קניית תכולת דירה ברמת גן

 

כשלקוחות פונים אלינו במטרה שנפנה את הדירה, בין אם זו דירת יורשים או כל דירה אחרת, בין אם מדובר בתכולה מלאה של הדירה או תכולה חלקית שלה, הם נוהגים להציג בפנינו שאלות שונות, אשר קשורות לתהליך העבודה המשותף שלנו. 

השאלות מתייחסות גם להסכם בינינו אודות תהליך קניית התכולה והפינוי, וכן אודות אופי העבודה עצמה. מה בדיוק אנחנו מתכוונים לעשות, מה בדיוק הם אמורים לעשות כשאנחנו מפנים את הדירה. 

לפני שנציג כמה נקודות מהותיות לגבי הנושא של קניית תכולת דירה ואופי השירות עצמו, חשוב להדגיש, התהליך הוא דומה בכל מקום אליו אנחנו מגיעים באופן כללי. 

לא משנה אם מדובר בתהליך קניית תכולת דירה ברמת גן או במקום אחר. הבסיס והמבנה של תהליך ההסכם, השירות, העבודה, הם דומים. 

יכולים להיות הבדלים בניואנסים מסוימים, בהתאם לצרכים של הלקוח, דרישות מסוימות, וכמובן בהתאם לאופי, גודל התכולה וסוג המבנה. 

תהליך העבודה שלנו מתבצע באופן הבא. לקוחות שרוצים לפנות את הדירה מרכוש, רהיטים וחפצים ישנים פונים אלינו, אנחנו מציעים להם הצעת מחיר עבור התכולה, בהתאם להערכת שווי שאנחנו מבצעים. במידה וזה מתאים להם, אז אנחנו מגיעים אליהם עם משאית הובלות ומבצעים תהליך של מיון החפצים השונים ופינוי שלהם. 

אנחנו דואגים להשאיר את המקום נקי ומסודר, במידה ויש צורך, גם עורכים תיקונים קטנים לאחר מכן. כך הדירה מוכנה למכירה או להשכרה, במידה וזו המטרה של הלקוח. 

חשוב להבהיר, אנחנו מבצעים את התהליך תוך זמן קצר, במטרה לא לעכב את הלקוח ולא לגרום לדחיות מיותרות. העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי, אמין ומסור, שמלווה את כל תהליך העבודה מרגע חתימת ההסכם ועד סיום תהליך הפינוי. 

כאמור, תהליך זה מתבצע בין אם אנחנו מוזמנים לקניית תכולת דירה ברמת גן ופינויה או בכל מקום אחר. 

מתוך האופן בו הצגנו את התהליך כעת, עולות לא פעם שאלות על ידי הלקוחות שפונים אלינו. אנחנו נענה כעת על שתי שאלות מאוד נפוצות בהקשר זה. 

למה אתם קונים תכולת דירה?

השאלה הזאת נשאלת לא פעם על ידי לקוחות רבים, ברוב המקרים הם שואלים אותה, מאחר ואינם מבינים ממה בדיוק אנחנו מרוויחים. 

הרי אנחנו לא גובים עלות על פינוי הדירה (להבדיל מחברות אחרות), אלא אנחנו קונים את התכולה של הדירה ובתמורה אנחנו מפנים אותה. 

ובכן, אנחנו קונים את התכולה בשביל למכור אותה, ומזה אנחנו מרוויחים. אנחנו מספקים לכם הערכת שווי אמיתית ואמינה, לראיה ההמלצות הרבות של לקוחות אשר קיבלו מאיתנו שירות והיו מרוצים גם מהעבודה שביצענו, אך לא פחות, מהערכה שהם קיבלו מאיתנו. 

בסיום תהליך הפינוי, אנחנו דואגים למכור את התכולה וכך אנחנו מחזירים למעשה אנחנו מרוויחים מהשירות שסיפקנו לכם. 

יש לנו ניסיון מקצועי ארוך שנים, שמלמד אותנו האם התכולה היא שוות ערך והאם באמת אנחנו יכולים להרוויח ממכירתה. 

לכן, אם מבטיחים לכם פינוי דירה בחינם, אז זה אכן קיים, אך עליכם לבדוק מה סוג השירות שאתם מקבלים בתמורה. זה מה שחשוב.

איפה עלינו להיות בזמן פינוי הדירה?

תהליך פינוי דירה מתבצע על ידנו ביסודיות, בצורה מסודרת, אנחנו מקפידים על כל דבר ודבר, בשביל לא לגרום נזק לתכולה, לדירה עצמה, בשביל לא לפספס שום דבר ולא לייצר לכם או לנו עבודה כפולה ומכופלת. 

הרבה פעמים שואלים אותנו לקוחות “האם אנחנו צריכים להיות בדירה כשאתם מפנים אותה”. צריך לומר, תהליך הפינוי יש בו גם מטען רגשי, בוודאי כשמדובר בדירת ירושה. אז אנחנו מפנים חפצים, רהיטים, רכוש של יקירכם, זה לא דבר של מה בכך. 

לכן, אנחנו לא מצפים וגם לא ממליצים לכם להיות איתנו בדירה. זה עלול להיות לכם קשה מבחינה רגשית, וכן זה עלול ליצור אי נעימות או אי סדר בתהליך העבודה שלנו. כאמור, יש לנו צוות מקצועי, אמין ומנוסה שיודע בדיוק מה לעשות ואיך לעשות את זה בצורה נכונה, אתם יכולים לסמוך עלינו, שהכל יתבצע כמו שצריך. 

כך אתם לא תצטרכו להתמודד עם התחושות והרגשות שבוודאי יעלו אצלכם, ואנחנו נוכל לבצע את העבודה כפי שסיכמנו ולפנות את הדירה בצורה מסודרת ונקייה. 

עם זאת חשוב לנו להבהיר, זכותכם המלאה להיות נוכחים בתהליך הפינוי, אנחנו כמובן לא נמנע זאת מכם. יש לא מעט לקוחות שמעדיפים כך, וזה בהחלט בסדר גמור מצידנו.