פינוי דירה בחיפה

אם אתם קוראים שורות אלו, נראה שאתם זקוקים לשירותי פינוי דירה, ואולי אפילו לשירותי פינוי תכולת דירה בחינם בחיפה. פינוי תכולת דירה הוא תהליך שלעתים קרובות מעורר ומעלה לפני השטח רגשות ורגישויות. בפינוי דירה של הורה שהלך לעולמו, או בפינוי אוספי אגרנות כפייתית. אנחנו, הצוות של דרור פינויים, פינוי מוצלח הוא פינוי שיצליח לייצר רגשות חיוביים והקלה. דוגמה טובה לפינוי מוצלח כזה הוא הסיפור שניתן לקרוא בסוף הדף.

פינוי דירות בחיפה – פינוי כל בית

הצוות שלי יגיע אליכם לכל כתובת בה תבקשו לפגוש אותנו, בין אם הנכס לפינוי מצוי בעיר התחתית, בהדר הכרמל, באחוזה, בנווה שאנן או בכל מקום אחר הדורש פינוי תכולת דירה בחיפה – הצוות ואני נגיע עד אליכם. אנו נבצע הערכה מקצועית של תכולת הדירה לפינוי, וברוב המקרים נבצע את הפינוי תמורת התכולה. את הפינוי נבצע תוך התחשבות בדיירי הבניין ושמירה על הנכס, ונחזיר לכם את הדירה מפונה, נקייה ומוכנה לשימוש. אנחנו נבצע פינוי רהיטים ישנים ופינוי כל סוגי התכולות.

סל שירותים – פינוי דירות בחיפה ואלטיזכן

אנו מתמחים בפינוי תכולת דירה בחיפה ובכל רחבי הארץ. ישנה אפשרות כמובן גם לפינוי תכולת דירה בחינם. ברוב הפינויים – הפינוי מבוצע תמורת תכולת הדירה, ללא תשלום נוסף, אלא אם כן תכולת הדירה אינה ניתנת לשימוש. במקרים של ירושות ועיזבונות, אנו נעריך את שווי התכולה וניתן לכם הצעת מחיר עבורה. שירות אלטיזכן / אלטזאכן בנוסף, אנו מציעים שירותי תיקון ושיפוץ למעוניינים בכך, כך שאתם מקבלים את הדירה במצב טוב יותר משהייתה לפני הפינוי.

שירות משתלם ומקצועי

פינוי דירות בחיפה איננו תהליך פשוט. עבורכם כמעורבים רגשית בהיסטוריה של הנכס, התהליך עלול להיות מעיק ומייגע. לעומת זאת, עבורינו כבעלי מקצוע מיומנים
התהליך מוכר וידוע, ואני יודע באילו חפצים אוכל לעשות שימוש, אילו חפצים כדאי לתרום כך שיתבצע פינוי דירה לתרומה ולהיכן יש לפנות את הפסולת.

  

לפרטים נוספים התקשרו 050-9997703 ואשמח לענות על שאלותיכם.


דרור פינויים מפנה בכל הארץ לרבות חיפה.
אנחנו מזמינים אתכם לקרוא סיפורים מעניינים גם על פינויים ב: תל אביב, חיפה, אשדוד, מודיעין, רמת גן, ירושלים, רחובות ורמת השרון.
לעבור ולהתרשם מהמלצות,

סיפור מעשה על פינוי תכולה בחיפה – מקרה אמיתי שהיה

פינוי דירה היא פעולה שמתבצעת אצלי בשגרה לכן לא התכוננתי לשום פעילות יוצאת דופן. קמתי מוקדם כי להגיע לחיפה בבוקר אורך זמן ואני מצידי, לא מתכוון לאחר בדקה. כרגיל המשאית חיכתה לי מוכנה לנסיעה. בדרך אל חיפה אספתי את קובי ושימי העובדים שלי ונסענו לדירה. הדירה הייתה ממוקמת ברחוב איינשטיין בחיפה. פינוי דירה רגילה- שלושה וחצי חדרים בבניין עם מעט קומות. נפוץ באזור. זו לא הפעם הראשונה שפיניתי ברחוב איינשטיין…

עלינו במדרגות, כבר שהגענו לקומה שמענו נביחות מתוך הדירה. את תשומת לבי משכה דלת קטנה בתוך דלת הכניסה. ניכר שזה היה בית של מישהו שאהב את הכלב שלו. מייד נזכרתי במשפט שפלט ספק לעצמו ספק לי צביקה שמולו חתמתי על חוזה פינוי דירה. “מעניין מה עם רוקי? לאיפה הוא נעלם?” הדירה הייתה של אמו שנפטרה הסקתי שהיה לאמא כלב שנעלם. כלבים מאוד קשורים לבעלים שלהם ולפעמים מרוב צער הם עושים פעולות בלתי צפויות. אז לא ייחסתי חשיבות למשפט שלו. כעת הבנתי שתהיה לנו בעיה קלה בפינוי הדירה החיפאית.

לא תיארתי לעצמי עד כמה הבעיה “הקלה” תהיה “כבדה”.
פתחתי את הדלת בזהירות. מולי ניצבה כלבה לא גדולה שנבחה עלי בעצבנות. “שימי, זה התחום שלך” הודעתי לשימי.

שימי אהב מאוד בעלי חיים והם אהבו אותו. אצלו כל רוטוויילר הפך לפודל תוך כמה שניות. שימי ניסה להפעיל את השיטה שלו אולם הכלב נבח עליו בזעם. “יש לנו כאן מקרה קצת קשה”, אמר בשקט. יש לך מושג איך קוראים לו? “רוקי” נזכרתי פתאום. “כמה מקורי” חייך שימי. שימי פנה לכלב בעדינות “רוקי, תראה מה יש לי בשבילך” הכלב המשיך לנבוח אולם ראו שהקסם של שימי מתחיל לעבוד עליו. “תוציא את הפסטרמה מהתיק” פקד לעברי

“שכחת מי כאן הבוס” צחקתי לעברו. “נראה את הבוס עומד מול רוקי” גיחך הוא בתגובה. “רגע, מה נאכל בצהריים” קפץ קובי. “זה או הפסטרמה, או שאנחנו כאן עד הלילה”. “אוקי” התקפל קובי בשקט. כל אותו הזמן רוקי המשיך להביט בנו ולנבוח. ברגע ששימי הוציא את הפסטרמה חל אצלו שינוי. “רוצה לאכול? בוא אלי” קרא אליו שימי.
אם לא הייתי רואה את זה בעיניי, לא הייתי מאמין. הכלב השתתק והביט לחלופין בשימי ובפסטרמה שבידו ובכיוון החדר שמאחוריו. זה היה מ ד ה י ם הכלב ממש התלבט כמו בן אדם. אחרי דקה שנדמתה לכולנו כנצח הרעב ניצח הוא נשבר. הוא התקרב לכיוון שימי וחטף את הפסטרמה הנכספת.
ניצלתי את ההזדמנות שרוקי היה עסוק בלהשביע את רעבונו “שימי קח אותו מחוץ לבית” ביקשתי. אני רוצה לדעת מה יש שם בחדר האחורי. שימי משך אותו בעדינות אל מחוץ לבית. נשמתי לרווחה. נכנסתי לחדר האחורי. החדר היה מרוהט בפשטות. קול יללה דקה משך את תשומת לבי. היללה הגיעה מכוון המיטה. התכופפתי מתחת המיטה וכמעט נפלתי מתחת למיטה שכבה מפוחדת חתולה מגוננת בגופה על 4 גורים קטנטנים…

כמובן שהתקשרתי מייד לצביקה את השמחה שבקולו אי אפשר היה לפספס: מצאתם את רוקי? איזה יופי” ומיצי גם חזרה? מה? עם ארבעה גורים? אני כבר מגיע” טוב הבנתי שבמשפחה הזו שמות מקוריים זה לא הצד החזק…


אולי יעניין אותך גם