פינוי דירה בנס ציונה

אנו מעניקים שירות פינוי תכולה של דירות ובתים בנס ציונה. עבור אנשים שעוברים לפרקי זמן לא ידועים לחו”ל, אנשים מבוגרים שהחליטו לעבור לדיור מוגן או לחילופין פינוי דירה של אנשים שנפטרו.

 

פינוי דירה זו עבודה קשה כיוון שסנטימנטלית קשה מאד להיפרד מחפצים שליוו את המשפחה לאורך דור שלם אך בחשיבה קרה ברור לכולם שאין מה לעשות ולנוכח הסיטואציה הסבוכה הם פונים אלינו כדי שנבצע זאת. אנחנו עורכים סיור ראשוני בדירה כדי לאמוד את כמות הציוד, את ערכו הכספי ואת משך העבודה. בשיחה עם בעלי הנכס מסכמים את עלות הפינוי או לחילופין מסכמים שהפינוי יהיה ללא עלות תמורת הציוד שאותו נמכור לסוחרים ולמפעלים העוסקים במחזור.

הפינוי נעשה תוך מתן תשומת לב רבה מאד לכל החפצים, מיון קפדני, חשיבה ומיון לסיווג הנכון ביותר עבורו, מחזור, מכירה לסוחרים, העברה לעמותות השונות או זריקה לפסולת.

אנו אלה שמסכמים עם הרשות המקומית את מיקום העברת הפסולת תוך תשלום האגרה הנדרשת וביצוע ההעברה בדיוק על פי ההוראות שנקבעו בחוק, כדי לשמור על איכות הסביבה בסביבת נס ציונה. במקביל אנו מציעים לסוחרים פריטים ייחודיים כמו ריהוט, כורסאות, שולחנות, קונסולות יפהפיות עם עיטורים. הם מחליטים אם לרכוש כל אחד מהפריטים לצרכי שימור, חידוש ומכירה ללקוחות. עבור קונה עתיקות, פריטים כמו אלה שציינו הרבה פעמים מהווים אוצר של ממש.

כחלק מהמאמץ לשמור על איכות הסביבה אנו מעבירים למפעלי המחזור ציוד רב שאינו שמיש אך אפשר להשתמש בחומרי הגלם, למחזר אותם וליצור מהם חפצים חדשים. לכן אנו מעבירים להם ניירת, פריטים מזכוכית כמו חלונות, ציוד שאינו שמיש כמו מכונת כביסה, מייבש כביסה ומדיח כלים שאפשר להתיך את המתכת שלהם.

אחת הסיבות לפינוי התכולה במהירות היא נושא תשלום הארנונה. מדובר בסכום נכבד שגובות הרשויות. רק אם הבית ריק לחלוטין, מאשרת הרשות לבעלי הנכס אי תשלום ארנונה במשך שישה חודשים עד שהם יתארגנו, ימכרו, ישכירו את הדירה או לחילופין יבצעו בה שיפוץ מסיבי.

רק כשהדירה ריקה מהציוד הרב שהיה בה אפשר לראות אותה במלוא הדרה ולתכנן את הצעדים הבאים. אם מחליטים לשפץ אותה, הדירה תיראה לאחר מכן שונה לגמרי ולא יהיה כל זכר למראה הישן.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם