פינוי דירה באור יהודה

פינוי דירה באור יהודה הוא מבצע מורכב ולא פשוט. חלק גדול מהמבנים שם ישנים, צרים וללא מעלית ולכן פינוי תכולה של הדירה הוא תהליך ארוך ולא קל.

 

מי שגר בדירה זו במשך עשרות שנים ולא זרק מדי פעם חפצים שאינם בשימוש, הגיע למצב שהדירה עמוסה מאד ובבוא הזמן לעבור לדיור מוגן או עם פטירתם של בני הזוג, היורשים מודעים לעובדה שהם צריכים לפנות את כל הציוד, אך היא השאלה איך עושים את זה. התשובה היא שירות פינוי דירות אשר מתבצע על ידנו באופן הבא:

בדירות רבות מסוג זה כל הציוד החשמלי והריהוט הוא מיושן כך שאי אפשר למכור אותו ובמקרים רבים גם אין מה למסור אותו לעמותות העוסקות בצדקה. את חלקי המתכת אפשר למסור למחזור וכך גם חלקים העשויים מזכוכית. כל שאר הציוד יועבר במשאית לאתר פסולת שרק בו מותר להשליך ציוד ישן מסוג זה.

מבצע המיון, נערך בקפידה רבה, מפרידים ספרים וחפצים בעלי ערך סנטימנטלי כמו חנוכייה ייחודית, כלי כסף, סרוויסים מעוטרים, סירים ישנים ועוד. כל ציוד שיכול להימכר במקומות כמו שוק הפשפשים מועבר אליהם תמורת תשלום הוגן.

כשאנחנו רואים שבדירה יש ציוד שאפשר למכור ולקבל עבורו תשלום הוגן מהסוחרים, אנו מבצעים את הפינוי ללא תשלום וההכנסה שלנו היא ממכירת הפריטים לסוחרים שזהו עיסוקם.

תשומת לב מיוחדת שלנו, מוקדשת למציאת חפצים אישיים שהוסתרו בבית כדי למנוע את גניבתם. מעטפות עם כסף, תכשיטים ודברי ערך נוספים. לעיתים קרובות האנשים המבוגרים אינם זוכרים איפה הפריטים הללו הוחבאו אך הם יודעים כי מדובר בערך כספי רב. אין שמחה גדולה יותר מהשמחה של מציאת דברי הערך והעברתם לבעלי הנכס.

מתוך הבית נזרק ציוד רב שהוא חסר ערך, מוצרים שאינם עובדים ממילא כבר שנים כמו טוסטרים או קומקומים, ניירת הקשורה לתשלומי חשבונות שונים לפני עשרות שנים, הרי אין צורך לשמור חשבונות ארנונה וחשמל כה ישנים ולכן הם נזרקים או נגרסים באופן מסודר.

בכל בית קיים ביגוד רב, מצעים מפות וכו’. אנחנו בודקים את טיבם של המוצרים הללו ומחליטים אם לזרוק אותם או להעבירם לעמותות של נזקקים בהתאם למצבם ולאפשרות שמישהו ישתמש בהם.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם