קניית תכולת דירה ברמת גן

לקוחות פונים אלינו במטרה למכירת תכולת דירה וכמובן שנפנה את הדירה. כלומר, קניית תכולת דירה ברמת גן. בין אם זו דירת יורשים או כל דירה אחרת. לפעמים מדובר בתכולה מלאה של הדירה או תכולה חלקית שלה. הם נוהגים להציג בפנינו שאלות שונות. השאלות קשורות לתהליך העבודה המשותף שלנו. השאלות מתייחסות גם להסכם בינינו אודות תהליך קניית התכולה והפינוי, וכן אודות אופי העבודה עצמה. מה בדיוק אנחנו מתכוונים לעשות, מה בדיוק הם אמורים לעשות כשאנחנו מפנים את הדירה וקונים את תכולת הדירה. לפני שנציג כמה נקודות מהותיות לגבי הנושא של קניית תכולת דירה ואופי השירות עצמו, חשוב להדגיש, התהליך דומה בכל מקום אליו אנחנו מגיעים באופן כללי. אני, דרור פינויים קונה תכולת דירה ברמת גן ובכל בעיר אחרת בישראל.
לא משנה אם מדובר בתהליך קניית תכולת דירה ברמת גן או במקום אחר. הבסיס והמבנה של תהליך ההסכם, השירות, העבודה, הם דומים. יכולים להיות הבדלים בניואנסים מסוימים, בהתאם לצרכים של הלקוח, דרישות מסוימות, וכמובן בהתאם לאופי, גודל התכולה וסוג המבנה. תהליך העבודה שלנו מתבצע באופן הבא. לקוחות שרוצים לפנות את הדירה מרכוש, רהיטים ישנים וחפצים ישנים פונים אלינו. אנחנו מציעים להם הצעת מחיר עבור התכולה, בהתאם להערכת שווי שאנחנו מבצעים. במידה וזה מתאים להם, אז אנחנו מגיעים אליהם עם משאית מתאימה ומבצעים את הפינוי. במהלך הפינוי מתבצע מיון החפצים השונים ואריזה שלהם.

מכירת תכולת דירה – איך זה עובד בפועל?


 
אנחנו דואגים להשאיר את המקום נקי ומסודר, במידת הצורך, גם עורכים תיקונים קטנים לאחר מכן. כך הדירה מוכנה למכירה או להשכרה. במידה וזו המטרה של הלקוח. חשוב להבהיר, אנחנו מבצעים את תהליך  הפינוי תוך זמן קצר. המטרה היא לא לעכב את הלקוח ולא לגרום לדחיות מיותרות. העבודה מתבצעת על ידי צוות פינוי דירה מקצועי, אמין ומסור, שמלווה את כל תהליך העבודה. מרגע חתימת ההסכם ועד סיום תהליך הפינוי. כאמור, תהליך זה מתבצע בין אם אנחנו מוזמנים ל קניית תכולת דירה ברמת גן ופינויה או בכל מקום אחר. מתוך האופן בו הצגנו את התהליך כעת, עולות לא פעם שאלות על ידי הלקוחות שפונים אלינו. אנחנו נענה כעת על שאלות מאוד נפוצות בהקשר זה. 

 

למה אתה קונה תכולת דירה ברמת גן?

השאלה הזאת נשאלת לא פעם על ידי לקוחות רבים. ברוב המקרים הם שואלים אותה, מאחר ואינם מבינים ממה בדיוק אנחנו מרוויחים. 

הרי אנחנו לא גובים עלות על פינוי הדירה (להבדיל מחברות אחרות), אלא אנחנו קונים את התכולה של הדירה ובתמורה אנחנו מפנים אותה. נבצע פינוי דירה וניקיון, בנוסף. 

ובכן, אנחנו קונים את התכולה בשביל למכור אותה, ומזה אנחנו מרוויחים. אנחנו מספקים לכם הערכת שווי אמיתית ואמינה. לראיה, ההמלצות הרבות של לקוחות אשר קיבלו מאיתנו שירות והיו מרוצים. ההמלצות עבור העבודה שביצענו, אך לא פחות, מההערכה שהם קיבלו מאיתנו. 

בסיום תהליך הפינוי, אנחנו דואגים למכור את התכולה וכך אנחנו מרוויחים למעשה. אנחנו מרוויחים מהשירות שסיפקנו לכם. 

יש לנו ניסיון מקצועי ארוך שנים, שמלמד אותנו האם התכולה היא שוות ערך והאם באמת אנחנו ואתם יכולים להרוויח ממכירתה. 

לכן, אם מבטיחים לכם פינוי דירה בחינם, אז זה אכן קיים, אך עליכם לבדוק מה סוג השירות שאתם מקבלים בתמורה. זה מה שחשוב.

איפה עלינו להיות בזמן מכירת תכולת דירה?

תהליך פינוי דירה מתבצע על ידנו ביסודיות ובצורה מסודרת. אנחנו מקפידים על כל דבר ודבר, בשביל לא לגרום נזק לתכולה או לדירה עצמה. לא נפספס שום דבר ולא נייצר לכם או לנו עבודה כפולה ומכופלת. 

הרבה פעמים שואלים אותנו לקוחות “האם אנחנו צריכים להיות בדירה כשאתם מפנים אותה”. צריך לומר, תהליך הפינוי יש בו גם מטען רגשי, בוודאי כשמדובר בדירת ירושה. אז אנחנו מפנים חפצים, רהיטים, בגדים, רכוש של יקירכם, זה לא דבר של מה בכך. 

לכן, אנחנו לא מצפים וגם לא ממליצים לכם להיות איתנו בדירה. זה עלול להיות לכם קשה מבחינה רגשית, וכן זה עלול ליצור אי נעימות או אי סדר בתהליך העבודה שלנו. כאמור, יש לנו צוות מקצועי, אמין ומנוסה שיודע בדיוק מה לעשות ואיך לעשות את זה בצורה נכונה. אתם יכולים לסמוך עלינו שהכל יתבצע כראוי.

כך אתם לא תצטרכו להתמודד עם התחושות והרגשות שבוודאי יעלו אצלכם, ואנחנו נוכל לבצע את העבודה כפי שסיכמנו. לפנות את הדירה בצורה מסודרת ונקייה. 

עם זאת חשוב לנו להבהיר, זכותכם המלאה להיות נוכחים בתהליך הפינוי, אנחנו כמובן לא נמנע זאת מכם. יש לא מעט לקוחות שמעדיפים כך, וזה בהחלט בסדר גמור מצידנו. אתם יותר ממוזמנים להישאר איתנו לאורך כל התהליך.