פינוי דירה בהרצליה

פינוי תכולת דירה בהרצליה אינו דבר של מה בכך, מאחר שיש להכיר את חוקי העזר לפינוי פסולת של העירייה ויש להקפיד על פינוי מהיר ויעיל, ללא השלכת פסולת וחפצים לרחוב. אי ציות לחוקים מסכן את המפנים בדו”ח כספי ובקנס גבוה מהפקחים של הרשות המקומית. לכן, אם אתם מחפשים חברת פינוי דירה בהרצליה עליכם לוודא כי החברה בעלת ניסיון בתחום וכי היא מכירה את חוקי העזר ומבצעת את מלאכתה בהתאם לכל החוקים, לרבות חוקי פינוי פסולת ואשפה של המשרד לאיכות הסביבה.

פינוי תכולת דירה בהרצליה על ידי חברה מקצועית ואמינה

כאשר מחפשים חברה לצורך פינוי דירה בהרצליה, כדאי לערוך סקר שוק מקיף ולפנות רק לחברה מקצועית, אמינה ומובילה. חברה אמינה חותמת על הסכם עבודה מסודר לפני תחילת הפינוי, היא מציעה ציוד טכני מקצועי מתקדם וחדשני, צוות מנוסה ויעיל, שירותים נלווים, אחריות על העבודה וביטוח צד שלישי. פינוי של דירה בהרצליה חייב להיעשות בהתאם לחוקי העזר העירוניים הייחודיים, לכן חשוב להזמין שירות פינוי דירה רק מחברה שמכירה היטב את הרצליה ומתמצאת בכל שכונות העיר ורחובותיה.

חברת דרור פינויים מתמחה בפינוי דירות, ירושות ועיזבונות בכל הארץ, ויש לה ניסיון עשיר גם בפינוי דירות בהרצליה, בין היתר משכונות כמו נווה עמל, נחלת ישראל, נוף ים, ויצמן, הרצליה הירוקה והרצליה פיתוח. צוות החברה מבצע את עבודת הפינוי במקצועיות ובמהירות לאחר מיון קפדני של כל הפריטים והחפצים. חשוב לזכור כי המיון נדרש כדי להפריד בין חפצים שניתן לתרום לעמותות לנזקקים ובין פסולת וחפצים שניתן למחזר. בנוסף, החברה מציעה פינוי דירה בהרצליה בחינם,בתנאי ששווי התכולה מכסה את עלות העבודה. חברת דרור פינויים היא הכתובת הנכונה עבורכם לפינוי חלקי או מלא של דירה בהרצליה.

פנו אלינו היום ונשמח לפנות גם את הדירה שלכם!


פינינו מאות פעמים בהרצליה. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא על מקרה מעניין של פינוי שערכנו בעיר:

הפינוי הפעם היה אמור להיות פינוי שגרתי דירה לא קטנה אבל תכולה די ממוצעת. ריהוט סטנדרטי לא יותר מזה.

כבר בשלב הצעת המחיר שמתי לב לעובדה קצת משונה. ממש מתוך חדר השינה הייתה דלת לחדר ארונות. כאשר נכנסתי אל תוך חדר הארונות ראיתי שהוא ענק. פתחתי את הארונות וראיתי כי הם מלאים בבגדים המסודרים למופת במדפים. לא ייחסתי חשיבות רבה לבגדים. מטבע הדברים אני מתעניין בעיקר בפריטים מקוריים. את הבגדים אני ברוב המקרים מוסר לעמותות צדקה.

ענת, בעלת הבית הייתה אישה לא צעירה שרכשה את הדירה מזוג בורגנים שנסע לחו”ל לתקופה ארוכה.

הבעל היה רופא עיניים מצליח והאישה עורכת דין לשעבר שעזבה את עבודתה ורוב היום בילתה עם חברותיה בבתי קפה וקניות. כך סיפרה לי ענת.

חלק מהבגדים מתוך הפינוי בהרצליה“לגברת לפני היו הרבה בגדים, אבל לא בטעם שלי ובכלל אני לא מסוגלת ללבוש בגדים שמישהי לבשה לפניי” חייכה.

לא התעניינתי יותר מידי בסיפור של בעלי הדירה הקודמים. אבל עוד לפני שהגעתי כבר תכננתי שאמסור את הבגדים לעמותת הצדקה שאני עובד איתה.

בשעה 7:30 בדיוק בשעה שקבענו התייצבתי לביצוע פינוי הדירה בהרצליה. נכנסנו לדירה. כרגיל, חלקתי את העבודה בין האנשים. בשלב זה, אותי סקרן חדר הארונות עם הבגדים המסודרים. החלטתי שבשלב ראשון אתחיל איתו.

חדר השינה היה יוקרתי אולי אמסור אותו לצדקה חשבתי לעצמי, אבל קודם כל נראה מה קורה בחדר הארונות. נכנסתי לחדר, סקרן אותי לראות מה מצב הבגדים. פתחתי את הארון הראשון והתחלתי לבחון את תכולתו. כל החולצות במדף נראו חדשות, היו אפילו כמה שנשארו עם תווית המחיר… הסתכלתי בתוויות אני לא מומחה גדול אבל אי אפשר היה לפספס, אפילו אני הבנתי שיש כאן בגדים איכותיים מפירמות של מעצבים.  “וואו, בגדים כמעט חדשים!” שמחתי, העמותה תשמח לקבל חולצות שנראות חדשות.
המשכתי להסתכל במדף נוסף לתדהמתי גם שם כל הבגדים היו כמעט חדשים. כך עוד ועוד מדף. במדף החמישי כבר הפסקתי להיות מופתע….

חדר ארונות שכמעט כולו מלא בגדי שלבשו אותם פעם אחת או פעמים – כמעט חדשים לחלוטין!

ממש “הבוטיק הנעלם”

עוד תמונה מהפינוי בהרצליהגרה כאן מישהי שפשוט אהבה לקנות ובסטייל. את רוב הבגדים היא בכלל לא טרחה ללבוש יותר מפעם אחת.
פיניתי בעדינות את הבגדים לתוך הארגזים שהבאתי.
הפעם אילנה מנהלת העמותה תוכל לפתוח בוטיק יוקרתי חייכתי לעצמי

דרור פינויים מפנה בכל הארץ.
אנחנו מזמינים אתכם לקרוא סיפורים מעניינים גם על פינוי דירה בכפר סבא, הוד השרון, פינוי ירושה מרעננה, תכולת דירה ברמת השרון ועוד..
להתרשם מהמלצות (גם בוידאו),

וכמובן, ליצור איתנו קשר במידה ואתם זקוקים לפינוי (או יוצרים קשר בשמו)

אהבתם את הסיפור על פינוי “הבוטיק הנעלם” בהרצליה? שתפו שגם החברים יהנו…

ואם גם אתם זקוקים לפינוי בהרצליה, פנו אלינו ונשמח לעזור גם לכם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם מיד

אולי יעניין אותך גם