פינוי דירה בבאר-יעקב

במקרים רבים פינינו דירות בבאר-יעקב. באזורים הוותיקים שאינם ערוכים לחניה, הן של משאית והן של מכולה לפינוי הפסולת, קשה מאד למצוא מיקום נוח בלי להפריע לעוברים ולשבים ולמכוניות הנעות בכבישים הצרים. אנו עושים כל שניתן כדי לא להפריע למהלך החיים בשכונה ולסיים את הפינוי תוך פרק זמן קצר ביותר.

פינוי דירה בבאר-יעקב

בכל דירה אנו מוצאים ציוד רב שנאגר לאורך שנים רבות. חלק ממנו ציוד שאין מה לעשות אתו ולכן הוא מועבר למחזור או לזבל. לעומת זאת כל פריט שיכול לעזור למשפחות נזקקות, מועבר אליהן. מקרר, מכונת כביסה, מכשירי חשמל קטנים כמו טוסטר או קומקום, ריהוט, ארונות, מיטות, כלי אוכל, מצעים, ביגוד וכו’.

רהיטים שאפשר לחדש כמו ארונות מיוחדים, אנו מפרקים, מסמנים את החלקים ומוכרים לבתי מלאכה העוסקים בחידוש נראותם של רהיטים ישנים. הם מחזירים עטרה ליושנה, הארון עובר שיפוץ, צביעה ומריחה בחומרים המתאימים לריהוט ישן. העבודה הסיזיפית מראה תוצאות מאד יפות ואוהבי הריהוט העתיק, שמחים מאד לרכוש ציוד מסוג זה לביתם.

תוך כדי פינוי הבית, אנו נתקלים בפריטים סנטימנטליים שהם בטח יקרי ערך עבור המשפחה. כל הפריטים הללו מועברים לבעלי הנכס לצורך קבלת החלטה. המשפחה מחליטה אם לשמור אותם אצלם או לחילופין להעביר אותם למוזיאון, לבית אבות או לכל מקום אחר המתאים עבורם.

כבר קרו מקרים רבים שבהם תוך כדי פינוי בית מצאנו בין הספרים, מתחת למזרנים ובמקומות נוספים ברחבי הבית, מעטפות עם כספים שאנשים מבוגרים שמרו ליום סגרירי, או מסמכים חשובים מאד הנחוצים למשפחה. אנו מודיעים מיד על מה שמצאנו והמשפחה מקבלת את הפריטים החשובים. הנושא מרגש אותם מאד ומעלה שוב זיכרונות לא פשוטים.

הזבל הרב שאנו מוציאים מהדירה מצטבר במכולה ומועבר באופן מסודר לאתר פסולת חוקי לאחר תיאום עם הרשות המקומית. השלכת הפסולת במקום אחר עלולה לגרור קנסות כבדים ומיותרים ואנו פועלים במסגרת החוק כדי למנוע מצבים כאלה.

לאחר שהבית ריק מתכולה, אפשר לראות סוף סוף את המרצפות, את גודלו האמתי של הבית ואת הפוטנציאל הגלום בו. מכאן קל יותר לקבל החלטה לגבי עתידו של הבית.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם