פינוי דירה בבת ים

פינוי דירה בבת ים דורש צוות מקצועי ומיומן, ציוד טכני מתקדם וניסיון רב.

בתור תושב העיר, אין עיר אותה אני מכיר טוב יותר מבת-ים. בכל פינוי, יש לפנות את התכולה בהתאם לחוקי העזר הקפדניים של העירייה. במקרה של בת ים, חשוב לדעת כי העירייה מקפידה על מיתוג העיר ועל מיצובה כמובילה בתחומי איכות הסביבה והמחזור. בשנים האחרונות עיריית בת ים פיזרה פחי אשפה ומכלים לאיסוף פלסטיק, זכוכית, טקסטיל וקרטונים. פקחי העירייה מסתובבים ברחובות יותר מאשר בערים אחרות, כדי לוודא שתושבי העיר מקפידים על הנושא. חברת הפינוי שתבחרו חייבת לפעול בהתאם לחוקי העזר, אחרת הלקוח מסתכן בקנס כספי גבוה.

דברים מיוחדים משידה שנמכרה בעת פינוי דירה בבת יםבת ים הוקמה בשנות ה-20 של המאה הקודמת וככזו, והיא בין הערים הצפופות ביותר בישראל. בעיר גרים למעלה מ- 140,000 תושבים. העיר הולכת וגדלה בשנים האחרונות בעקבות הביקוש הרב לדירות מגורים באזור. בת ים סמוכה לתל אביב, לכן זוגות צעירים ומשפחות צעירות עם ילדים בוחרים לגור בעיר. בת ים מציעה גישה מהירה ונוחה ליישובי המרכז ואיכות חיים גבוהה. שוק הנדל”ן בבת ים ער ודינמי. ניתן לראות תנופת בנייה גדולה בכל שכונות העיר, תמ”א  38 ופינוי דירות ישנות לרוב. כתוצאה מכך יש ביקוש גבוה גם לפינוי תכולה מדירות ישנות ומוזנחות, מדירות המתקבלות בירושה ומעיזבונות.

צריכים פינוי דירה בבת ים?

כאשר מחפשים חברת פינוי דירה בבת ים, אין למהר ולבחור בחברה הראשונה בה נתקלים אלא יש לוודא כי החברה מכירה את חוקי העזר ושביצעה עבודות פינוי בעיר. חברת דרור פינויים, מהחברות המובילות והגדולות בארץ לפינוי דירות וירושות, הינה בעלת ניסיון רב בפינוי תכולת דירה מכל שכונות העיר ובייחוד שמדובר בבת ים שהיא ה-עיר של דרור – יתרון משמעותי בהשוואה למתחרים.

הכרות מעמיקה עם חוקי העזר, עם אתרי אשפה ומחזור מורשים. היכרות עם רחובות העיר ועם עומסי התנועה. כל אלו ועוד הינם קריטיים בעת בחירת חברת פינוי דירה בבת ים. חברת דרור פינויים מחויבת לפינוי בהתאם לכל החוקים, בין היתר לחוקים של המשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, החברה חותמת על הסכם עבודה מסודר ומפורט עם הלקוח. ביום הפינוי היא מציבה מכולות או משאיות פינוי ייעודיות, כאשר צוות החברה מבצע מיון מהיר וקפדני כדי להפריד בין חומרים ופריטים שניתן למחזר לבין פסולת שיש להשליך לאתרי אשפה. כמו כן, החברה ממיינת מוצרים ופריטים שניתן למכור הלאה בשווקי יד שנייה כמו שוק הפשפשים. חפצים אחרים היא מוסרת לעמותות ולאגודות לנזקקים.

עוד שידה מדהימה מבת ים - בעליה קיבל כסף טובפינוי דירה בחינם או בתשלום – פינוי דירה בבת ים

כאשר בוחרים חברת פינוי דירה מקצועית ואמינה, יגיע נציג מטעם החברה לדירה שיש לפנות כדי להעריך את עלות העבודה ואת מורכבותה. במקרים מסוימים יש לפנות את התכולה באמצעות מנוף ייעודי, לדוגמה כאשר אין מעלית בבניין, כשחדר המדרגות צר מדי או כאשר אין גישה נוחה למבנה. בהתאם להערכת שווי התכולה ומורכבות העבודה, יקבע נציג חברת הפינוי את עלות העבודה. יש מקרים בהם הנציג יציע ללקוח פינוי דירה בחינם, ובמקרים אחרים הוא ידרוש תשלום לכיסוי עלויות הפינוי. עליכם לזכור כי פינוי דירה בבת ים מחייב הצבת מכולות, פינוי לאתרי אשפה ומחזור, צוות גדול, ציוד מקצועי ועוד.

חברת דרור פינויים מכירה היטב את כל שכונות העיר בבת ים ואת רחובותיה. וכן את העיר השכנה- חולון. החברה ביצעה עבודות רבות בעיר, בין היתר משכונות כמו רמת יוסף, בית וגן, שיכון עמידר, אורות התורה ועוד. לכן, אם אתם זקוקים לפינוי דירה מתכולה מלאה או חלקית מדירה בבת ים, מומלץ להזמין את השירות מחברת דרור פינויים שיושבת ממש כאן בעיר, ממש לידכם. ברחוב וייצמן.

התקשרו עכשיו אליי, דרור  – 072-3976777

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם