פינוי תכולות עסק: כל מה שצריך לדעת

קיימים מקרים שבעקבותיהם יש לפנות עסק מתכולתו תוך פרק זמן קצר יחסית.

לדוגמא, אם מיקומו של המשרד משתנה למשרד גדול או קטן יותר, הפעילות עוברת למקום אחר, אך נרכש ריהוט ומכשור חדש ולכן יש צורך לפנות את כל התכולה שנותרה כדי שהמקום יהיה פנוי מחפצים לקראת כניסתם של דיירים חדשים למשרד.

אם בעל המשרד החליט להפסיק את פעילותו העסקית יש לפנות את המשרד כדי להשכירו לדיירים חדשים, או במקרה של מפעל שהפסיק את תהליך הייצור מסיבות כלכליות וגם כאן יש לפנות האולם. ישנם מקרים רבים נוספים.

שיטת העבודה של פינוי עסקים – קונה תכולות עסק

  • נציג חברה אשר קונה תכולת עסק, מגיע לבית העסק, רואה את התכולה, עורך בדיקות ומגיש הצעת מחיר. ההצעה כוללת את פינוי מלוא התכולה תמורת תשלום שנקבע מראש או לחילופין ללא עלות תוך ביצוע שימוש בפריטים הנמצאים בעסק כמו מחשבים ישנים, רהיטים ישנים, מכונות שונות, שטיחים ופריטים נוספים שרובם נראים חסרי ערך.
  • אם הצעת המחיר מקובלת על הלקוח, נחתם הסכם המפרט את העבודה שיש לבצע, עלותה ומועד הביצוע הנוח לשני הצדדים. אם הנושא דחוף, הפינוי יהיה תוך פרק זמן קצר ביותר.

מיון החפצים בבית העסק

יבוצע מיון של כל מה שקיים בבית העסק, פריטים שאפשר להשתמש בהם כמו ריהוט ומחשוב יעברו הליך של ניקיון ושיפוץ וכך הבעלים יוכלו להמשיך ולהשתמש בהם או לחילופין הם יועברו כתרומה לנזקקים.

ריהוט שבור וישן, חלקי מתכת, מחשוב ופסולת אלקטרונית, יועברו למחזור.

ניירת שאינה רלבנטית תועבר לגריסה ולמפעלי הנייר.

חפצים חשובים יועברו לבעלים, אם הם מעוניינים בכך או יועברו למשאית הפינוי.

מכונות ייצור ישנות שאי אפשר למכור אותן כי אינן תקינות, אפשר למסור לשיפוץ או למכור אותן כחלקי מתכת למחזור.

הליך הפינוי מהעסק

כדי לבצע מהלך יעיל ומהיר, אנו נעזרים במנוף ובאמצעותו מעבירים את כל התכולה שיש לפנות מבית העסק למכולה או למשאית.

בתום הפינוי מועברת המכולה לאתר פסולת מורשה ושם מרוקנים אותה מתכולתה. לעתים קרובות מחזירים את המכולה שוב לבית העסק כדי להמשיך את הליך הפינוי עד תומו.

ניקיון המשרד / המפעל

האולם התרוקן מכל חפציו ובשלב זה, אפשר לבצע ניקיון יסודי הכולל פוליש של המרצפות, איטום סדקים וצביעה של כל הקירות .

מהר מאד המקום משנה את פניו. אם הנכס שייך לבעל העסק, אפשר להשכיר אותו תמורת סכום נאה בכל חודש ואם מדובר בנכס מושכר, אפשר להחזיר אותו לבעליו כשהוא נקי וריק מכל חפץ.

עבודה אחראית, אמינה ויעילה

אז אם אתם מחפשים קונה תכולת עסק, לאחר ניסיון של שנים רבות בפינוי דירות ועסקים, העובדים שלנו מבצעים את עבודתם במהירות, ביעילות ובמלוא האחריות. כל פריט הנראה להם כבעל ערך מועבר לבעלי המקום לבדיקה.

האמינות היא כרטיס הביקור שלנו ושפע הלקוחות המרוצים מעידים על כך.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם