי דירות ורכישת תכולה, הרי שניתן להשתמש גם באופציות אחרות. אופציות שונות למכירת תכולת הדירה. אך כפי שנוכיח בפניכם מיד, מדובר באופציות הרבה פחות יעילות, הרבה פחות נוחות ומשתלמות.
כאשר אנחנו ניגשים למכור מוצרים של דירה אותה אנחנו רוצים לפנות, עלינו לחשוב על כמה נקודות שיכולות להשפיע על התהליך.
ראשית, כמה זמן ייקח לנו למכור הכל. מהו משך הזמן ואורך התהליך כולו ומתי נוכל להשתמש בדירה הריקה , למכור או להשכיר אותה.
שנית, כמה נרוויח על התכולה אותה אנחנו מבקשים למכור.
שלישית, כמה זה יעלה לנו לבצע את התהליך הזה, אילו עלויות זה דורש מאיתנו.

אילו אופציות עומדות לרשותנו ולמה הן לא משתלמות

ברמת העיקרון, עומדות לרשותנו 3-4 אופציות עיקריות למכירת תכולה של דירה בירושלים. ולא דרך חברה שמתמחה בקניית תכולה ופינוי דירה.

  1. להציע את התכולה במכירת חצר, לכל מי שעובר ליד, לכל מי ששומע על המכירה שאנחנו רוצים לעשות.

  2. למכור את התכולה לחנויות וינטאג’ שונות, כאלה שממוקמות בירושלים או בערים אחרות.

  3. דרך האינטרנט, בין אם זה דרך אתר יד 2 או אתרים אחרים.

  4. למכור לרוכלים שמסתובבים ברחובות ומבקשים לרכוש ריהוט וחפצים ישנים.

    כל אחת מהאופציה אומנם ראויה, אך היא לא משתלמת. אף אחת מהן לא תאפשר לנו להיפטר מכל התכולה בבת אחת, תוך מספר שעות בתהליך מסודר ומאורגן, כאשר גם הדירה עצמה תעבור תהליך של ניקיון וסדר אחרי סיום התהליך. וכן, אף אחת מהאופציות לא תאפשר לנו להרוויח על התכולה, כמו במקרה של מכירתה לחברה שמתמחה בפינוי דירות. יתרה מזו, כל אחת מהאופציות תעלה לנו לא פחות מאשר נרוויח במכירתה. בין אם זה בפרסום, בין אם זה במשך הזמן שאנחנו נצטרך להשקיע בעניין, בין אם זה בהובלות, או בדברים אחרים. לכן זה פשוט לא משתלם לנו לבחור באחת מהאופציות הנ”ל.